Angela Merkelová nedokáže ustát vzrůstající tlak v tématice s imigranty, tak lže. Jaký bude kancléřčin brzký konec?

Domů Zahraničí Angela Merkelová nedokáže ustát vzrůstající tlak v tématice s imigranty, tak lže....

Portál Tiscali přinesl zprávu, která naše média jaksi obešla. Podle ní německá kancléřka Angela Merkelová přiznala, že neexistuje dohoda o přijímání migrantů, kterou slavnostně ohlašovala koncem minulého týdne.

Merkelová lituje, že ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. Země v sobotu popřeli, že by něco takového přislíbili. Vedení Křesťanskodemokratické unie (CDU) německé kancléřky Angely Merkelové a partnerské krestansko unie (CSU) ministra vnitra Horsta Seehofera v neděli řešily budoucí vývoj migrační politiky. Seehofer na schůzce vedení CSU podrobil nejnovější kroky Merkelové ostré kritice.

Ministr vnitra podle DPA odmítal kancléřčin návrh, aby žadatelé o azyl zaregistrování v jiných členských státech EU byly v Německu umisťování do speciálních center, v nichž by prošly zrychleným řízením az nichž by se nesměli vzdalovat.

Agentura DPA také informovala o dopise, který Merkelová po evropském summitu poslala koaličním partnerem. V listu se mimo jiné uvádí, že Merkelová získala od 14 zemí, včetně České republiky, Maďarska a Polska, příslib dohody o urychleném vrácení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni.

Český premiér Andrej Babiš však uvedl, že žádná jednání s Německem se v této věci nekonalo a že česká vláda by se k takové dohodě nepřipojila. Také mluvčí maďarské a polské vlády popřeli, že by jejich země dosáhly dohody s Německem ohledně vrácení migrantů.

Mezi 14 zeměmi uvedenými ve zprávě DPA nefigurovalo Slovensko. Slovenský státní tajemník Ivan Korčok uvedl, že Merkelová se Slovensku ohledně dohody o urychleném navrácení migrantů nekonala. „Kancléřka Merkelová se logicky obrátila na ty země, z nichž migranti do Německa přicházejí, to je celé, “ řekl Korčok “ Protože ze Slovenska do Německa migranti nepřicházejí, logicky se na nás kancléřka nemohla obrátit,“ dodal.

Merkelová v neděli uvedla, že lituje, zda ohledně příslibu Česka a Maďarska dohodnout na přijímání migrantů z Německa došlo k nedorozumění. „Vůbec nic jsme nedojednali, jde o rozhovory, které by se mohly konat,“ prohlásila.

Seehofer prosazoval, aby migranti, kteří již byli zaregistrováni v jiné členské zemi EU, byli vráceni přímo z německých hranic. Kancléřka takový jednostranný postup odmítá, pokud v rámci EU nebudou existovat příslušné dohody.

Nakonec se v průběhu včerejšího dne Seehofer a Merkelová dohodli .

Kompromis vyhovuje více Merkelové, která získala čas. Podle dohody zřídí Bavorsko na hranicích s Rakouskem speciálně tranzitní zóny. Z nich budou vracení migranti registrovaní jinde v Evropské unii. V těchto uzavřených centrech v Bavorsku by měly být umístění žadatelé o azyl, jejichž dokumenty by měly být posuzovány ve zrychleném řízení. Uprchlíci by tranzitní zóny až do ukončení řízení nesměli opustit.

Další podrobnosti nejsou uvedeny.

Kdo je to Merkelová?
Poslední, doslova drzé, lež ukazuje, že německá kancléřka je geniální populista, která se dokonale naučila hrát evropskou hru.

Je třeba si připomenout, co svého času řekl Jean-Claude Juncker o evropských rozhodnutích.

O něčem rozhodneme a pak to necháme chvíli odležet,“ řekl. Pak se vyčkává, kdo na bruselský nápad zareaguje. „Pokud se nikdo neozve, co se obvykle nestává, protože málokdo rozumí tomu, o čem zde rozhodujeme, pokračujeme dál, až už není cesty zpět.

Angela Mekelová je totéž, jen v německém vydání. Něco řekne, zkoumá reakci a když se nic nestane, jde dál. Když narazí na odpor, stáhne se a po čase přijde se stejným návrhem, jen přebalení do jiného papíru.

Ještě v roce 2010 tvrdila, že multikulturalismus selhal. Vypadalo to jako přiznání racionální političky, která hájí zájmy svého národa a komentuje, co je v jeho neprospěch. Avšak později nastává obrat.

V roce 2013 se přišlo na to, že Merkelová byla tajnými službami USA odposlouchávat od roku 2002. Zdá se, že došlo ke zlomu a od té doby se Merkelová dostává na zcela jiný vektor. Jako kdyby se rozhodla pro jinou politiku, s jiným směrováním a dynamikou.

Ve skutečnosti se dnes zdá, že jejím záměrem je změnit německou společnost. Je to něco jako nacistická ideologie čisté rasy naopak. Ve skutečnosti je záměrem progresivistů, stejně jako u nacistů, vytvořit rovněž jeden typ člověka. Dokonale odtrženého od kořenů, promíchaného na rasovém i náboženském základě, který bude dokonale integrován. Jinými slovy zcela závislý od všemocného státu.

To co se dělo postupně na základě idejí kulturního marxismu, migrační vlnou dostává prudký impuls. Společnost je násilím nucena akceptovat obrovské skupiny lidí jiné kultury, s jinými náboženskými kořeny a jiné rasy. Původní obyvatelé se dostávají na vedlejší kolej.

Při hodnocení Merkelové se neustále zapomíná na roli a možné plány, či ambice Německa. Připomeňme si ještě jednou jeden z důvodů, proč vzniklo NATO – držet Německo pod kontrolou. Je možné, že Německo s tisíciletou tradicí neustálých výbojů aa kulturou zaměřenou na nějaký druh expanze se navždy smíří s podřízenou úkolem?

Obhájci Německa tvrdí, že agresivní Německo bylo pohřbeno a už nikdy více nepovstane. Zkusme však předpokládat, že nic z toho není zapomenuto, že většina idejí a snů o světovládné, nebo alespoň kontinentální nadvládě země Teutonia nadále doutná v podvědomí lidí a nedá klid elitě, která Německu vládne.

Zdálo by se, že to nemůže být pravda. Německo prošlo tak intenzivní denacifikáciou a vymýváním mozků, že byly zadušené jakékoli vzpomínky na doby německé slávy. Je to však velký omyl, zato je to součást pečlivě pěstované propagandy. Žádná denacifikace totiž neproběhla. Alespoň ne tak, jak ji naše média popisují. V minulém článku jsme popsali, že do německé politiky a státní správy až na pár stovek nejkřiklavějších případů kontinuální prošla celá nacistická společnost

V Bavorsku v roce 1951 tvořily exnacisti 94 procent soudců a žalobců, 77 procent zaměstnanců ministerstva financí a 60 procent úředníků regionálního ministerstva zemědělství. V roce 1952 byl každý třetí úředník ministerstva zahraničí v Bonnu bývalý člen nacistické strany. V nově utvořené diplomatické službě bylo 43 procenta diplomatů bývalí příslušníci SS a dalších 17 procent sloužilo v Sicherheitsdienst nebo v gestapu. Hans Globke, Adenauerův hlavní pobočník v 50. letech, byl zodpovědný za oficiálně komentáře k Hitlerovým norimberským rasovým zákonem z roku 1935. Šéf policie v Porýní-Falci, Wilhelm Hauser, byl Obersturmführer odpovědný za válečné masakry v Bělorusku.

Předpokládejme tedy, že Němci se poučili. Už vědí, že výboje pomocí armády v dnešní informační a technologické společnosti nemají šanci. Ale sen o čtvrté říši stále přetrvává. Vhodnou metodou jak dosáhnout ovládnutí celé Evropy by se mohla ukázat nová ideologická vlna kulturního marxismu, která tak výhodně prosazuje cesty a cíle jako stvořené pro naplnění idejí Pohrobka Adolfa Hitlera.

Co je lepší než dlouhý pochod institucemi? Umožňuje to nepozorovaně infiltrovat všechny země Evropské unie myšlenkami o konci národních států a likvidaci národů. A cíl vytvoření jednotného evropského národa je jako vystřižený z koncepcí a projevů Josepha Goebbelse . Příliš se nepřipomíná, že každý takový celek musí mít vedení a očividný vliv Berlína na ekonomické, politické a kulturní dění v Evropě se podivuhodně přehlíží.

Merkelová možná chtěla dělat něco jiného, ​​ale informace, které tajné služby USA za ta léta nasbírali demaskovali velkou část jejího plánů. Nevíme, co je za tím, ale je docela dobře možné, že náhlá podpora migrantů s tím souvisí

Zkusme dále předpokládat, že sjednocení Německa mělo svůj podtext, že jeho podhoubím byla příprava na obnovení geopolitické role Německa. Je tu však velké ALE. NATO je organizace, jejímž cílem je udržet Německo na uzdě. Prvním krokem na své pouti musí být tedy eliminace Ameriky, aby nemohla Německo nástroji NATO potlačit. Jak je to možné udělat? Jednoduše – politici přivedou Evropu na pokraj chaosu, kde se zničí všechny vnitropolitické a zahraničněpolitické vektory stability.

Proto bylo Německo nejaktivnější zemí při rozbití tehdejší Jugoslávie a vytvoření ohniska napětí na Balkáně. Proto bylo Německo nejhorlivější pomocníkem USA na Majdane při uvrženi země do chaosu občanské války. A nakonec mistrovské dílo skládačky, která završí babylonskou věž chaosu – pozvání milionů migrantů do Evropy.

Výsledkem rozbití všeho, co umožňovalo kontrolovat Německo, resp. všeho, co připomínalo možné nebezpečí, budou dva následky.

Chaos je nutné potlačit. Proto bude zavedena Evropská armáda a schválené drakonické totalitní zákony vše pod kontrolou Bruselu plnicího záměry Berlína. Tím se efektivně vytvoří pokračování Německé říše.

NATO se stane zbytečným, jelikož „obranu“ a mocenské cíle bude provádět Evropská armáda. Německo a možná i Francie vyvolají roztržku s USA pod nějakou záminkou a ukončí členství v NATO. Nové dobrodružství může začít.

V tomto kontextu slova Angely Merkelové „My to dokážeme“ (Wir schaffen das) znějí velmi temně.

Zdroj1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště