Bill Gates jako otec vakcín a zmrazený majetek. Očekávejte mnohem více!

Domů Články Bill Gates jako otec vakcín a zmrazený majetek. Očekávejte mnohem více!

Trump nechal zmrazit veškeré účty a majetek Billa Gatese a jeho manželky. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Záchranná letecká pomoc Izraele tentokrát nepřiletí.

Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické prostředky, stejně tak zhotovené vakcíny na očkování proti nemocem, které, jak již je nějaký pátek známo vše ještě více zesilují. Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. Zatím se ale neví, jak dlouho zůstanou doma kvůli „koranténě“. Akce proti DEEP STATE dokončena. O tom rozhodne samozřejmě Trump z hlavního velení FEMA.

Show Must Go On.

6 KOMENTÁŘE

 1. Až tady bude odkaz na zdroj, dalo by se o tom polemizovat, i když sejmutí hajzla tohoto formátu je vysoce nepravděpodobné, ale takhle to jen zavání kachnou nebo zbožným přáním..

  0
  • Souhlas, a jeste dodavam,ze mne ani odkaz na zdroj neuspokoji ..
   Navic,mnohe staty jsou chudsi,nez gates…treba chce nekdo jeho majetek a tak se jej snazi zdiskreditovat…
   Myslenka ockovani proti „všemu“, vč.oddalení smrti,bez chronickych nemoci,aktivni zivot az do smrti,bez cukrovek,srdecnich chorob,rakovin,hiv-ů,artrozy,alzh+park…to JE v poradku…asi jako kdyz Tesla chtel energii zdarma pro vsechny…
   Jenze-ten zatraceny lidsky faktor a touha se stat bohem,rozhodovat kdo přežije a jak dlouho…tuto moc (v mensim)maji politici,ale take urednici na socialce. Gates ma ty moznosti ovlivnit zivot i smrt na cele planete vlastně přímo(politici a urednici neprimo)
   Otazka je:neposkytl gates pouze investice,ktere byly zneuzity? I jeho myslenka o celosvetovem zdravi mohla byt zneuzita…
   A pokud je to vse pravda,o tom,ze umyslne konal zlo pod zastitou dobra…je to fakt lump,bohuzel znacne inteligentni a chytry lump,ktery mohl svuj potencial vyuzit na rozvoj „lidskeho ducha“ – a možná že i využil…kdo ví…

   0
  • Jednoznačně ne. Bill Gates je spolupachatel a i on sám to moc dobře ví. V jednom videu přiznává, že lidé slepě podporují to, co podporuje masivní aktivitu pro lékárny. Vakcíny, prášky atd. Jeden lék „vyléčí“ jeden problém, ale vzniknou další dva a tak je to stále dokola.

   1
 2. V jediné věci si s Vámi dovolím nesouhlasit – Bill Gates není pouhý spolupachatel, je to jeden z hlavních organizátorů celé této prasárny. A to ostatní je kšeft. Zásadní problém světa není koronavirus nebo jiná podobná kampaň a ani její tvůrci. Ten problém spočívá v tom, že většina, ač má v dnešní době slušnou možnost obstarat si informace, neumí tyto informace vyhodnotit za použití vlastního mozku. Řečeno slovy Toho, jehož jméno nesmíme vyslovit: „Jaké štěstí, pro vlády, že lidé jsou hloupí“. Možná by se spíše hodilo slovo „vládce“, ale význam zůstává – teď zrovna je to „strašlivá epidemie, ó všichni zemřeme“, za nějakou dobu to bude „necháme si nastřelit s vakcínou také čip a budeme v bezpečí“. A většina ochotně přijímá jedno omezení svobody za druhým a ještě radostně hýká, jak je to v pořádku. Nedochází jim, že ta omezení nejsou pro jejich dobro nebo snad zdraví, že je to jen marketing na vyšším levelu a výsledný produkt je absolutní kontrola všeho a všech. Globální koncentrák. Aneb jak pravil Benjamin Franklin, jehož jméno zatím ještě můžeme vyslovit: „Ten kdo je ochoten vyměnit svobodu za pocit bezpečí, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečí“.

  3
 3. Plně souhlasím s tímto názorem,ovšem je velice překvapující že národ ČESKÝ je tak zbabělý a věří lžím zrádců kteří okrádají národ již 30 let a to beztrestně!!!

  2
  • Omezené myšlení je na místě, pokud sledujete stále jeden jediný proud informací, a to především z televize. Člověk potom vidí šílené protiklady, které z tv naopak neuslyší a tak si tyto dva zdroje (pravd a nepravd) vzájemně odporují, kdy vámi upřednostněný zdroj informací slepě následujeme pouze z jednoho zdroje, navíc lživého. Kdo hledá pravdu, ten ji najde. Je to velmi jednoduché.

   V dnešní době probuzení mají nelehký úkol probouzet ostatní – lhostejnost skutečně není žádným darem!

   Probudit někoho takového je dost obtížné. Chce to neprůstřelné argumenty. I ty ale dokáže spící ovce popřít, avšak jen u sebe sama, a to jen proto, aby se chránila před šokem, který se skrývá za oponou lží a manipulací!

   1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště