Chce-li lidstvo být navždy zbaveno otroctví a tyranie ze strany sociopatů Chazarské satanistické mafie musí se stát neodmyslitelně následující…

0

1. Parlament musí přestat existovat i vláda. Nenarazí na jejich vyhození do vzduchu ani na trestné činy ani na terorismus.
Normálním kultivovaným způsobem musí lid převzít moc do svých rukou a tyto budovy zrušit a zavřít. Pokud budou zastaveny jejich činnosti pak je zbourat. Na jejich místě nikdy nepostavit vůbec nic. Přes tyto budovy ovládají chod každého státu a otroctví takto pokračuje. Darmo se tam nachází vždy pár dobrých lidí.
Ti nikdy nic nedokážou a reální sílu mít nikdy nebudou. Protože zbytek lidí je tam dosazených cca 70 a více procent a všechno jsou to satanisté, a ti který nejsou tak jsou jejich poskok, který se nechali koupit. Těch pár dobrých nemá a nikdy moc nemělo. Pokud cokoliv udělají co naruší plány satanistů víme jak dopadly jiný. Byli všichni řadu za řadou zabit.
Národ nikdy nebude svobodný pokud bude o našem osudu rozhodovat banda nevědomých sociopatů, který nejsou duchovně probuzen a nemají napojení na zdroj čili na Boha.

2.Národy musí být duchovně probuzené a musí se odprogramovat ze všech nesmyslů a závislostí, v nichž do teď žijí ale také z nevědomosti.
Každý kdo je nevědomý nedokáže poskytnout lidstvu nic dobré a pozitivní. Opravdové spasení národů nastane až tehdy pokud budou všichni lidé v zemi duchovně probuzen jinak se naše civilizace a naše životy budou řítit do záhuby. Jinak nikdy neskončí otroctví, boj o moc ani zločiny.
Pod pojmem duchovní probuzení a napojení na zdroj se nemyslí být náboženský fanatik a primitiv jako ti co chodí do kostelů, synagog a mešit. Ti z duchovní úrovní a opravdovým probuzením nemají vůbec nic společného. Jsou to všechno naprogramované bytosti, které o Bohu a o vesmíru nevědí nic.
To čím jejich zfanatizovali a naprogramovali to vše jsou uměle vymyšlené bludy na programování mas lidí a je to zároveň i možnost jak lidstvo rozdělit a nechat ho žít dál ve strachu, v zotročení a v programování. nevědomost,
do které uvrhly všechny národy satanisté je to co nás ničí a zabíjí protože všechny špatné kroky, které lidé dělají tak špatné řešení problémů a o zločinech ani nemluvím lidé dělají pouze a jen z nevědomosti. Pokud skončí život bytosti v nevědomosti a nastane změna vědomí tedy revoluce vědomí tak se vše od základů změní.
Zatím máme svět kde lidstvo žije v totální tmě a izolované od pravdy. Jsou lidé jako já a mně podobný který žijeme tady a přece v čistém světle ale to nestačí. To čisté světlo musí svítit v každé bytosti na Zemi jinak není možné aby naše Země byla duchovní planeta. Je to jediná možnost jak skončit z bezprávím, z genocidami, ze zločiny,
vykořisťováním, nenávistí, krádežemi, chudobou, politiků, pornem, drogami, alkoholem, kouřením a jinými nemocnými destrukčními činy. Ale hlavně je to jediná možnost jak skončit z otroctvím pokud duševním tak finančním.
Volit politiků i strany a prezidentů je stejně čisté zlo a forma nevědomosti protože jak říkám nikdy žádný politik nedělal pro národy ale pro satanistů a těch pár výjimek co nedělali zabili. Nikdy žádný politik ani s těch co zabili nebyl duchovně probuzen. Jen duchovně probuzený lidé a celé lidstvo dokáže udělat ze Země planetu lásky.
A pokud to chceme musíme udělat revoluci nového probuzeného vědomí. Nepíšu to jen Vám ale celému světu jako odkaz.
Každý kdo je rozzlobený a chce změny a dokola se ptá otázky typu kdy to zlo skončí? Tak odpověď pro takové lidi: Podívejte se do zrcadla na sebe a řekněte sami sebe tehdy pokud neuvidím nevědomou bytost v zrcadle žijící v totální tmě a izolovanou od pravdy. Tehdy pokud neuvidím v zrcadle bytost závislou na nemocné věcech.
Tehdy pokud i já udělám něco velké pro Zemi a nenechám to jen na druhých.

Milovaný bratři a sestry pokud chceme lásku a mír, Navždy svobodu a ze Země udělat ráj kde skončí všechno utrpení tak planeta musí být duchovní a na ní pouze duchovní bytosti plné lásky, poznání a světla. To zlo trvá pouze proto,
že vy všichni na Zemi jako celek se mi nemůžete rovnat a jste proti mně pokud zvíře žijící pudově. Pokud budete všichni pokud já a budete chápat vše co máte tak tehdy bude to co se jmenuje ráj. Zatím žijete i budete žít v bolesti a v utrpení dokud se všichni duchovně vědomím neprobudíte.
Politici a to žádný ani strany nikdy nebudou přemýšlet duchovně a vaše otroctví nikdy neskončí. Slyšeli jste už někdy od politiků říkat věci, co já? Ne nikdy. To nebude mluvit ani Martin Dano, ani Harabin ani satanista Kotleba, ani Mistrík.
Všechno to jsou lidé v nevědomosti žijící bez duchovního poznání a není podstatné co každý z nich ovládá a jak myslí.

Vy vůbec neznáte jak to je na jiných planetách ve vesmíru. Všechny jsou již osvobozeny. My jako Země jsme jediná kde existují peníze, banky, moc, války a politika, náboženství.
To vše je čisté zlo k ovládání mas tupých lidi který jsou tak silně naprogramovaný a závislý, že většina lidí na Zemi si vůbec neuvědomuje skutečnou realitu. Oni nevidí a neslyší. A já jsem přišel na tento svět jen proto abych hluchým dal uši a slepým oči. Jsem světlo které svítí a pravda která se nedá zastavit.
Pokud vy všichni pochopíte co učím tak zlo zanikne okamžitě samo a rozloží se i bez fyzického boje. Jen stáda nevědomých lidí jsou příčinou proč zlo ještě trvá.Už ani ne tak že existují satanisté. Kabal atd ale jen proto, že jste nevědomý a vy jim to dovolíte dělat.
Pokud se všichni sjednotíme a budeme se milovat čistou upřímnou láskou a nazývat se sourozenci, pokud všichni v jiném člověku uvidíte sami sebe i živého Boha tak tehdy zlo nebude mít už místa na Zemi. Ale jak chcete zatím toto dosáhnout pokud nesnášíte ve vlastních rodinách, bojujete mezi sebou, hádáte se, nenávidíte,
bojujete o své majetky a jiné věci děláte? Jak potom chcete milovat cizích které neznáte a mají jiné myšlení a jinou pleť? No jak? Plačte sami všichni nad sebou a Obraťte se ve svém ubohém uvnitř v tichu ve svém vědomí. Chcete krásy světa a mír a konec zla ale ve vašem nitru je bordel, chaos, nevědomost a hnije to tam.
Na takových základech se stavět nedá neboť z hniloby nic dlouho nestojí a už vůbec ne láska, klid a mír.

Začněte všichni sami u sebe a přestaňte se dívat na inch lidí. Nehledejte chyby v jiných pokud je máte sami a jsou takové těžké a je jich tak mnoho, že by vás stáhli na dno moře. Pokud změníte změní se vše i celá Země.
Pokud si sami sobě pomůžete nastartovat lásku, vnitřní klid, harmonii a poznání to pravé a opravdu duchovní tak vy jako celá bytost budete úplně někdo jiný. Jen tak můžete do okolí vyzařovat to co opravdu jste. A tím co budete vyzařovat energeticky nakazíte celý svět a vaše okolí. Zákony zdroje tedy Boha jsou dány a neměnné.
Světlo je jediná pomoc jak změnit Zemi i vaše životy.

Yashta (Galaktická konfederáce síly světla)
Yashta (Galaktická konfederáce síly světla)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno