Falešná pandemie skončila (záminka pro zavedení povinné vakcinace). Je po všem.

Domů Společnost Falešná pandemie skončila (záminka pro zavedení povinné vakcinace). Je po všem.

ROBERT STEELE: Čína je zpět; falešná pandemie skončila. Dvanáct různých generálních manažerů v Číně potvrdilo, že všichni dělníci se vrátili po prodloužené přestávce po čínském Novém roce a továrny obnovují výrobu.

Většina strašidelných zpráv, včetně hrubě zveličených účtů o blokování čínských měst, hromadných karanténách, 24/7 krematoriích (oblíbená sionistická) a křičících žen, které jsou vkládány do klecí, zatímco „čínští zpravodajští důstojníci“ „pouští“ „tajemství“ v dokonalé oxfordské angličtině – a všechno to především excelentní lži. To zmátlo CIA, která se ukázala jako neschopná, protože neměla solidní utajenou přítomnost v Číně a nikdy se neobtěžovala vyvinout zjevnou HUMINT přítomnost v celé Číně, která by mohla být legálně oslovena na dálku.

Všechny případy mimo Čínu, méně v Londýně, jsou v korelaci s implementacemi 5G.

Velké výletní lodě-křižníky jsou většinou plovoucí nemodulované aktivátory nemocí ze satelitního záření, a jsou spojovány s prudkým nárůstem diabetes a rakoviny, a jak doufám, uvidíme brzy masivní soudní žalobu proti satelitním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a výletním lodím. V tomto případě by mělo dojít k vypnutí věží, uvedení nemocných do chráněných oblastí Faradaových klecí a poskytnutí velkých dávek vápníku, což by radikálně snížilo epidemii (A. Firstenberg: Invisible rainbow).

TIP

Nahlédněte do pozadí mocenství a aktuálních situací v České republice!

Alert Reader důrazně připomíná, že to byla s největší pravděpodobností válečná genocidní hra Billa Gatese ve spojení s jistými elementy z Izraele, Francie a Německa, stejně jako z USA a Velké Británie, aby si vynutili zákonnou plošnou aplikaci své univerzální vakcíny s vestavěným digitálním ID. Negativní dopad na Čínu a Trumpa, jakož i obchodování zasvěcených osob byly další výhody, ale hlavním cílem bylo „ospravedlnit“ globální povinnou vakcínu.

Jak nejlépe mohu říci, událost falešné vlajky na Novém Zélandu naučila Deep State, že musí být agresivní nejen při škrcení alternativních médií, ale při výrobě žluté hluboce prolhané (Deep Fake) žurnalistiky na úrovni 21. století s digitálními triky, s Deep Fake multi-médii a čínskými krizovými aktéry (většina není z Číny, a a Tchaj-wanu může být pro toto zřízeno studio).

Číst celý článek

Robert David Steele

2020/02/09

Zdroj: 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště