František – poslední papež před druhým příchodem pseudotvůrců

DomůOstatníFrantišek - poslední papež před druhým příchodem pseudotvůrců
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Papež František je opravdu poslední papež na papežském stolci. Postupně připravuje půdu pro Pseudotvůrce, kteří napájí a udržují negativní stav v aktivním módu. Mají ještěří původ a působí zatím skrze své zástupce a poskoky, které najdete na těch nejvyšších postech pozemského snažení.

František má mnohé úkoly, zadané od těch, kterým skutečně slouží. Je vhodné jmenovat např. sjednocování všech náboženství do jednoho celosvětového, podporování politických a ekonomických elit, doporučování čipů pro lidi v zájmu pohodlnosti, dále pak uctívání falešného boha/bohů (Pseudotvůrců), odvracení křesťanských věřících dále od pravého Božího slova, jenž je napsané duchovním jazykem a nachází se v Bibli (Nový zákon) a mnohé další věci spojené s působením představitele církve, která byla od svého vzniku řízena z pekel, aby udržela obyčejné lidi ve strachu, nevědomosti, obavách z věčného zatracení a v lživém konceptu trestajícího Boha. Pravého Boha, jehož pravé jméno s hlubokým duchovním významem je Pán Ježíš Kristus, nenajdete v kostelech a u vysokých autorit, ale ve svém duchovním srdci, kde čeká na každého z vás, až se s ním s láskou spojíte a necháte se Jím/Jí vést, neboť On/Ona vás zná nejlépe a bezpodmínečně miluje všechny.

Po odchodu papeže Františka po Druhém Příchodu Pseudotvůrců usedne na jeho místo jeden z nich v lidském těle (nepřesným názvem Antikrist), který zahalí spolu s ostatními Pseudotvůrci i za pomoci dalších negativních entit tuto planetu do temnoty. Sjednotí celý svět v jeden národ a stane se vládcem světa, kterého budou pro svůj vzhled „spasitele“, pro líbivé a úžasné skutky a zázraky lidé milovat. Tomuto vlku v rouše beránčím se vrhnou do náruče ti lidé, kteří zůstali po rozdělení lidstva ze své svobodné vůle zde, aby se v realitě, co se propadne do pekel, zúčastnili dočasného pseudovítězství negativního stavu v zóně vymístění, a živě tak ukázali všem ve Stvoření odpověď na otázku: Jak by to vypadalo bez Pána Ježíše Krista a Jeho/Jejích duchovních zákonů?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno