Geoinženýrství v podobě chemtrails – vysvětlení pro nevyléčitelné skeptiky

Domů Život Geoinženýrství v podobě chemtrails - vysvětlení pro nevyléčitelné skeptiky

Pro začátek můžete mrknout na níže vložený a zatím kupodivu nesmazaný dokument, o tom, co se nám ve skutečnosti odehrává nad našimi hlavami. Vše je krásně a jednoduše vysvětleno s upřednostněním pro důležitější informační obnos tématu.

Konspirace o tom, že vše proudí jen z motorů letadel je dávno a spolehlivě vyvrácena. Chemické látky tvořící za tímto konkrétním úkonem předlouhou bílou čáru, včetně obsahu mnoha všelijakých těžkých kovů a jiných látek snadno ovlivňují naše zdraví od oslabení imunity až po podporu Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby, nebo projevy demence.

Proč nás vlastně poprašují, sprejují, chcete-li, něčím, co likviduje naše zdraví? Hlavním souhlasem je vstup do NATO. Země v jejich náručí nevědomě odsouhlasili i tento proces, který nejde samostatně odvrátit, takže asi tušíte, co by muselo následovat pro změnu, kterou všichni požadujeme. Taková změna se dozajista netýká zmíněných skeptiků, kterým samotným nevadí práškování sebe, svých přátel, rodin, zvířecích miláčku, zkrátka všeho živého, ale i zahrad s vypěstovanými plodinami. A vůbec „nejlepší“ jsou stavy počasí, kdy začne pršet. Závěr si domyslete sami.

ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty. To znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení!

Další video je z televizních zpráv tv Prima s názvem „Televize Prima informuje o chemtrails (2009)“

Vše má svou akci a reakci. Vlivem rozprašování chemikálií do ovzduší je jasným následkem i úhyn hmyzu, jako much, komárů, motýlů a včel.

Cílem je podle všeho primárně ovlivnit počasí. V zájmu lidstva to ale jistě nedělají… to by to neutajovali…

A proč, že je počasí v posledních letech naprosto nevyzpytatelné? Ano, protože je uměle řízeno. Více v podrobnějším článku: http://svetelneinfo.cz/proc-je-pocasi-naprosto-nevyzpytatelne-protoze-je-umele-rizeno/

Vy do komentářů můžete psát jakýkoliv svůj názor nebo posílat získané fotky podporující fakt, že jsme se skutečně snad ještě nezbláznili.

 1. Pozoruji to z okna v desátém patře už plno let. Někdy je to šachovnice během jedné hodiny, pak zase několik dní nic.

  0
 2. Lidé si tak nějak začínají konečně uvědomovat, ze to není žádná fantazie z hlav lidí, co se museli silně udeřit do hlavy!

  0
 3. Děje se to a bohužel poslední dobou denně. Člověk to vidí, není o čem pochybovat. Všimněte si, že pár hodin poté, když to klesne k zemi, jaký je vyloženě smrad jakoby plastový. Cítím to i ze svého psa a klasická inverze to opravdu není. Jenže co s tím? Přece na to nebudeme nečinně koukat…

  0
 4. ČR po vstupu do NATO podepsala Open Skies Treaty. To znamená, že letadla CIA a NATO mohou létat přes naše území bez ohlášení! nahlásit se musí každé letadlo, správně má být bez našeho svolení …

  0
 5. Už pred min.15.rokmi som si všimla že oblaky nad nami boli bielosivé, neprirodzených tvarov a niekedy dokonca niekoľko dní stáli nad nami v rovnakom obrazci.Slnko sa neukázalo aj niekoľko dní.Sama som sa divila že takéto niečo som nikdy predtým nevidela a to už mám niekoľko desiatok rokov odžitých.

  0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště