Hrajeme si na probuzené, ale neradi slyšíme i o změně klimatu zásahem rozprašovacích / chemtrails letounů

Domů Zdraví Hrajeme si na probuzené, ale neradi slyšíme i o změně klimatu zásahem...

Dane Wigington z organizace Geoingeneering Watch tvrdí, že jsme krůček od zničení naší vlastní planety. Říká, že syndrom kolapsu včelstev (Colony Collapse Disorder, CCD) má přímou vazbu s radioaktivním dopadem, který je výsledkem Geo-inženýrství – umělého zásahu do zemského klimatu. Wigington žádá „probudit ty, kteří usnuli za volantem.“ „Mluvíme o možném vymírání.“ tvrdí, že syndrom kolapsu kolonie (Colony Collapse Disorder, CCD) má přímé spojení s. Radioaktivní dopad, který je výsledkem Geo-inženýrství zásahu do zemi klimatu. Wigington se ptá “ Probuď ty, kteří usnul za volantem.“

„Mluvíme o možném vymírání.“ Dane hovoří o tzv. paradigmatu, který považuje klimatickými zásahy za jednoznačně zhoubné. „Je to nejkatastrofálnější a nejakutnější hrozba, které jsme čelili od jaderné katastrofy, tečka,“ říká Dane Wiggington od organizace Watch.org.

Před rokem Dan prohlásil, že selhání zemské biosféry se stále zhoršuje. Ať už jde o korálové útesy, nebo o 74 stupňů Celsia naměřené v Íránu a Iráku, životaschopnostch krajiny rychle klesá až do bodu, kdy už nebude cesty zpět. Pokud nezastavíme zlovolné geo-inženýrství a programování změny klimatu, jsme mrtví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště