Hvězdné duo Topolánek a Drahoš na Twitteru stále toxicky perlí. Doufáme, že jim to dlouho vydrží!

Domů Články Hvězdné duo Topolánek a Drahoš na Twitteru stále toxicky perlí. Doufáme, že...

Neúspěšný kandidát, psychicky ne zcela vyrovnaná osoba paktující se s politickým odpadem má na triku další nelichotivý případ poukazující vlasní nemorální a skutečně nepěkně pokřivený charakter.

Hotoví bratři v triku. Topolánek na sociální síti Twitter perlil. Je to takový náš bystrý, silný a rychlý politik s těmi nejlepšími vlastnostmi, co si jen můžete představit. Raději proto nebudeme žádné vyjmenovávat.

Níže přiložený screen, dovádějícího Topolánka na pískovišti je očividně dalším pouhopouhým zoufalým výkřikem do hluboké tmy. 

Bezvadná a přesná analýza!!! – raduje se zjevně Mirda k obsahu postnutého, jím podpořeného odkazu k článku, něčího blogu z iDnes.cz. Odkaz nebylo možné otevřít. Člověku se svědomím a srdcem na správném místě, jednoduše nedovolí připustit, něco už tak dost předvídatelného.

Duo by mělo být s druhou polovičkou zřejmě kompletní. Jiří Drahoš bleskově zareagoval na Mirdovo téma a komentuje. Je třeba také zmínit, že Drahouš má v oblibě euro a dokonce i migranty, nejlépe dovážené, v cuku letu neziskovkama.

Teď už je jasné proč patříte do té horší, nezbedné, nepohodlné, rampepurďácké spodní skupiny zbylých 5 000 000 občanů, „slepě“ následujícího netvora Miloše Zemana – plně fungujícího prezidenta až na prasácky ukvičené výroky některých jeho politicko-extrémisicky sladěných kvítek.

S největší pravděpodobností se bude jednat o Drahošův falešný profil. Ptáme se tedy, jestli je vidět nějaký zásadnější rozdíl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště