Internet a cenzura: Facebooku propadl těžké maniakální diktatuře, která je na nejvyšší možné úrovni!

Domů Společnost Internet a cenzura: Facebooku propadl těžké maniakální diktatuře, která je na nejvyšší...

Internet, sociální sítě, Facebook a v poslední době neskutečná cenzura, snad všeho a všech. Pohled na skutečné dění, to, že tomu tak skutečně je bývá zarážející a frustrující z pohledu zneužívání, či korigování osobního soukromí uživatelů. Jsou tak snadno penalizovány a poté nedobrovolně a bohužel i nevratně rušeny Stránky a i uživatelské profily – zkrátka vše, kde se objeví nějaký ten „nehezký flíček“.

Tyto „nehezé flíčky“, se snaží Facebook nekompromisně čistit, co to jen jde. Čistka takových rozměrů je pro dnešní moderní civilizaci nepřijatelná. Omezování svobodného vyjadřování na internetu skončilo, bohužel nedá se s tím nic dělat, tedy pokud jsme částečně zoufalí – raději se tímto způsobem svému diktátorovi rádi pomyslně pokloníte, bez sebemenšího vzdoru. Chválíme – jste hodní a přesně dost možná omezení!

Nemáte-li hlavu v písku, je snadnější hledat jistou alternativu. Například i nám Facebook přiškrtil konkrétní příspěvky. Zvolili jsme neideálnější způsob, legální migraci. Tím myslíme tu internetovou a zvolili jsme si jiné útulné místečko, které nepostihla obludná „epidemie“ plná šílených diktátorských dementů, co jsou s omezeností daleko před normálním člověkem, slušně řečeno.

Najít nás můžete na VK.COM/ideablogcz. Jedná se o ruskou obdobu zmiňovaného Facebooku. Nyní už víte, jak a proč.. více není zřejmě nutno dodávat, hlavní idea je jednoduchá a efektivní.

Uveďme si jeden názorný příklad z mnoha nepřeberných onoho spočívání Facebooku v jeho omezování. Pan Radim Valenčík obdržel oznámení o pozastavení účtu. Proč? To se neví a není to, jak se zdá , vůbec nic divného. Jak sám tento uživatel na svém blogu napsal, není rozhodně první ani poslední, odůvodnění o blokaci v konkrétním určení jeho smyslu nedokázal objasnit.

V případě nevědomého pochybení je jediným způsobe, který zbývá, je se zkusit popřípadě odvolat. Bohužel ani to nebylo možné. Pan Valenčík byl zablokován na 24 hodin. Níže můžete nahlédnout do celé absurdní situace s ještě více absurdním výsledkem.

Zdroj snímku: radimvalencik.pise.cz

Odepíráním přirozeného práva o svobodě (nekonfliktního) projevu, jako v tomto případě si Facebook kope hluboký hrob. Je otázkou, co si od toho všeho slibuje a jaká se teprve musí odehrávat za oponou s osobními daty samotných uživatelů. Vzpomeňme si na skandální aféru kolem společnosti Cambridge Analytica, snažící se ovlivňovat volby s tajně získaných desítkách milionů údajů uživatelů z Facebooku, pochopitelně bez jejich vědomí.

-Dejte nám moc a my vám ukážeme, co jsme zač. Jestli vás zneužijeme pro svůj účel už nechte na nás.. a krok!-

 1. Popravdě jsem byla v poslední době omezena už tolikrát, že uvažuju o úplném omezení Facebooku. Nejprve mi zakázali na massengeru zakládání dalších konverzací (v září) před nedávnem cikoliv likovat na týden, 11.10. zase likovat stránky a komunity. Už si přijdu tak buzerovaná od facebooku bez jediné odpovědi. Setkala jsem se i na bazarech se zamítnutí příspěvku a to nebyl proti pravidlům. Opět bez odpovědi na mé odvolání. Setkala jsem se u známých i se zamítnutím komentářů. Toto omezení je až v poslední době a opravdu mě už štve

  0
  • Většina je spojena s politikou, ani tak ale nikdo nechápe proč to má vše odnést obyčejný uživatel. Právě na uživatelích jsou podobné služby postaveny. Facebook se určitě z ničeho takového nezhroutí, ani nijak neomezí. Mohlo by tomu tak být možná za předpokladu, že by byla nevole a protesty proti tomuto zneužívání Facebooku hlubšího rázu.
   Za povšimnutí také stojí upřednostňování islámu, kde jakoukoliv i bezvýznamnější, třeba jen narážku FB opět pohotově zablokuje , včetně celé stránky, popřípadě uživatelského profilu.

   Malá zajímavost na závěr. Šéf Facebooku, Mark Zuckerberg upřednostňuje ISLÁM a vše s ním spojené.

   Je to pravda Mark Zuckerberg přešel na islám? – https://www.quora.com/Is-that-true-Mark-Zuckerberg-has-converted-to-Islam

   „Hitler byl označen za muže roku 1938 a míru díky Mnichovské konferenci, na které vyhrožováním donutila Anglie, Francie a Německo naši československou vlast ke kapitulaci před jejich diktátem. Dnes se snaží Angela Merkel ve spolupráci s vedením Evropské unie v Bruselu, donutit nejen nás v České republice, ale i Slováky, Maďary a Poláky ke kapitulaci a přijetí diktátu EU. Je snad její označeni osobnosti roku 2015 stejnou odměnou, jakou potěšil Time Adolfa Hitlera?“ – EUrabia.cz

   0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště