Jak by mohlo fungovat řízení státu občany místo politiků?

Domů Video Jak by mohlo fungovat řízení státu občany místo politiků?

2 KOMENTÁŘE

  1. Jste na dobré cestě. Občan má mít rozhodovací moc. A taky a to hlavně – má mít právo rozhodovat, kam jeho peníze půjdou – na jaké projekty je vláda použije.
    A občan mám mít právo neplatit daně, což souvisí s předchozí větou. A stejně to je se zdravotnictvím- žádné korporace typu WHO a pojišťovny nemají právo rozhodovat, který úkon se platí a který ne. Žádné přerozdělování, ale přímá podpora lékařů, kteří tu mají být pro lidi ne naopak. A tak dále.

    0
  2. PROČ TO ČTE A NEMLUVÍ ZE SRDCE, KDO MU TO PÍŠE? ZMĚNA V ZEMI JE NUTNÁ, ALE BRZY NEŽ BUDE POZDĚ. JE POTŘEBA PŘEDEVŠÍM, ODPOLITIZOVAT VEŠKERÝ APARÁT JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK. UPOZORNILA JSEM PRIMÁTORA NA TO, ŽE V JEHO MĚSTĚ KDE ŽIJÍ, MÁ NEVZDĚLANÉ ÚŘEDNICE, HLAVNĚ, ŽE JE MÁ V NĚJAKÉ POLITICKÉ STRANĚ. COŽ ON VŮBEC NETUŠIL A SLÍBIL MI, ŽE SI MOJE TVRZENÍ OVĚŘÍ. PROTO ZDE PANOVAL OD SOCIÁLNÍCH PRACOVNIC DIKTATURA NA OBČANY, KTERÝM BYLY ODEBÍRANÉ BEZDŮVODNĚ DĚTI, JEN PROTO, ŽE NEMĚLY V LEDNICI UŽ RÁNO PRO NĚ JOGURTY. JEJICH VSTUPY DO RODINY VYVOLÁVALO PANICKÉ STRACHY, KDO Z NICH JE NA ŘADĚ A PŘIJDOU O DÍTĚ. ZA MOJI PŮSOBNOSTI V TOMTO MĚSTĚ NEVZALI JEDINÉ DÍTĚ A JE NUTNO DODAT, ŽE SE TOLIK NEUŽÍVALY OMAMNÉ LÁTKY. UKÁZALA JSEM ZDEJŠÍM PRACOVNICÍM, ŽE SE S LIDMI MUSÍ JEDNAT LIDSKY A UČIT JE JAK SI NEJEN HÁJIT SVOBODU, ALE PŘEDEVŠÍM SI PLNIT SVOJE POVINNOSTI. PRO TOTO MĚSTO JSEM SE STALA STAŠÁKEM NEBOŤ, KDYŽ ZDE NASTOUPIL NAPŘ. NOVÝ VELITEL POLICIE A DOTAZOVAL SE NA PROBLÉMOVÉ LOKALITY, DOSTALA SE JEMU Z ÚŘADU INFORMACE, ŽE PROBLÉMY VĚTŠÍHO RÁZU ZDE NEJSOU, AKORÁT SI NEUMÍ PORADIT S JISTOU PANÍ. LÍČILI MU, ŽE PRÁCI, KTEROU VYKONÁVALI LÉTA, JIM NYNÍ HATÍM. KDYŽ JSEM JEDNOHO DNE OMYLEM VSTOUPILA DO KANCELÁŘE POLICEJNÍHO VELITELE, ZEPTAL SE MĚ KDO JSEM, PŘEDSTAVILA JSEM SE MU, COŽ ZAPŘIČINILO JEHO NADŠENÍ, ŽE MNE KONEČNĚ POZNÁVA, OVŠEM DLE NĚHO SI MNE PŘEDSTAVOVAL ZCELA JINÁČ, Z DŮVODU TOHO JAK MNE JEMU HRŮZOSTRAŠNĚ LÍČILI A TAK ZATOUŽIL MNE POZNAT. ŘEKLA JSEM JEN: „DOUFÁM, ŽE JSEM VÁS NEZKLAMALA.“ ODVĚTIL, ŽE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ, SPÍŠE NAOPAK SI TOTO SETKÁNÍ POVAŽUJE ZA ČEST.

    0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště