Jak moc Svobodné fórum (Fórum24) je vlastně „svobodné“?

Domů Z domova Jak moc Svobodné fórum (Fórum24) je vlastně "svobodné"?

Z následujícího portálu vedeným s nejrůznějším a převážně v drtivé míře konspiračně obšancovaným obsahem je prakticky nemožné rozeznat, co jsou teorie a co čistá fakta, téměř nedohledatelná. Nejhorší na celé situaci je naopak jeden jediný fakt, a to ten, že téma je věnováno politickému dění.

K obrázku níže, pocházející právě z onoho webu si můžete dosadit stejně nechutné až smutně groteskní zaměření celého webu. Neházejme vše ale do jednoho pytle. Tady ovšem musíme udělat výjimku. Vše tomu tak jednoznačně naznačuje.

Hlupáček čtoucí takovéto a další podobně agresivní weby využívaje mozek, pouze jako těžítko. Není na škodu přizpůsobit racionální uvažování normálním a potvrzeným informacím.

Nesnažíme se vás přehoupnout na druhou stranu břehu. Váš názor je jen váš a stejně tak i vše ostatní. Je očividně dost podlé, jak jednoduše přímočaré názory se tak vykreslují. Svbrí-li vás z těchto proti-společenských serverů páteř, zřejmě to bude mít svůj důvod. Neexistuje na to lék, jen správná úvaha, plynoucí z vlastního rozumu. Rozum je náš nejlepší přítel, to by samo o sobě mělo dávat smysl.

Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Fiat-alternativní server uveřejnil fotokopie smlouvy, která měla z Okamurova Úsvitu vyvést desítky milionů korun! A Babiš už nemá potvrzení, že nespolupracoval s agenty StB! (2017)

Server se profiluje jako fiat-alternativní projekt stejného typu jako Forum24, Echo24, Neovlivní a další projekty bývalých redaktorů mainstreamových médií, kteří mezi lety 2013 až 2015 odešli z mainstreamových redakcí a založili vlastní servery. Manipulatori.cz publikuje články hlavně proti Rusku, Pražskému hradu, proti tzv. hoaxům, proti vlivu zpravodajské alternativy atd. Uveřejněný dokument však má stejně nebezpečný náboj jako fotokopie jiného dokumentu, který přinesla internetová skupina Šuman pro změnu proti Andreji Babišovi
Zdroj: Aeronet.cz/…

Citace obdobného článku s podobným charakterem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště