Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus, za to zaplatí! I kdyby vyhráli volby ve svých zemích, jejich kandidáty na posty eurokomisařů odmítnu!” Prezident Evropské komise zopakoval pro polský deník na plnou hubu to, před čím Aeronet varuje už několik týdnů! Změna v Evropě může přijít jen zevnitř národních států, ne z Bruselu! Maďarský model ukazuje cestu, ale ta je příliš radikální i pro české voliče! Juncker promluvil o “zákonu času”, za pár let nás nacionalisté již prý trápit nebudou!

Domů Report Juncker poslal vzkaz Okamurovi a Le Penové: “Ti, kdož prosazují bláhový nacionalismus,...

Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker poskytl už 28. dubna exkluzivní rozhovor [1] polskému listu Rzeczpospolita a polské redaktory šokoval výrokem, který by spíš někdo přisuzoval mým článkům na Aeronetu, ale slova prezidenta Evropské komise jsou natvrdo a doslova se nad nimi ztrácí dech. Juncker se v rozhovoru dostal i na téma voleb do Evropského parlamentu a řeč přišla na to, že polská strana Právo a spravedlnost (PiS) je silně protibruselská a naopak v poslední době kopíruje politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa a odpor proti migraci…

Odkaz

AP: Prezident evropské komise řekl, co řekl. Nejen, že to není normální, ale ani nikdy nebylo, aneb sesuv EU v plném proudu – již brzy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště