Kapacita podvodů a manipulací vyčerpala únosnou mez – je třeba se sjednotit a jednat (už včera bylo pozdě)!

0

Roman Prymula je s největší pravděpodobností dlouhodobě plánovaným ministrem zdravotnictví

Ten mezičas s Adamem „Kenem“ Vojtěchem bylo jen jakési intermezzo k tomu, abychom naskočili do globálního vlaku požadovaných politických a sociálních reforem. A k jejich pomoci v daných zemích jsou zapotřebí lidé Prymulovy osobnosti. Na to je kdokoli jiný až příliš mravní.

Roman Prymula ještě jako ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové prosazoval zřízení samostatné kliniky Tradiční čínské medicíny, to se mu nepodařilo, a tak se postaral alespoň o zřízení centra Tradiční čínské medicíny (TCM), které nakonec fungovalo po dobu čtyř let, než bylo v roce 2019 uzavřeno.
Prymula v rámci tohoto projektu zastával názor, že se celková anestezie při operacích může nahradit například i akupresurními jehličkami. Helena Stehlíková označila zřízení tohoto centra za neskutečný tunel, šizení, vykrádání veřejného zdravotního systému a naprostou debilizaci národa. Jen dodám, že Helena Stehlíková je předsedkyní etické komise České lékařské komory.
Aby toho nebylo málo, v roce 2016 můžeme na webových stránkách idnes.cz dohledat článek s titulkem „Šéf hradecké nemocnice Prymula končí. Kvůli obchodům s firmou své dcery“.
Důvodem jeho odvolání se stal střet zájmů.
Prymula inkasoval od soukromé firmy Biovomed miliony korun.
K tomu bych rád připojil citaci tehdejšího ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka: „Vzhledem k tomu, že jako ředitel nemocnice rozhodoval o nákupech farmaceutických a zdravotnických prostředků, jejichž dodavatelé zároveň spolupracovali s jeho soukromou společností Biovomed s. r. o., došlo k flagrantnímu střetu zájmů“.
Ve Zdravotnickém deniku.cz se pak dále můžeme dočíst, že Biovomed inkasuje od farmaceutických firem ročně přes 41 milionů korun.
Z této částky rodinné firmě zůstane 7,1 milionu jako zisk před zdaněním a 3,5 milionu korun si vyplatí dva její zaměstnanci Roman Prymula a jeho dcera Karolína Prymulová.
Prymula podle informací deníku od roku 2010 vydělal kromě svého platu ředitele nemocnice víc než 32 milionů korun.
V souvislosti s tím jsou ještě zajímavá tato fakta. Biovomed se zabývá výzkumem a klinickými studiemi pro zadavatele „z celého světa“, podle samotného Prymuly šlo o firmy SmithKline Beecham, Wyeth, GSK Biological Rixensaart Belgium, GSK s.r.o., Pfizer, Sanofi Pasteur Lyon France, Baxter Austria a Novartis.
Kdo se o tuto problematiku zajímá více a hlouběji, ví, že všechny výše jmenované firmy patří (rozdílně velkou finanční a vlivovou provázaností) do portfolia firem, které vlastní Gates Foundation, tedy osobní firma filantropa Billa Gatese.
Ano, toho Billa Gatese, který věří, že je země přelidněná a proto světu pomáhá s vynalézáním nových a účinnějších antikoncepcí a vakcín.
Ke dni 17. 6. 2020 dohledáte v Živnostenském rejstříku u jména Roman Prymula i založení živnosti na výrobu lékařských a dentálních nástrojů a potřeb, což jsou jen tak mimochodem také i roušky.
Činnost „věda a výzkum“, kterou vykazuje profesor Prymula, je téměř výhradně hrazena farmaceutickými firmami, ty samozřejmě kromě vakcín dodávají také léky pro nemocnice.
Je předsedou České vakcinologické společnosti, která zásadním způsobem ovlivňuje rozhodování státu o očkovacích schématech v ČR.
Navíc, podle svědectví vakcinologů, si profesor Prymula téměř monopolizoval zkoušení nových vakcín v naší zemi, bez něj se v této oblasti nepohne téměř ani jedna injekční jehlička.
Nachází se tudíž ve velmi závažném střetu zájmů.
Platy ředitelů fakultních nemocnic se pohybují okolo jednoho miliónu korun ročně. Další milión mohou získat na odměnách, ale to ponechme nyní stranou.
Sečteme-li (hrubě s možnými nepřesnostmi řádově v tisícikorunách) příjmy profesora Romana Prymuly (nebo jeho rodiny) v letech 2010 až 2014, dostaneme tento výsledek:
5 000 000 – plat ředitele FN (odhad),
1 100 000 – mzdy v dalších veřejných institucích (FVZ a LF UK),
32 667 630 – celkem za aktivity různě Prymulou nazývané jako věda, výzkum, přednášky, OSVČ,
10 691 000 – zisk + odměny ve společnosti Biovomed s.r.o. za rok 2014.
A pojďme ještě dál do minulosti. V roce 2012 se Prymulovo jméno objevilo v souvislosti s analýzou, v níž se právníci z Ligy lidských práv pustili do českého systému očkování.
Rozhodují o něm (jak jinak) lidé, kteří mají vazby na farmaceutické společnosti.
Prymulu obvinili, že od výrobců pobírá odměny, provádí pro ně výzkum a působí jako jejich poradce. Jako hlavní český vakcinolog rozhodoval třeba o tom, která vakcína bude hrazena z veřejného pojištění, a která ne.
Zároveň radí státu, jaké vakcíny nakoupit pro případ krize.
V souvislosti s tím bych ještě uvedl fakt, že v Kostelci nad Černými lesy má čerstvě svoji filiálku americká firma Novavax, za jejíž vakcíny pro český trh Roman Prymula dlouhodobě usilovně lobuje.
A tak můžeme počítat s tím, že se budou počty nakažených, hospitalizovaných i zemřelých v souvislosti s covid-19 dále navyšovat a to stále jako dosud dle potřeby svých zadavatelů.
Budeme-li jako občané dané země nebo daných území „kovidově poslušnými“ nebo bude-li zapotřebí nás použít jako modus operandi k navození té správné (oficiálně potřebné) společenské a politické atmosféry, budou všechna tato čísla učebnicově klesat, bude-li zapotřebí opak, budou nám jako zázrakem stoupat.
Přesně jako se to už nyní děje v různých koutech planety a zdá se, že v určitých měřítcích i u nás. Vypadá to, že se tedy máme na co těšit.
Každopádně je zřejmé, že nastal čas na změnu.
Na jakou už nechám na posouzení každého z nás. Jedno je však jisté. Zítra bylo pozdě.“
Pavel J. H.

Zdravotníci potvrzují nekalé praktiky, které jsou nuceni plnit!

Zakázaný dokument PLANDEMIC, který má mimo jiné i pokračování a jsou tedy dva díly, vám nabízí odhalení skutečného průběhu předem realizovaného a pro lidstvo přichystaného scénáře, jak si podrobit vaši slepou důvěru ve vše, co se dá až nečekaně snadno, jak jinak, než manipulacemi vyvolat v něco, co teď nazýváte epidemií, nebo pandemií.

Říjen 2019, probíhá Událost 201, rozbor fiktivní události celosvětového šíření nového koronaviru, účastní se jej kapacity ze všech oborů lidského života
– Událost 201 partneruje Světové ekonomické fórum a nadace Billa a Melindy Gatesových
– Událost 201, přestože jde o rozbor fiktivní události, téměř přesně popisuje události, které se odehrají o několik měsíců později skutečně, jako pandemie Covidu 19
– Od roku 1999 jsou v USA koronaviry patentovány jako VÝROBEK
– V roce 2004 byl patentován SARS CoV1 (patent us7776521)
– 2007 – CDC podává na US patentní úřad žádost o utajení informací o tomto patentu před veřejností
– 2013 – NIH (US Národní zdravotnický institut) zakazuje výzkum koronavirů na území USA, výzkum se formou outsorcingu (subdodávky) přesouvá do Číny
– Společnost Google je vlivnější, než kterákoli národní vláda včetně vlády USA, má větší moc ovlivnit jakékoli národní volby než jakákoli státní moc sama
– Největší a nejviditelnější FactCheckeři (ověřovači faktů) pro své ověřování využívají Google
– Společnost Google má tématický „BlackList“ tedy seznam témat, které jsou pro výsledky vyhledávání tabu
– Od samého vzniku sdělovacích prostředků, v té době jen těch tištěných, infiltrovala jejich tvůrce CIA a ovlivňovala veřejnosti sdělovaný obsah (operace Mockingbird)
– CIA zakládala studentské i jiné aktivistické organizace, spolupracovala s univerzitními profesory a novináři, které využívala k manipulaci obsahu sdělovacích prostředků
– Anthony Fauci o příchodu velké pandemie věděl už v roce 2017
– Bill Gates o tom věděl již v roce 2015
– Příběh o Billu Gatesovi, který podle něj měl vybudovat zlatý byznys ze své garáže, tedy úplně od nuly, je lež
– Bill Gates investoval 10 miliard dolarů do vakcín, a očekává dvacetinásobnou návratnost
– Všichni vedoucí představitelé všech států napříč světem prosazují plošnou vakcinaci obyvatelstva
– Jinak se prý svět jak jsme jej znali dosud, například se svobodou pohybu, zpátky nevrátí
– 1986 vzniká zákon, který výrobcům vakcín garantuje, že nenesou ŽÁDNOU odpovědnost za škody na zdraví, které jejich vakcíny způsobí
– Bill Gates: “ Bereme geneticky modifikované organismy a pícháme je do paží malých dětí.“
– 2018 – Vědecká studie přináší zjištění, že půl milionu dětí v Indii ochrnulo z vakcíny proti obrně
– Hlavní média a FactCheckeři ve spolupráci s Googlem označili tuto informaci za lež
– Covid 19 je v pořadí sedmým koronavirem
– Proti žádnému z předchozích doposud nebyl nalezen lék
– Nejkratší doba, za kterou byl na novou nemoc nalezen lék je 7 let, průměrná doba hledání léku je 20 let
– Na Covid 19 je vakcína již na světě, několik měsíců po začátku pandemie
– 80% dobrovolníků testujících vakcínu firmy Moderna (Gates) uvádělo systémové vedlejší účinky
– Bill Gates:“ Tohle není poslední pandemie, které budeme čelit. Budeme se muset připravit i na další, a řekl bych, že ta další tentokrát získá pozornost.“


– Lidstvo prochází testem lidskosti
– Každý jeden člověk by se měl zamyslet nad tím, jak žije
– Jestli život podporuje, nebo mu brání
– Jestli žije svobodně, nebo se stal závislý
– Jestli se cítí spokojený, nebo bezmocný
– Toto je ten moment, kdy záleží na jednotlivci
– Každý jeden skutek, každé jedno rozhodnutí, které učiníme, má vliv na naši budoucnost

Plan – návrh postupu jak dosáhnout nebo uskutečnit něco
Demic – týkající se lidí nebo populace

Jsi v plánu.
Zůstáváš?

Skutečný příběh o navrženém viru COVID-19 je posledním krokem k masovému zmanipulování lidstva

Dr. Carrie Madej: transhumanizmus, vakcína na COVID-19 a člověk 2.0

Blížíme se k finálnímu inteligenčnímu testu. Test uvědomění, informovanosti a schopnosti jednat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno