KONEČNÉ PROBOUZENÍ LIDSTVA brzdí zbytek hluboce spících ovcí, aneb skutečná a necenzurovaná pravda o neexistujícím koronaviru, nahrazení reálným virem a zavedením totalitního režimu, který má nadcházet v maximální tichosti!

Domů Články KONEČNÉ PROBOUZENÍ LIDSTVA brzdí zbytek hluboce spících ovcí, aneb skutečná a necenzurovaná...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Rozhovory Emilia Seista s India Eco a Lima Delta – dvěma vysokými důstojníky finanční rozvědky Pentagonu s oficiální aprobací šíření informací a založení agentury na projekty z Fondů Prosperity.

Tip pro věrné čtenáře: najdi červený text!

India Eco: Takže jdeme do zajímavého bodu. Jaká je tedy agenda Kabaly? Agenda Kabaly je mít všechny lidi na jedné farmě. Takže CO dělá Kabala nebo co CHCE a zamýšlí udělat Kabala v rámci celého tohoto případu pandemie. Pojďme si tedy udělat takové malé svičení v dekódování té jejich zprávy. To, co vlastně chceme dělat od teď do budoucnosti v příštích týdnech. Takže pojďme se na to podívat a pochopit to. Co vlastně teď říkají (Kabala) ?

Teď nám vlastně říkají, že se bude široce realizovat Základní (Nepodmíněný) Příjem. Je to tak?

Takže co se vlastně děje ..o čem jednají?

Takže všechny vlády, které jsou nyní ještě pořád řízeny Kabalou prostřednictvím Světové Zdravotnické Organizace, která tlačí na tyto vlády, aby lidé zůstali zavřeni a totálně zastaví všechnu aktivitu nebo pokračují v zastavené aktivitě a to včetně návratu, opakování výskytu viru. A vyhrožují, aby lidé nevycházeli z domů, aby se nijak nepohybovali, protože se znovu vrátí výskyt a všechno se zase zhroutí, takže by měli všichni zůstat zavření ve svých domech. A všechna ta minimální aktivita, která se konečně v těchto několika málo měsících zase objevila pujde všechna do kýblu..

Takže co to vlastně doopravdy chtějí? Chtějí, aby všichni, kdo něco málo dělají a mají svůj vlastní podnik prostě obyčejně zbankrotovali a zlikvidovali sami sebe. A PROČ?

Protože dělnickou třídu, prakticky všechny pracující lidi už poslai na pojištění skrze nějaký vyjímečný staf – pohotovost. Takže už jsou všichni naprosto závislí na vládě. A to je to, co přesně chtějí! Chtějí, aby lidé byli naprosto, ale naprosto závislí na vládě.

No a přesně na to dají vládám peníze na kredit. To ještě navíc znamená opět zadlužit lidi. A vytvoří tak důležitý kruh, kdy zadluží vládu a vláda zadluží zemi – zadluží lidi.

Emilio: A navíc zabijí ekonomiku, protože všechny pracující nechají doma brát výplatu – oni jsou super spokojení – a jakmile jim přeruší výplatu, protože už nebude JAK financovat. Protože, jakmile se budou chtít potom vráti k nějaké podnikatelské činnosti, tak celá vybudovaná siť toho kterého podnikatele bude v naprostém chaosu a zničená, takže nebudou moc dělat nic.

India Eco: Je to ještě horší. Když mi necháš ještě dvě minuty, tak to rozlouskneme. Je to o moc horší. Podívej, je to o tom, zmáčkout kompletně pracující lidi, zavřít je, vytáhnout je ze svých firem, kde pracují, zavřít je a dát jim nějakou podporu. Ok? V pohodě ?

Emilio: Jo, jasně.

India Eco: To by bylo za prvé. Za druhé: zbankrotovat firmu. Takže ji zbankrotují a co se stane ? To samé. Zůstanou na sociálce a podpoře, takže chlapík co byl podnikatel si prostě buď vystřelí mozek, nebo zůstane na podpoře stejně s těmi, které dříve kontraktoval uplně stejným způsobem jako oni, berouce podporu státu.

Takže co se stane? Až celý tento proces skončí, budeš mít dvě třídy lidí. Lidi bohaté a lidi chudé. Řečeno zcela jednoduše. Takže jedna třída lidí chudých, na které prakticky spáchali masový atentát, a lidi bohaté – ty nahoře.

A jak teda vždycky Kabale přebýva, nebo spíše přebývaly (jistou časovou periodu) peníze vytvářené z ničeho, takže už víš, že pro ně není žádný problém poslat celý svět domů a zastavit jakoukoliv aktivitu a platit jim výplatu, která ani nikdy neexistovala.

A všimni si, jak pořád dávají na vědomí, že finanční entity se hroutí a kolabují, ale nikdy s tím svým kolapsem neskončili. Proč ? Protože lidé jednoduše pořád dostávají perníze, málo sice, ale pokračují v braní dávek ve svých domech.

Takže jsme vlastně objevili, že se MÚŽE ŽÍT bez práce. Že se může žít, beztoho, abych dělal tohle podnikání. Protože stejně dříve nebo později ti ten kolaps vláda zařídí.

Lima Delta: Vypnout všechno, odvodnění “žumpy” a jeden Bůh, který nás vede. Jako v tom filmu “Krásná zelená”. Ta agenda Kabaly má ale víc kroků, což je moc zajímavý bod, abychom tak řekli. Taky se na nich vidí, že jsou blízko změně. PROČ?

Proč se vlastně zformovala Aliance? No, aby se tato agenda Kabaly přerušila. A nyní jsme ve válce.

India Eco: Ještě mi dejte momentík, já bych to chtěl dokončit. Takže pokračujeme v našich úvahách. Lidé tedy pokračují zavření ve svých domech. A teď přijde proces Resetu – Restartu. A to je to ale, o čem tito lidé mluví je JEJICH RESET. A v jaké podobě přijde ten jejich Reset – Restart ?? No přeci v podobě VAKCÍNY. Vakcína. Od koho. Od Billa Gatese. To byla jejich myšlenka. Ale pozor ! Nerní to TO, CO SE STANE. To je jenom jejich myšlenka. Potom řeknu, co opravdu se stane.

Všimni si, že toto všechno, co se manifestuje skrze tváře různých lidí, představují se lidem pochází od lidí přímo z Kabaly. Ale tito lidé Kabaly to všechno už vyhlásili, prostřednictvím svých konferencí etc..etc.. Ale tito lidé z Kabaly ?? Co je s nimi? Vždyť byly již Aliancí nahrazeni. Ale nicméně všechno se pořád děje, všechno pořád funguje.

Můžeš říct, ale počkej, počkej India. Vy jste vědeli, že se bude propagovat jejich virus. No samosebou jsme to všechno věděli. ALE VIRUS SE NEVYPUSTIL !! TO co se vypustilo byla jen historka o viru, kterou Světové Zdravotnické Organizace a jejich tisk.

Lima Delta: Ale namočil se jim prach, takříkajíc.

India Eco: Přesně. Jasně. Takže v poho. Druhá etapa. Jaká bude druhá etapa ? SZO rozjela pandemii, která měla za cíl uzavřít lidi do jejich domů. Třetí etapa je jaká ? No aby mohli šoupnout tu vakcínu, aby nás kontrolovali prostřednictvím technologie. Ok? Ale to nemá NIC společného s 5G. Nepleťme si jablíčka s hrušťičkama, které s tím nemají co dělat. Takže by vypustili vakcínu a ta vakcína by měla, jako svou součást jistý typ nanotechnologie. A to, co chtěli ve skutečnosti udělat bylo kontrolat lidskou bytost a zároveň mít zisk z této technologie – tohoto nanochipu, rozumíš? Mít Tvůj bankovní účet, prostřednictvím právě tohoto procesu, kompletně kontrolovaný. Mít kompletní kontrolu nad tvými biorytmy a tím co chceš dělat, co se ti líbí, co ti chutná ..atd..atd.. Kontrolovat všechno.

Takže pokračujeme v úvahách jako na začátku.

Krok 1: Pandemie. Krok 2: Zavřou tě. Krok 3: Kolabuje ekonomika na úrovni střední třídy. Bohatí zůstanou bohatí a chudí zůstanou chudými. Střední třída zcela vymizí. A od tohoto momentu ti také dají vakcínu “aby ti jakoby zachránili život”.

Emilio: Jasně, abys mohl vůbec vyjít na ulici a vůbec mohl pracovat, protože po odmítnutí vakcinace nemůžeš vyjít na ulici.

India Eco: Když ti šoupnou vakcínu, zabijí 100.000.000 lidí. Ok?

Emilio: Jasně.

India Eco: A když konečně pozabíjí vakcínou těch 100.000.000 lidí, tak ti co zbydou, budou mít čip. Budou očipovaní a kontrolovaní. V pohodě? OK?

Zbytek společnosti bude dostávat nějaký plat, nějakou podporu, aby vůbec mohli nějak žít. Už nemáš právo pracovat. Takže to co budeš ? Budeš jen obyčejný očipovaný debil. A budeš jednoduše dělat, co já ti řeknu. Tečka.

A jestli to nebudeš dělat a chceš se stát disidentem, tak ti přeruší tok peněz. To co samozřejmě ještě chtějí je, aby peníze byly JEN digitální.

Emilio: Jasně.

India Eco: No a tímto způsobem samozřejmě kontrolovat Tvoji ekonomiku. A jestli by jsi si chtěl hrát na blbce, no tak ti zatnou típec zaříznutím podpory a doslova a do písmene ti nařídí žrát hovna.

Lima Delta: A toto, už se pomalu začíná aplikovat v Číně. Je materiál k tomu, Jestli ho Emilio nemáš, tak ti ho pošlu. Tam jsou již “kategorie občanství”, jako první, druhá, třetí kategorie. Není to čip, který se jim nezbytně dává, ale je absolutní kontrola toho, zda jsi “dobrý občan” nebo “špatný občan” a podle toho dostáváš body. Takže jestliže máš dobré bodování a vyplňuješ správně to, co ti režim říká, máš přístup k věcem, majetku, službám a výplatě v rámci jisté kategorie. Jestliže to nesplňuješ, tak ti to postupně odebírají. A co se stane s těmi lidmi ? No nacpou je do vlaků a pošlou někam do koncentráku, kde je převychovávají, vymývají jim hlavy, aby se tak přizpůsobili režimu.

A existuje jistý plán, jak říká India, který už jede mnoho let, a který má skončit programovanou eugenetikou, prostřednictvím které se budou vydělovat osoby na dvě základní třídy. A tečka.

India Eco: Takže jak, jak probíhá tento proces a jak aplikuje Aliance tento proces. Základní idea Aliance není to, aby se zabránilo kriminálním deliktům. Takže Aliance uplatňuje protokol, který připouští a dovoluje, aby se prováděly tyto kriminální činy, nicméně BEZ TOHO, aby to měla nějaký přímý, fyzický dopad na lidi.

Tak například. Dovoluje se vypuštění viru, ale ve skutečnosti bez viru. Takže jenom taková šaráda. Takže, když se zjistilo, že žádný virus neexistuje, museli naruchlo vymyslet nějaký test, který ti potvrdí, že virus existuje. Ale když NENÍ žádný virus, tak je jasné, že test je zfalšovaný. Jasně, že to je podvod! Proč? No protože analýza RNA nedovoluje zjist virus. To řekl sám vynálezce RNA, kterého nechali zavraždit v roce 2019. Přesně, hned jak vyšlo najevo všechno kolem. Týpek přesně popsal hele to je toto a toto a není to vůbec tohle ..atd.. Bum. Táhni do prdele.. Rozumíš??

Analýza RNA dovoluje zjistit pouze něco, co se jmenuje exosoma. Ale tahle exosoma se ti může vygenerovat už jen z blbejch hemeroidů, takže, rozumíš, co ti chci říct?

Emilio: Jasně, že pozitivním se můžeš stát díky desítkám věcí ..

Lima Delta: Jo, a zeptej se ho (Emilio) na brambory a papáju .. haha.

Emilio: Jojo, a ještě tam byl snad i šálek kafe (který měl CoVid).

Poznámka: Certificate OVaccination Identification (C O V ID) + číslo 19 značí rok vypuštění. Právě teď se jedná pouze o simulaci, ale lidé si bohužel myslí, že vaši upsaní vládní a vlastizrádní činitelé jsou na vaší straně. Dělají jen to samé, co média – vše, co snadno odkývete a nebudete příliš přemýšlet. Popravdě je kolektivní převaha natolik silná, že by při sjednocení změnila svět doslova do jediného dne!

p.s. Rozum si poradí se vším. Vakcína pomůže údajně na vše, nebo na cokoliv, co se jeví jako nevýhoda. Jaká to náhoda, že? To zní přeci moc pěkně, nebo ne?! ODKÝVEŠ TO OVEČKO?? (SATANOVI NA VÁS ZÁLEŽÍ)

India Eco: Takže co se to vlastně děje. Existují jisté vlády, které tady nebudu zmiňovat, které nedovolili, aby se v plné míře aplikovali testy, které jsou posílány z tzv. SZO. A proč ?? Protože KAŽDÝ kdo tentest použije bude automaticky POZITIVNÍ. Ve 100% případů. Proč? Protože všichni lidé mají exosómu. Produkujeme exosómu v mnoha různých situacích, jako je stress etc..etc.. A teď si představ, když tě zavřou ve Tvém vlastním domě na tři měsíce! Takže zcela LOGICKY A JASNÉ ti potom KAŽDÝ test dá POZITIVNÍ testování. A proč ? No protože máš exosomu, už jen z důvodu vlastního stresu.

Lima Delta: to teď dost odkryl vědec Díaz, který říká, že je něco, co tady smrdí. A přesně TO chtěla Aliance, abychom si toho všimli!! Priotože lidé si ničeho nevšimnou do té doby, dokud nenastane určité bezprostřední nebezpečí, nebo utrpení, které jim hrozí. Takže něco si musíme vytrpět, abychom vůbec ragovali, protože, jestliže nám potom řeknou co se stane bez toho, aby tomu geopolitické konsekvence nějak dodaly vážnost, tak ptoom řeknou, že je to nějaká revoluce a vojenský převrat, že je to extrémní pravice, že to je diktatura ..a bla.bla bla …

Jasně, hraje roli kritické množství vystupujících které musí vystupovat. Dnes se Tě Emilio zeptám, a vyber si jakoukoliv osobu, která žila téměř celou tuto karanténu, skrze kterou právě procházíme a ptám se: “JE TO LEPŠÍ NEBO HORŠÍ?? Osoba, která pracuje a dívá se nějak obecně co se děje. Je ta osoba již uvažující ve prospěch Aliance, nebo ve prospěch Deep State – Kabaly, nebo vidí aspoň něco, co by se mělo změnit ?”

India Eco: Jasně. Jak si začneš uvědomovat a vidět prázdné nemocnice, že ty předpokládaná úmrtí, která jsou atestovaná jsou kompletně smyšlená, a doktorům platí 8.000 dolarů za každý případ, který je POZITIVNÍ, tedy ve skutečnosti to dávají institucím. Ale je to plán met. Mají dokonce METY. Tyto soukromé instituce-nemocnice a ústavy mají METY, které MUSEJÍ NAPLNIT vůči SZO.

Emilio: Když simulují, předstírají, pokoušejí se o financování afrických zemí jenom pod podmínkou “nuceného pobytu uvnitř svých obydlí”. Takže když uvězní takto všechny obyvatele země, dostanou potřebné financování ke tzv. (předpokládanému) boji s CoVid19

Lima Delta: Zadlužují je. To je jasné. Jenom nechci, aby to potom vytahovali z kontextu, který má teďka India.

Emilio: jasně

Lima Delta: Existují mrtví, existují lidé, kteří umírají naneštěstí, tak jako se umírá normálně za daných okolností. Existují nemocnice, které jsou plné mrtvých. Ale to se děje zcela normálně a nikdo, vůbec nikdo tomu normálně nevěnuje ani nejmenší pozornost. 1500 dětí umírá denně hlady, 600.800 umírá denně na chřipku, to už jsem říkali, a téměř 5.000 osob na srdeční zástavu. A NIKDO proto nezastavil celý svět! A až tento rok skončí, tak jak říkal India Eco v jiných programech, bude to rok, ve kterém bylo vůbec nejmíň mortality celkově v historii v jiných nemocech! Ale to všechno je CoVid ??? Je to CoVid ??

Emilio: Jasan. Normální chřipka byla tento rok na planetě vymýcena (se směje pod fousy)..

Lima Delta: Nejsem žádná parta bezmozků, která říká, že neumírají lidé. To NE. MY říkáme a postulujeme ŽE NENÍ NIJAK ZDŮVODNĚNÁ ANI OSPRAVEDLNĚNÁ KARANTÉNA OSOB, ani forma, kterou to dělají. Karanténa je pro osoby nemocné nebo zdravé?

A jestliže jsou – existujou nemocné osoby PROČ jsou v nuceném uzavření ti zdraví ?

Emilio: Jasně.Tak to je. A taky velké množství doktorů se staví už proti tomu, kteří si myslí to samé, to je, že kupř, žádný výraz jako (ve španělštině používají na “vyjímečný stav” výraz confinamiento = vypovězení, vyhoštění ; nucený pobyt, (u)věznění, práv. Konfinace) “nucené uvěznění” ve slovníku medicíny, a dokonce ani v civilním slovníku toto slovo nenajdete. Je to slovo, které se používá ve vojenském slovníku. Je to vojenský výraz. Není to tedy ani civilní a ani zdravotnický výraz. Jiná věc je tzv. “izolace”. A ta se dělá zásadně osobám nemocným, a nikoliv osobám zdravým. Takže bychom toto téma zanechali dostatečně vyjasněno.

Lima Delta: Aby udržovali lidi jako vězně, zavřené svými politiky. A ne svými doktory.

Emilio: Přesně. Tento týden se ukázalo u nás ve španělsku, že rozhodnutí o ukončení nuceného pobytu v domech a snižování stavů nemocných etc., čím také rozumím, že to bylo i v případě nuceného uvěznění v domech a izolace, neudělala ŽÁDNÁ KOMISE.VLÁDA LHALA VŠEM! Ve skutečnosti NEBYLA žádná “komise poradců”!! A to se objevilo až teď. Takže se držím toho co říkáš. Jsou to politická rozhodnutí a ne rozhodnutí zdravotnická. Zcela určitě, kdyby měli nějakou tu komisi lékařů, tak ani tak by nenašli žádný vědecký důvod na uvěznění 40 milionům lidí.

Lima Delta: a navíc ti říkají, že když ty onemocníš CV, že je to tvoje vina, protože TY neudržuješ sociální vzdálenost.

India Eco: negativní je Emilio na tom co si vy myslíte, že bylo něco v tomto smyslu. Doktoři, kteří jsou odpovědní před SZO jsou přesně ti, kteří říkají, že je nutné uvěznit v domácím vězení všechny lidi.Ale dejte si velký pozor !! JEDNA věc je co ŘÍKAJÍ, a DRUHÁ co PÍŠÍ. SZO dala na vědomí PÍSEMNĚ (!), že nedoporučuje “domácí uvěznění osob”. Také tato organizace dala na vědomí PÍSEMNĚ, že nedoporučuje používání masek s výjimkou těch co jsou nemocní.

A potom ti vyjde v TV a na you-tube ten nahnědlej (šéf) z SZO a říká kompletně všechno uplně naopak a proti všemu psanému. Ale kompletně naopak! Ale PÍSEMNĚ je tedy jedna věc a ŘEČENA je druhá věc. A teď PROČ to dělají takto? Je tady jistý náboj. A právě tento černoušek je ten náboj! Takže až toto všechno vyletí do povětří a vybouchne, ten kdo dostane kopanec do prdele bude ten negr.

Lima Delta: .. a bude to nezávisle na barvě jeho pleti .. nebude to proto, že je negr ..jenom to zase nevytahujte z kontextu, páč kritikové poslouchají

India Eco: aby se tomu rozumělo. Já mám různé přátele černochy..a ani ti nemluvím o černoškách .. to radši nepůjdeme do detailů (směje se) ..Mě opravdu nemůžeš považovat za žádného rasistu. Ale jestli je to negr, pujde negr, jestli je to bílej, pujde bílej.

Jen ještě poznámka, aby se rozumělo tomuto. Většina lidí neustále upadává do jisté reality, která je uplně nesmyslná, že všechno co mi můžou říci a je to vždycky nastartuje, je jenom z toho uhlu pohledu, že virus neexistuje. Jestliže mi to budeš znovu povídat, tak ti musím říct zase znovu já, že virus NEEXISTUJE. A proto všechny ty mrtvé co počítají jako virus, nejsou z viru. A jak to můžeš verifikovat a potvrdit? Když se podíváš na statistiku Spojených Států, Lima to ví, protože už viděl tu informaci, on ti ji v několika příštích dnech pošle, kde se říká (UŽ to ŘÍKAJÍ), že v momentě, kdy se začal šířit coronavirus, a začínaly se počítat – registrovat oběti, přestali se počítat oběti – stejně tak mrtvfí jako nemocní – sezónních chřipek. Takže musíme jen pochopit jak to všechno funguje. To byla na severní hemisféře zima, takže všechny chřipky se mohli klidně označit za koronavirus, protože jsou podobné symptomy. Ale jakmile se skončila zima a skončily tedy sezónní chřipky, co teda museli provést ?? je logické, že museli tedy změnit symptomatiku “choroby”. Takže udělali variantu symptomů jiných patologií, které tomu byly podobné, například alergický záchvat nebo něco v tom stylu. A co udělali ? Že virus ztratil sílu. A jak virus mutoval s každou takovou mutací ztrácel sílu. Pamatuješ se na to, ne?

A proč? No protože, když odejde zima, přichází jaro, a když bylo jaro tak byly problémy s dušením a alergie. Ok. Takže virus nám zmutoval do alergie. Můžeš ztratit hlavu, čich, hodně hlenů, suchý kašel, byla to prostě alergie. V tomto bodě také začala klesat mortalita, a PROČ? No protože alergie tě nezabije, ale chřipka ano. Ale chřipka tě taky nezabíjí. To co tě zabíjí je zápal plic, ve který to někdy přeroste.. Takže když je chřipka většinou způsobená rychlou změnou teploty okolí, museli změnit na alergii, takže museli nějak vymyslet mrtvé, protože pandemie musí pokračovat. Aby se došlo KAM? Aby se došlo kam ? Je to na severní hemisféře, kde začínalo jaro. Protože, když skončila zima, už se jim tahle historka začala ztrácet, už nemohli říkat, že běžná chřipka je coronavirus.

Ale je tady jedna věc, která jim utekla. A to je vlastní karanténa. Tahle karanténa udělala to, že my v americe, když jsme viděli co se děje, v Evropě se například vyhlásila karanténa na základě asi prvních 3 případů. A co se tedy stalo?. Zastavit kompletně všechno dokonce už i před tím, než začne tuhá zima. A pak by nás měli v karanténě kompletně celou zimu.

Takže co se vlastně stalo? Nejsou případy obyčejné chřipky! A v případě obecné chřipky nebyla ještě tak (nízká) mortalita, jaká byla tento rok v Evropě. A proč nebyla tato úmrtnost v Evropě? Protože prostě NEBYLA CHŘIPKA. Byli jsme zavření a nebyla tedy žádná kontaminace.

Takže co udělali. Museli v Evropě vymyslet a jak začalo léto, začali vymejšlet a všechny ty případy, ti doktory a ty instituce prostě začali uplácet. Takže začali platit soukromníkům a samostatným doktorům 8.000 $ za pozitivní případ coronaviru a zdravotnickým institucím dokonce 40.000 $ za případ. Takže pokračujeme. Každá osoba, která tedy prošla bránou nemocnice byla testována jako pozitivní na CoVid19. Rozumíš tomu?

Emilio: Ano.

India Eco: Jestli někdo zemřel, příčina byla automaticky CoVid19. Jestli měl někdo nehodu, bylo to z důvodu CoVid19, rozumíš?

Lima Delta: Ale skutečná operace, která byla za tím vším a taky CÍL tohoto všeho, a chtěli aby to všechno přetrvávalo, bylo to, aby Donald Trump nebyl znovuzvolen. A tady je to téma, kterým bychom se měli zabývat. Cíl byl ten, aby Trump nepokračoval v prezidentském úřadu. A je to proto, že Trump udělal v těchto třech posledních letech tak brutální změny, že je zcela jasné nadevšechno, že tnhle típek chce prostě jenom SMRT KABALY.

Emilio: A teď, když jsme tedy s těmi všemi tématy vakcín, náhubků a roušek ve spojitosti s Trumpem bych vám chtěl položit jednu otázku, která se pořád opakuje mezi sledujícími tento kanál ..

India Eco: .. jojo .. jen mi nech pár minut, protože jestli ne, tak to nedokončím. Takže jakmile se jednou začne dít toto, tak ta jedna věc, kterou je třeba z vaší strany pochopit je to, že Aliance chce, aby se lidé probudili. Takže tě nechají jak:

1) nechají tě prostě tvému osudu a zavřou tě doma

2) vyústí to v to, že ti vezmou práci, aby tě ekonomicky uplně zrušili, takže chtějí, aby si cítil tuto ránu, protože když to nebudeš cítit, nic tě neprobudí. Jestliže to pro Tebe není bolestivé, nic Tě neprobudí. A je to taky proto, aby se identifikoval delikt, kterého se vlastně proti tobě dopouštějí. Já nemůžu šoupnout někoho do vězení, jestliže se nedopustí deliktu.

Takže se jim nechá, aby se dopouštěli deliktů: aby zavírali lidi, aby si vymýšlěli falešné případy..etc.. A potom, co se udělá, aby se mohly přerušily tyto efekty znovuvypuknutí viru a aby ekonomika konečně nastartovala jednou ranou, tak chtějí vytáhnout vakcínu. Ale tady opatrně. Pozor! Vakcína se vytáhne před tím, než Bill Gates, Soros nebo Rockefellerova skupina udělají ve svých laboratořích svou vakcínu. Takže se udělá vakcína, která je prakticky vakcínou proti ničemu. Takže je to naprosto neužitečná vakcína k ničemu. A KDO udělá tuto vakcínu? Laboratoře Oxford, severoamerická laboratoř, která je pod kontrolou Donalda Trumpa a vlatní vládou Spojených Států. A tato vakcína, co se s ní bude dělat, jak se bude distribuovat? Bude se distribuovat na VOJENSKÉ úrovni ve Spojených Státech. A takže ze strany Aliance – Resistence bude ABSOLUTNÍ kontrola nad tím, CO se dává lidem. Protože to, co je cílem toho všeho je UKONČIT pandemii. A když ti dají vakcínu, tahle vakcína ti vyřeší všechny problémy, aby jsi se mohl nějak zmobilizovat. A ve stejné chvíli ti dají taky lék, kdyby jsi se náhodou nechtěl nechat vakcínovat. Necheš vakcínu, není to žádný problém, máme lék.

Takže, aby se tomu všemu rozumělo. Celé to je velmi organizovaný plán k tomu, aby se lidé probudili a kompletně se exponovaly Deep State – Státní Mafie a všichni, kteří tvoří tento Deep State – Státní Mafie. Světová Zdravotnická Organizace, Bill Gates, banky, laboratoře, a vůbec celý zdravotnický systém. A přesně proto vidíš, že také povstává velké m,nožství doktorů, které když prohlédnou tento Labyrint a jsou schopní vidět do něj a skrze něj, tak říkají: “Pojďme tedy mluvit pravdivě … “. Ale ještě se neodvážili říkat, že ten virus prostě neexistuje, vědíce, že neexistuje.

Lima Delta: je pravda, že není ještě dosaženo dostatečně kritického množství, ale postupně se zvětšuje, nicméně vidíš kolik je “doktorů” bez páteře, kteří pokračují v narrativě kabaly. Je prostě kritická masa, je to asi týden nebo 6 dní bylo prohlášení jedné doktorky, severoameričanky z jisté skupiny mediků, která prostě jen říkala pravdu o hydrochlorinu a jiných lécích, které Trump ve svých projevech zmiňoval v jistém čase. No a co jí udělali. Jí odpojili internet zablokovali jí twwitter konto a sám Trump jí twitnul a dokonce potom i Trumpovo konto bylo několik hodin zablokováno. Takže Kabala se ocitla v naprosto brutálním zoufalství, protože prostě nemůžou zabránit slunečnímu svitu jednou rukou. Mnoho lidí se probouzí, ale vlastně vůbec neví k čemu se probouzí.Vědí jen v čem jsou a v čem být nechtějí.

India Eco: Já vám tady řeknu jednu příhodu, jednu perličku. Chtěl bych, abyste věděli o tomto pravdu. Nebyl to twitter, který zablokoval konto této ženě-medičce a nebyl to twitter, který eliminoval tweety Donalda Trumpa. Představ si! Tweety prezidenta! Byli to kluci (od nás – WH). A proč? Protože když se stane něco takového, lidé vždycky zpozorní, cítí příznaky, říkají: “Hele, Apač!” Takže zablokovali konta Trumpa, utahují Trumpa .. ti lidé něco skrývají. Rozumíš co tím chci říct? Něco skrývají. Takže co se následně stalo. Můžeš si představit, že nějaký soukromník nebo firma, soukromá firma je schopna omezovat nebo osekávat tweet-názor prezidenta Spojených Států?

Lima Delta: jejího začlenění do historie a pokroku, ale je součástí taktiky, protože tuhle byl v Kongresu Mark Zuckerberg, taky ten z Amazonu a taky ten z Googlu. Takže teď se jim hodně rozladila piána. Takže to co říkáš je docela věrohodné a je to možné, že je to strategie.

India Eco: Ano. Je to prostě strategie. Takže TEĎ, co se děje? Všichni chtějí vědět, CO říká tato žena. A proč? No protože, když ti twitter blokuje konto, tak to asi je kvůli něčemu. A jestliže dokonce i když Trump něco tweetuje a tomu to smažou, tak to je kvůli něčemu. Takže pojďme se podívat, co říká tato paní. Takže toto byla prostě jen určitá strategie jak přitáhnou pozornost mas právě a přesně v tomto směru. A teď co se týká chloroxidu, léčí tento coronavirus? Ne. Protože coronavirus NO existe. Takže dobrá. CO tedy léčí toto? Tajže toto přesně léčí náhlé dýchací problémy a také funguje jako preventivní lék těchto problémů..

Lima Delta: Působí preventivně a posiluje organismus.

India Eco: Takže v první etapě tě léčí, a jestli nejsi nakažený, tak fuguje preventivně. A také funguje na obyčejnou chřipku, která se ti nastartuje, ale může skončit jako zápal plic a smrtí. Takže hydroxochlorin k tomu slouží, ano, je přesně na to. A někdy se něke použil ?? NE! Protože tihle típci NIKDY nechtěli, aby se toto vědělo. A proč je nezajímalo, aby se to vědělo? Protože, jestli to neprodávají ..

Lima Delta: Nezajímá je obrovské množství objevů ve zdravotní sféře, které jsou k dispozici ale pouze elitám, nebo se po nich šlape jen proto, aby se lidé neprobudili. Ale to už je jiné téma, kterým jsme se zabývali již mnohokrát. Farmaceutický průmysl – BigPharma. Všechno je propojené se vším.

India Eco: Tak se tě zeptám, chlape, Vy víte, jestli má obecná chřipka nějaký lék? Ano. Je na ni lék.

Lima Delta: Mě vždycky řekli, že s nějakými léčebnými prostředky to zvládnu za 3 dni a bez nich tak 7 dní a přejde to. Porque se manejan symptomas.

India Eco: Takže, otázka zní: Léčí ti chřipku v nějaké zdravotnické instituci? NE. Ale dávají ti vakcínu. A teď. Vakcína tě nějak zachraňuje od další chřipky. Ale kdepak. Tu zase stejně dostaneš. A proč? No protože, když ti dávají vakcínu, tak do tebe cpou tím pádem vir chřipky! Rozumíš tomu?

Emilio: Jo, tě naočkují a potom se ve skutečnosti hodně lidí cítí špatně.

India Eco: No to je ono, jasně. Protože do tebe prostě natvrdo nacpou chřipku! Ale i když ti naloží virálně opravdu hodně, tak jenom díky svému imunitnímu systému to nějak přejdeš a to včetně symptomů. Takže co se tady děje? To co ve skutečnosti dělají je to, že celá léta cpou chřipku do společnosti, aby potom prodávali medikamenty všech možných typů proti symptomům nemoci. Chápeš? Všechna ta léta. A ten největší podvod je ta vakcína proti chřipce. Protože ta vakcína proti chřipce JE VLASTNÉ CHŘIPKA SAMA! Proto po celá ta dlouhá léta ti dávají – nasazují vždy nový chřipkový kmen. Chápeš?

Emilio: To je jasný. Aby mohli prodat novou vakcínu.

Lima Delta: To už vstupujeme na půdu tématu, který je na celý týdenní program. Bez toho by neexistoval žádný farmaceutický průmysl.

India Eco: Jsou za tím stovky miliónů dolarů.

Lima Delta: Jasněže. Je to fakt hrozné! Je to pořád o tom, vytvořit problém a potom hned přijít s řešením nebo spíše pseudo-řešením.

India Eco: To je přesně to, co udělal Bill Gates s Microsoftem. Vytváří virusy a potom ti prodá antivirus.. Jako předkrm zadarmo. Ale my pořád VĚŘÍMEfarmaceutickému průmyslu. Ale především věříme, protože hlavně lékaři nám říkají, že je to tak.A tito lékaři to musí takhle říkat, protože jestli by to takto neříkali, sebrali by jim licenci nebo musí prostě následovat diskurz SZO.

Lima Delta: A oni jim prostě jen platí za to, aby psali na předpis co chtějí, aby bylo psáno na předpis.

India Eco: Ale to je jenom část… ty jejich fakulty startují hned od začátku s totálním lhaním! A vysloveně těm medikům lžou, aby potom tito lhali za ně.

Emilio: A potom to pokračuje v Lékařské Asociaci, protože, jestli chceš být černá ovce, tak tě sejmou, protože ten kdo má kontrolu na tebou je právě ta Lékařská Asociace. Takže když se odchýlýš z jejich cesty, tak ti prostě vezmou licenci, kariéru a tvuj život je v hajzlu.

India Eco: Ano, jestli říká fakulta medicíny pravdu a je to jistá, funkční pravda PROČ a na co potřebuješ jakousi Lékařskou Asociaci, která to kontroluje ? Protože každý medik po čase zjistí, že to co říkají na fakultě je lež. Ne všichni.

1 komentář

  1. 🙏🙌Wau mám husí kůži, už od března sleduji a mám nedůvěru v naši vládu a po přečtení tohoto článku, vidím a cítim ze jsem dělal dobře, děkuji mockrát stalo mi ti za těch 15 minut čtení ❤️✌️

    2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno