Koronavirus/COVID-19 není, ani nebyl reálný, natož přírodní. Jste OVCE a prosíme všechny „ZACHOVEJTE PANIKU“ – jsme tu pro vás!

Domů Články Koronavirus/COVID-19 není, ani nebyl reálný, natož přírodní. Jste OVCE a prosíme všechny...

Vláda se o vás postará. Vláda vše ví a řeší. Vláda vám vždy řekne pravdu. Nevěřte nikomu, jen vládě a jejím nařízením, ať už jsou jakákoliv! Na jedno si dávejte ale velký pozor. Nesmíte být soběstační a uvažovat samostatně, jinak riskujete vše, co máte a budete mít, pokud se něco takové stane. Na apríla nečekejte žádnou změnu. Děkujeme za pochopení.

Bez roušky přes celý obličej vás může vynést rovnou psycholog, pokud to vláda pochopitelně schválí, a to si zaslouží potlesk.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-19-nebyl-v-cesku-pricinou-umrti-u-60-procent-obeti-40325450

Lidé by k sobě měli být upřímní. Ale nejsou! Chytají se prvního stébla, které se objeví a dále už nerozlišují. Víte, že to samé dělá i váš vysavač? Stisknete start a už to frčí. Všechna špína se luxuje do jediného místa. Jen je otázkou, proč by to měl být nutně něčí mozek.

Už jen tím, že si společnost nedokáže udělat skutečně reálný posudek na onu věc, neznamená, že je vše pravda, jako v tomto případě, kdy to tak skutečně je a na světě se dějí prapodivné věci, nebo snad žijeme v ráji, kde neexistuje (například podle fact-checkingových agentur) lež, ani manipulace a podobně?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště