M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu se snaží zametat pod kobereček

Domů Z domova M. Kalouskovi se to vymyká z rukou, minulost ho dohání a pravdu...

Kalousek je nebezpečný psychopat. Naposledy ve sněmovně napadal premiéra Andreje Babiše. Ten úspěšně dostal důvěru, z čehož byl Kalousek opět nepříčetný. Z už tak dost pokaženého dne (kdyby jen jednoho), se ze strany předsedy strany TOP 09, opět začali vypouštět nejrůznější napadání premiéra, tentokráte korespondující i samotné Babišovo rodině. To když si někdo myslí, že jeho pískoviště je nedobytné.

Andrej Babiš situaci též neustál a se zvučným ohlasem zareagoval na střelbu urážek. Reakce premiéra je logicky přirozená a doufejme, že předseda a šéf TOPky někdy příjde k rozumu, včetně etického chování, nehledě výbornému kličkování,co se týče jeho minulosti – když už ji sám tak hrdě cpe ostatním.

Zdroj: Applytv.com

Kalousek v nesnázích 2018. Legendární video poslanecké sněmovny přehlušující předsedu divokým boucháním do lavic na protest, vůči proslovu, postrádajíc jediný pádný argument. Ze všeho nejhorší, téměř až komické je hlavně téma proslovu. Kalousek mluví o někom, kdo má podle jeho slov fňukat, kňourat a tak dál. Co vidíte ve videu, u šéfa TOPky jako další?

Demonstrace proti vládě – bez komentáře, demonstrace za podpory koho, České televize?

Více si přečtěte v následujícím odkazu na webu Prvnízprávy.cz <<

Nezapomeňte hlasovat v anketě: https://nejhorsi.cz/reakce/v/1486857

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště