MaP 499 Na Ostravsku úmyslně nutili horníky šířit nakažlivé nemoci! Obyvatelé musí být odškodněni!

1
REKLAMA: Navštivte necenzurovaný vyhledávač Zetax.net

Na Havířovsku (Moravsko-slezský kraj) byli horníci nuceni pracovat, ačkoli byli na Šachtě v prokazatelném přímém styku s nakaženými nemocí COVID-19! Stejným způsobem se chovali mocipáni i v Německu! Jenže tam už je za to vyšetřuje místní prokuratura. Jak sdělilo státní zastupitelství v Bielefeldu bylo zahájeno bylo celkem 28 trestních stíhání podle německých zákonů zakazujících šířit nakažlivé nemoci. Trestní stíhání nejsou vedena proti nakaženým zaměstnancům, ale osobám, které dělníky nutili pracovat společně s nakaženými a úmyslně porušovali další hygienická nařízení! (Podrobnosti o německé kauze přineseme v dalších dílech)

V Česku (V tomto případě na Moravě a ve Slezsku) má banda estébáka Bureše jiný plán. Burešův nohsled hejtman Ivo Vondrák začal obviňovat horníky, že šíří nákazu, tím, že nezodpovědně chodí na pivo! Na pomoc Vondrákovi do regionu zítra míří, Burešův zdravotní pobočník zdravotní klaun Ken (Adam Vojtěch), známý nákupem předražených Čínských roušek! Je zajímavé, že celá Burešova vládní banda, je vlastně zodpovědná za činnost OKD! Tedy za krátkodobé neuzavření dolů a karanténu všech nakažených zaměstnanců! Babiš-Bureš dodržuje karanténní opatření ve svých Vodňanech, ale v Ostravě nechá, jemu podřízené CEO, aby zákony porušovali!

Situace je tedy stejná jako v Německu! Byly spáchány trestné činy! V jejich důsledku se nákaza rozšířila! Občané regionu a podnikatelé jsou tedy v omezení a škody jim způsobené musí zaplatit vlastník dolů – Stát ČR, přes Osinek a.s., a osoby, které svou trestnou činností stav nákazy vyvolali a umožnili svou nečinností vyvolat! Bude zajímavé sledovat, jak dopadne německá ostravská kauza! V Německu politici vyzývají k důslednému řešení! V Česku Burešovi nohsledi obviňují horníky!

Díl 497 byl vymazán na příkaz globalistů. My jsme ho nevymazali! Obsah si můžete přečíst níže!

Přesné vyjádření Hornických odborů k tomu, jak byli horníci nuceni navzdory nákaze pracovat: Odbory

Advokát Norbert Naxera (nezávislý kandidát SPD v Plzeňském kraji) právě připravuje trestní oznámení a návod pro poškozené obyvatele nákazou zasaženého území, jak se připojit k náhradě škody! Odvysíláme pravděpodobně jako díl 500 ještě dnes nebo 501 zítra – 2/července/2020

Pomáháte nám! Vážíme si toho! Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtete. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! A omlouváme se pokud jsme se v každém díle netrefili do Vašeho politického vkusu. My nefandíme žádné politické straně ani hnutí. Proto odhalujeme nepravosti jednou tady a podruhé tam! Víme, že to některým našim příznivcům vadí.. Tak se omlouváme, ale takoví už jsme. Protože si myslíme, že demokracie umírá ve tmě!

Zdroj: 1

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud