MaP 502 Nájemní vrazi ve službách českých politiků. Jan Mička ve službách gangu Aleny Schillerové!

0

22.12.2013 mojí manželce vyhrožovali mojí vraždou Jan Mička a Josef Staněk. Tou dobou mne ÚOOZ vyslalo, abych rozkrýval trestnou činnost za miliardy a posílal jim zprávy o činnosti gangsterů pracujících pro Milana Chovance a Davida Rusňáka (zeť Aleny Schillerové). Ve zprávách, které jsem ÚOOZ posílal byly konkrétní údaje o trestné činnosti Davida Rusňáka. Pro případ, že budu prozrazen, nebo se situace nějak vymkne kontrole, bylo domluveno, že dostanu ochranu ÚOOZ. 22.12.2013 se situace vymkla kontrole, gangsteři mě začali pronásledovat po republice a Šlachta utekl a poslal spis těm policistům, kteří pro gangstery pracovali, a to je měl ve spise označené. Měsíce jsem prchal, byl jsem oloupen a moje žena dennodenně pronásledována. Policie nevykonala jediný úkon, a vykradený spis protizákonně poslali náměstci ředitelů PČR do Prahy. To byl začátek mé neskutečné anabáze. Dodnes se mi za to PČR ani neomluvila, ani nás neodškodnila, ani nechce nic vyšetřovat!

Dnes budeme vysvětlovat pouze brněnskou větev Schillerové a Faltýnků. Svědek, který v pořadu 502 hovoří má doživotně zmrzačenou páteř. David Rusňák a spol. pomocí najatých gangsterů Jana Mičky a Josefa Staňka svědka přepadli,obsadili jeho firmu a donutili prodávat přes jeho firmu v letech 2007-2009 kamionové přepravy, které David Rusnák nakupoval na firmu Compass DKD Czech s.r.o. Tyto přepravy ovšem Rusnák nikdy neplatil.Svědka doživotně zmrzačili, jakmile si šel stěžovat PČR. Ta jeho identitu gangsterům prodala! Rusnák takto ovládal řadu firem, v Brně a na Olomoucku. Scénář byl vždy stejný – nikomu neplatit, firmu přes bílé koně vytunelovat a provádět milionové daňové podvody. Alena Schillerová (jeho tchýně) pracovala tou dobou na FÚ v Brně a to dokonce v kontrolních funkcích. Jakmile jsem tyto záležitosti hlásil ÚOOZ, nastal problém. Ostatně později bylo dokázáno, že Šlachtovi lidé běžně Rusňákovi a jeho společníkům donášeli, co na ně policie vede!

O celém příběhu by se dala napsat celá kniha. Na jeho konci je ovšem smutná realita. Alena Schillerová rozhoduje o miliardových dotacích, které nakonec potečou jejímu zeťovi. Ten byl před tím rafinovaně zbaven trestnosti Olomouckým státním zastupitelstvím a vlastně nevyšetřován. Že je nevyšetřovatelný dokonce zaznělo na odposleších pachatelů.

Do celé věci se namočili i Faltýnci. Faltýnek mladší dodnes sedí v představenstvu Brněnské teplárenské. Ta byla za jeho řízení rozkrádána. Pachatelé na odposleších dokonce přiznávali, že se s Faltýnky dělí o rozkrádané peníze z Brněnské teplárny. Teď ovšem do tepláren zamíří miliardové dotace. Zase o nich bude rozhodovat vláda s ministryní Alenou Schillerovou. Už chápete proč ODS, KDÚ-ČSL, Piráti a ČSSD nechávají v brněnské teplárně sedět Faltýnka?

Paradoxem je, že moje akce s ÚOOZ v roce 2013 byla zaměřena na odhalení toho samého rozkrádání Plzeňské teplárny. Skončilo vše, tak, že Šlachta utekl. Na Nečase si troufl. Na skutečné politické mafiány ne. Teď Vám jde o miliardy, které bude vláda rozdávat. Asi by v takové vládě měli sedět čestní lidé. To v tomto případě absolutně neplatí. Jenže vy budete tyto dluhy platit.

Závěrem tohoto článku Vám všem děkuji za dary, které jste nám na účet poslali. Díky nim se mi podařilo Vás informovat. Vlastně jste takřka jediní, kdo mně kdy pomohl. Krom jediného kapitána PČR, všichni utekli a dělají, že se jich to netýká. Platy z Vašich daní si ovšem vždy rádi vyzdvihnou. Dokud budu moci budu Vás na tyto politické gangstery upozorňovat. Dejte si na ně pozor! Tento díl navazuje na řadu předešlých dílů.

Proti vládě Andreje Babiše se snaží nově zformovat skupina HON. Pokud máte zájem je nějak podpořit, zde jsou jejich materiály petice_hon_papirova.doc hon-o_nas_a_prohlaseni.odt a zde odkaz na jejich Facebook HON. My o jejich činnosti pouze informujeme. Nejsme jejich součástí.

Pomáháte nám! Vážíme si toho! Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtete. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! A omlouváme se pokud jsme se v každém díle netrefili do Vašeho politického vkusu. My nefandíme žádné politické straně ani hnutí. Proto odhalujeme nepravosti jednou tady a podruhé tam! Víme, že to některým našim příznivcům vadí.. Tak se omlouváme, ale takoví už jsme. Protože si myslíme, že demokracie umírá ve tmě!

Zdroj: 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno