Minimalizace ovládání lidské kontroly a její přeprogramování [MK-ULTRA]

Domů Články Minimalizace ovládání lidské kontroly a její přeprogramování

Monarch (motýl), zjevně zobrazen jako pozadí seriálu Dexter

Ačkoli nikdy neexistovalo žádné oficiální přiznání existence programování Monarch, přední vědci dokumentovali systematické používání traumat u subjektů pro účely kontroly mysli. Někteří přeživší, s pomocí oddaných terapeutů, se dokázali sami „deprogramovat“, aby pokračovali v záznamu a odhalili děsivé detaily svých utrpení. Otrokové monarchie jsou hlavně používány organizacemi k provádění operací využívajících patentů vyškolených k provádění konkrétních úkolů, které nezpochybňují rozkazy, které si nepamatují své činy a pokud jsou objeveny, automaticky spáchají sebevraždu. Jsou to dokonalí obětní beránky pro vysoce postavené vraždy (viz Sirhan Sirhan), ideální kandidáti na prostituci, otroctví a soukromé filmové produkce. Jsou také dokonalými loutkovými umělci pro zábavní průmysl.

Mohu říci, že nyní věřím, že rituální zneužívání je velmi rozšířené, systematické, velmi organizované z vysoce esoterických informací, které jsou publikovány nikde, nebyly na žádné knize nebo talk show, že jsme to našli vše kolem této země a alespoň jedné cizí země. Lidé říkají: „Jaký je účel?“

Můj nejlepší odhad je, že účelem toho je, že chtějí armádu manchurijských kandidátů, deset tisíců mentálních robotů, kteří budou provádět prostituci, dělat filmy, pašovat narkotika, zapojovat se do mezinárodního pašování zbraní, nejrůznější velmi lukrativní věci a své nabídky a nakonec megalomanií na vrcholu věří, že vytvoří satanský řád, který bude vládnout světu.

Programátoři monarchie způsobují subjektům intenzivní trauma pomocí elektrošoků, mučení, zneužívání a her mysli, aby je donutili odloučit se od reality – přirozená reakce u některých lidí, když se pak potýkají s nesnesitelnou bolestí. Schopnost subjektu se distancovat je hlavním požadavkem a je zjevně nejsnadněji nalezena u dětí, které pocházejí z rodin s více generacemi zneužívání. Mentální disociace umožňuje manipulátorům vytvářet zděné osoby v psychice subjektu, které pak mohou být podle přání naprogramovány a spuštěny.

Více než dva miliony (2 000 000) Američanů prošli hrůzami tohoto programu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště