Miroslav Kalousek byl podroben akutní operaci s tenkým střevem, vzkazy jeho osobě jsou opět různorodé…

Domů Články Miroslav Kalousek byl podroben akutní operaci s tenkým střevem, vzkazy jeho osobě...

Šéf strany Top 09 vzkazuje po úspěšném zákroku z nemocnice sladký pozdrav. Jen nevíme komu je přesně pozdrav věnován. Naposledy se prokázala jeho velké láskyplnost k odpůrcům Babiše a Zemana. Je tedy pozdrav směřován právě takovým?

Děkuji všem, kteří mi tady na Facebooku přejí brzké uzdravení, je to od Vás moc milé. Pečují o mě skvělí profíci a smysl pro srandu mě neopouští. Za pár dní budu fit…

Doufejme, že ho jeho Havloidní a populističtí příznivci vyslyší a dopřejí mu plno zdraví do budoucna, bez dalších fyzických, či jinak viditelných komplikací.

My ostatní, my většinová menšina naší republiky máme názory jiné a nastávají časy, kdy jsme přeci jen trochu zmatení, ale stále bdělí. Níže se můžete dočíst pár názorů k současné situací šéfa.

-Miroslav Kalousek zřejmě řeší neustávající vedra po svém – tedy konzumací alkoholu. Další možností je už jen pokročilá demence. 😉
(Mirek T.)

-Jiní chodí také na operace a nikde se to nepíše… A kde jakou celebritu píchne v prdeli….a už píšou všude kritický stav! Je to pakaz ceska
(Jetty M.)

-Človek nechce nikomu přát nic zlého, ale boží mlýny opravdu melou…….
(Liduš F.)

-Koho to zajímá? Denně jsou stovky lidí na sále na operacích a píše se o nich? Mám švagrovou po těžký rakovině prsu a málem umřela a je jí 27 let a napsali jste i o ni? Furt má nějaký sračky kvůli rakovině a zajímá to někoho? Ne, tak jděte s tím volem do řiti…
(Štápánka K.)

-Přeji brzké uzdravení! Aspoň ale pozná. Že jsou důležitější věci jak jeho politika!
(Josef P.)


Bystrým očkům nic neunikne. Je tomu skutečně tak. Komentáře byly úmyslně vybrány, jen ty negativnější, jelikož se jedná o více autentické reakce. Věřte nevěřte, pozdrav Kalouska po zákroku nám bohužel není, ani jako celá jeho osoba, nijak sympatický. Nevyvolal v nás žádnou explozi lásky, ani soucitu. Má za sebou určitou minulost, kde například stále dokola osočuje zvoleného premiéra Andreje Babiše, kdy nemálo nechybí ani hlava státu, kterou je.. a teď pozor! Miloš Zeman – zvolen občany České republiky.

Zdravotní stav hájil především Mirek Topolánek. Narozdíl od trestně stíhaného (s největší pravděpodobností) Jiřího Čunka, kvůli kauze H-System se svého kolegy velmi sympaticky zastal a vyslal první vzkaz. Ano, to byl skutečně ten první, který ho předně napadl..

Vy, anonymní hrdinové, kteří tak nevtipně komentujete Kalouskovu akutní operaci, přijďte pokecat. Jsem starej, ale stále silnej a rychlej

Rychlost se skutečně v Topolánkovi, podle jeho názorů nezapře. Rychlost se krásně vykreslila před nadcházejícím volební obdobím, co se volby prezidenta týče. Vše dopadlo dobře a jediný, kdo chce emigrovat pryč z ČR jsou názorově blízcí příbuzní v podání Klus & Hutka.

Jako bonus na závěr přikládáme skutečnou třešničku. Představa (a zdaleka nejen to) usínajícího Karla Schwarzenberga je jednoduše neodmyslitelnou součástí naší humorné politiky. Rychlost jsme popsali v osobě Topolánka, tu máte zbytek básničky o síle!

Retweeted Vit Blaha (@GO_1984):

Ten záběr na usínajícího Schwarzenberga na tiskovce TOP09 k zahájení volební kampaně když Kalousek říkal: „Jdeme do toho s plnou energií“.
(Martin D.)

Za tento tweet prohánějící se v neméně sdílených příspěvcích i na Facebooku by měl autor dostat vyznamenání. Pobavilo 😉

- Advertisement -ggg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště