Na cestě k masovému očkování obyvatelstva .. nesmí dojít!

Domů Články Na cestě k masovému očkování obyvatelstva .. nesmí dojít!

Miliardář Peter Thiel a spol. Několik amerických miliardářů a skupina vědců spojily své síly, aby vytvořily „Manhatanský projekt pro COVID-19 » (Manhattan Project for COVID-19), takto výmluvně pojmenoval tuto iniciativu The Wall Street Journal, který o ní přinesl informaci. Oficiálním cílem projektu je pomoci Trumpovo administraci, aby převzala kontrolu nad šířením nákazy koronavirus. Existují však i neoficiální cíle.

Skupina sestává z deseti vědců, kteří sami sebe nazývají Scientists to Stop COVID-19, zahrnuje chemiků, biologů, neurologů, chronobiologie, onkologů, gastroenterologů, epidemiologů a jaderných fyziků. Biolog Michael Rosbash, laureát Nobelovy ceny za rok 2017, charakterizuje vědeckou úroveň skupiny takto: „Mezi nimi jsem já nepochybně – nejméně kvalifikovaný“. Skupina požaduje, aby se z ní stala „speciální kontrolní komise“ pro analýzu a výběr studií koronavirus, která „osívat“ nepřesné údaje dříve, než se dostanou k politikům.

Scientists to Stop COVID-19 chtějí být přitom prostředníky mezi velkými farmaceutickými společnostmi a Trumpovo administrací a už dávají konzultace nápovědě viceprezidenta Mikea Pencea, který vede pracovní skupinu Bílého domu pro koronavirus.

Na čele skupiny je formální 33letý lékař a venture kapitalista Tom Cahill, ale hlavní postavou projektu je Peter Thiel, americký miliardář německého původu, člen Bilderbergské klubu, známý svou spoluprací se CIA a NSA. V roce 2004 se stal spoluzakladatelem softwarové společnosti Palantir.

„Nyní je Palantir – oblíbené dítě americké zpravodajské komunity“, píše ruská analytička Elena Larinová, která nazývá Thiene „brilantním řešitelem“. Peter Thiel uvedl Facebook na světový trh a vytvořil platební systém PayPal, který je podle něj krokem ke světové měně.

Skupina předložila administraci Spojených států 17 stranovou zprávu, která nabízí „neobvyklé způsoby boje s virem“. Hlavní myšlenkou zprávy je léčit nakažených pacientů léky, které se používaly proti viru Ebola, ale tentokrát nárazovými dávkami. Americká správa potravin a léčiv a ministerstvo pro záležitosti veteránů již provedly několik doporučení ze zprávy.

Mezi superboháčů jsou ve skupině, kromě Petra Thiene, i zástupci Fondu Michaela Milken, skandální známého „krále nekvalitních obligací“, který se stal prototypem hlavního hrdiny ve filmu Olivera Stonea „Wall Street“. Dříve byl Milken odsouzen za zneužití důvěrných informací, ale v únoru, kdy skupina Scientists to Stop COVID-19 již fungovala, Trump zařídil Milken výmaz trestu a ten se opět vrátil k operacím na finančním trhu.

K nejvlivnějším sponzorem skupiny patří Steve Pagliuca, spolumajitel basketbalového klubu, „Boston Celtics“ a místopředseda představenstva finanční společnosti Bain Capital, stejně jako Thomas Hicks, mladší, předseda Republikánského národního výboru, jehož doporučují jako „přítele Donalda Trumpa-mladšího a hlavního výběrčího peněz“ na předvolební kampaň prezidenta Trumpa.

Thomas Hicks ml. v roce 2018 vynaložil úsilí na vytvoření osobního rozvědky pro Donalda Trumpa, do které zapojil hrdinu

ĮRANGA“, plukovníka Olivera Northa a zakladatele soukromé vojenské společnosti Blackwater PMC (Private military companies) Erika Prince. Podle publikace Buzzfeed News se tito lidé snažili „tajně zneužít zpravodajské operace

Nyní se záměr zneužití špionáže (privatizovat Espionage Operations) přesouvá do roviny totální kontroly nad občany USA poté, jak překonají koronavirus.

Skupina Scientists to Stop COVID-19

se zřekla myšlenky použít testování na protilátky, aby umožnila lidem vrátit se do práce, v případě, že výsledky jejich testů ukáží, že se z viru vyléčili“, píše The Wall Street Journal. „Samotná skutečnost, že člověk sám překonal koronavirus, údajně neznamená, že je bezpečný pro ostatní

Členové skupiny také navrhují spustit celonárodní aplikaci pro smartphony, prostřednictvím kterých budou obyvatelé USA denně potvrzovat (dokonce i po zrušení karantény), že nemají 14 příznaků nákazy koronavirus, uvádí se ve zprávě skupiny.

Tato skupina má i jiné exotické nápady. Například zpracování testu slin a hromadné testování Američanů na konci pracovního dne s tím, aby dostali výsledky už ráno.

Hlavním cílem skupiny je rychlý vývoj vakcíny proti COVID-19 a potom hromadné očkování americké populace jakož i dalších zemí. Navrhují zavést úplné monitorování zdraví lidí i po skončení pandemie. Američané v sociálních sítích tvrdí, že „všechno, na čem participuje Thiel, bude prospěšné pro systémy státního dohledu“.

Není pochyb o tom, že pokud doporučení skupiny schválí Trumpová administrace, hlavními příjemci projektu nebudou pouze největší farmaceutické společnosti, ale i zpravodajské služby v USA. Jelikož mezi předními vědci skupiny, není ani jeden zástupce Univerzity Johna Hopkinse, spolupracujícího s WHO, které je financováno Billem Gatesem, není těžké pochopit politickou orientaci projektu.

Autor: Vladimír Prochvatilov

Zdroj: fondsk.ru
Preklad: hlavnydennik.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště