Na úkor tajné válce hlavních velmocí byla zničena AREA-51 a boje se stále zintenzivňují po celém světě

DomůČlánkyNa úkor tajné válce hlavních velmocí byla zničena AREA-51 a boje se...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Bitva o planetu Zemi vstupuje do nebezpečné fáze, protože nejméně tři frakce zoufale bojují o nadvládu. Tento nápor nyní ukazuje nejen biblické, ale i jiné tajuplné dimenze. Biblický aspekt zahrnuje obsazení hlavních posvátných míst islámu neznámými silami. Aspekt tajuplné dimenze představuje útok na Oblast 51 a sestřelené UFO v Brazílii. To vše se děje, zatímco falešná pandemie Covid-19 je bojem frakce, která chce ovládat lidstvo, proti frakci, která chce zabít většinu populace na Zemi.

Začněme s tou tajuplnou dimenzí této bitvy. Vláda USA začala otevřeně přijímat zaměstnance pro práci mimo tento svět. Reklamu si můžete prohlédnout níže.

Po uveřejnění tohoto náborového videa byl zavražděn plukovník letectva Thomas Falzarano, který velel 21. vesmírné letce.

Potom okamžitě došlo k obrovskému útoku na neslavnou Oblast 51 „základnu UFO.“ Seismograf ukázal zemětřesení o velikosti 6,5 stupně, které zasáhlo základnu, ale ukazuje náhlou masivní explozi, nikoli přirozené zemětřesení.

Zdroje Pentagonu říkají „nemocniční loď USNS Mercy opustila Los Angeles 15. května, jak Nevada a Chorvatsko byly zasaženy otřesy.“ Sdělily, že loď byla plná zatčených satanistů a naznačily, že zničili podzemní základny na obou místech poté, co byly zachráněny děti z podzemních zařízení na získávání adrenochromu.

Po otřesech následovalo velmi neobvyklé pozorování UFO v Brazílii a jeho následná havárie, kterou natočilo mnoho lidí. Dvouminutové video ukazující UFO a místo havárie můžete vidět ve videu.

Web Sorcha Faal napojený na zpravodajskou službu amerického námořnictva prohlašuje, že USA odvetou za vraždu plukovníka Falzana zabily čínského velvyslance v Izraeli Du Weiho. Proč si mělo námořnictvo myslet, že Číňani zorganizovali vraždu velitele vesmírných sil?

Není to jasné, ale před několika lety mě člen rodiny Rothschildů představil zástupci rodiny Draka a řekl: „Pokud chcete mluvit s Čínou, je to tak vysoký post, jak to jen jde.“ Zástupce rodiny Draka mi řekl, že Číňané mají podporovatele mimo tento svět, kteří vyhrožovali, že zavedou nad lidstvem „velmi přísnou kontrolu, pokud nebudou jednat společně.

Bez podpory Spojených států a s vystupováním Egypta, Jordánska, Turecka, Sýrie, Iráku a Íránu proti Izraeli, čelí Izrael existenciální krizi. Proto nyní vytvořili sjednocenou vládu pod kontrolou satanisty Benjamina Netanjahua. Po opětovném převzetí moci Netanjahu řekl:

Nikdy nesmíme zapomenout, že se musíme spoléhat sami na sebe, pro naši bezpečnost, jejíž základní kámen jsou armáda a bezpečnostní síly.“ Jinými slovy „jsme teď sami

Izraelš satanš pseudo muslimš spojenci v Saúdské Arábii jsou též velmi ohroženi. Nejenže ztratili spojence, jako jsou Spojené arabské emiráty a Katar, ale také jsou nyní pod útokem Jemenu.

Města Rijád, Mekka a Medina mají od 2. dubna zákaz vycházení a od zbytku světa jsou odříznuti. Existují také zprávy, že 70 procent populace bylo infikováno „koronavirem.“

To by mohlo být známkou toho, že celá populace je na „odstřel.“ Někteří zednáři z Lóže P3 mají extrémně hlubokou nenávist k islámu. Je to proto, že proti nim vedli svatou válku více než tisíc let. Také obviňují islám z většiny světových problémů. Je tedy zcela možné, že se tam bude odehrávat nějaká odplata.

Pamatujte, že „koronavirus“ byl použit jako krytí pro masovou vraždu ve Wu-chanu v Číně a pro posbírání satanistů v USA.

Opět připomínáme, že prezident Tanzanie zaslal WHO různé vzorky potravin, zvířat a materiálů maskovaných jako lidská tkáňPo testování na koronavirus se většina vrátila jako pozitivní.

Nyní madagaskarský prezident Andry Rajoelina tvrdí, že Světová zdravotnická organizace nabídla úplatek 20 milionů dolarů za otravu jejich léků Covidem-19.

Takto vytvořený strach lze dobře využít, což vyvolá globální reakci… pod vedením mezinárodních technologických organizací

Elita udělala mnoho praktických kroků pro tuto současnou „plandemii.“ Světová banka se v roce 2017 vyjádřila takto:

Skupina Světové banky spolupracuje s Nadací Billa a Melindy Gatesových, aby provedla první sadu simulačních pandemických cvičení, jejichž cílem je znovu vytvořit scénář ohniska nákazy, aby vyvolali důkladnou diskusi o připravenosti na pandemii mezi politiky. Prezident Jim Yong Kim, Bill Gates a kancléřka Angela Merkelová budou společně pořádat simulační cvičení týkající se připravenosti na pandemii pro vedoucí představitele států a soukromého sektoru během příštího Světového ekonomického fóra v Davosu v lednu 2017 a setkání hlav států G-20 v červenci 2017

Zdroj: 1

2 KOMENTÁŘE

  1. Porad vsude ctu,ze se zachranuji deti,ale.jeste jsem nevidel.jedinou fotku,video.
    A nejhorsi je,ze pokud to navic vsechno likviduji jadernyma vybuchama,vlastně tim likviduji jedine hodnoverne dukazy.
    Neni to treba tak,ze to likviduji schvalně,aby ty dukazy proti nim nebyly?(a jine, „neproflakle“ mista porad existuji pro jejich potreby)
    Taky je pak mozne,ze se v budoucnu „uvolni“ informace,ze zadne zachranene dite neprezilo.

    0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno