Nedůvěryhodnost médií a politiků trhá další rekordy daleko rychleji. Massmédia cíleně nafukují veškeré informace o údajné pandemii!

DomůOdhaleníNedůvěryhodnost médií a politiků trhá další rekordy daleko rychleji. Massmédia cíleně nafukují...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Děs a hrůzu vyvolala zpráva českých masmédií, že krematoria nestíhají, ač jedou pece na plný výkon a že jsou kvůli obrovskému množství zemřelých přeplněné márnice. Proti tomuto tvrzení se ostře ohradil předseda Asociace pohřebních služeb Jaroslav Mangl.

„Za to nemůže pandemie. Je to dlouhodobý problém, na který jsme upozorňovali už před pěti lety, ale nikdo nás tehdy nevyslyšel,“ říká Mangl v rozhovoru pro portál iDnes. Tento portál se také podílel na šíření poplašné zprávy o zahlcených pecích krematorií.

Jeden z mnoha dezinformačních článků, kterými massmédia zahltila mediální prostor

“Pohřební ústavy a krematoria nemají dostatečné kapacity chladicích zařízení pro zemřelé dlouhodobě. Situace, kdy musí být mrtvá těla převezena jinam, nebo třeba pohřbena později, je naprosto běžná a nesouvisí s pandemií,” vysvětluje předseda Asociace pohřebních služeb Jaroslav Mangl s tím, že se kolem toho v minulých letech jen nedělalo takové mediální divadlo.

Masmédia lžou i v počtech zemřelých

Massmédia cíleně nafukují veškeré informace o údajné pandemii – kterou popírají veškerá statistická data. Počet případů chřipky – a následných úmrtí – roste každá rok od září do března, pak padá do prázdnin. Tak je tomu po staletí. Stejně tak tomu je i letos – jen je chřipka nahrazena názvem covid-19 a jsou upraveny testy, které ji měří, říkají znalci.

Infografika zdarma ke stažení. Vývoj úmrtí je křivka, a to nejen ČR. ale i ve všech srovnatelných zemích. Nenarušila ji ani údajné pandemie. Celá statistika ZDE (zdroj ČSÚ)

Za celý rok 2020 se však žádný nárůst počtu úmrtí nekonal – byly tu jen záměrně zkreslené zprávy massmédií o “počtu nakažených a “zemřeli s covidem”. Rok 2020 byl se 117 tisíci zemřelými na 26. místě za posledních 55 let.

Šíření strachu a hysterie už zabíjí víc lidí než vymyšlená pandemie

Jaroslav Mangl se vyjádřil k záhadnému faktu, proč v listopadu došlo k prudkému nárůstu počtu zemřelých – když se počet pohyboval celý rok v šedém průměru – ač nám média tvrdila, že tady řádí apokalypsa a bude mnoho se tisíc mrtvých na ulicích a zmrzlinářských vozech…

AP: Zanedlouho se objeví největší odhalení. Dinosauři již vymřeli. Příčinou byl koronavirus, jak dokázali média s legií politických vladařů, kteří tu jsou, aby vám říkali pouze fakta, pravdu, mysleli na vaše životy, nespali kvůli vám a dělali vše pro vaše dobro a zdraví.

Jak dlouho byl virus v těle „pozitivního“ člověka? Déle, krátce, pouze po tom, co se nechal v náhodný čas otestovat?? Kdy budeš pozitivní? Na 95% po tom, co se necháš testovat?

Zdroj1

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, tento článek je založen na nesprávných údajích – uvádí se tam 117 tisíc zemřelých za rok 2020 – to je však údaj k začátku prosince, za celý rok to bude zřejmě kolem 127 tisíc, což je o 15 tisíc více než předchozí roky. Těch 15 tisíc jsou oběti Covidu.

    0
    Odpověď moderated
    • A to víte tak přesně na základě čeho? Dělal jste jim pitvu nebo jste příčinu smrti určil nějakým mnohem sofistikovanějším způsobem, například věštbou z ovčích žaludků?

      1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno