Největší podvod v dějinách lidstva: odhalení plánovaného „útoku“ 11. září na dvojčata / World Trade Center

Domů Zahraničí Největší podvod v dějinách lidstva: odhalení plánovaného "útoku" 11. září na dvojčata...

Světové obchodní centrum bylo onoho 11. září roku 2001 srovnáno se zemí při údajném teroristickém útoku. Vše tomu odpovídalo, vize byla naplněna, domění bylo stále spekulativní, ale rychle přijato jako nejpravděpodobnější.

V případě problému s přehráváním videa stačí kliknout ZDE

Tragickou událost se podařilo plně odhalit až nyní, kde vám poskytujeme i video vyjasňující celou událost a to nejpodstatnější z ní – samotný útok zdánlivě naváděného letadla, tak jak si celý svět původně myslel.

Je tomu skutečně tak. Vše je jinak – letoun nebyl reálný, nýbrž, jen hologram na vysoké technologické úrovni a využit pro oklamání zanedlouho všech nemálo šokovaných oveček.

Budova byla odpálena dálkově a s předem důmyslně nachystanými nanovýbušninami, včetně malé verze jaderné nálože, pod samotnými objekty. Jediné, co se bohužel jeví skutečné je logicky zřícení budovy, která měla původně svou konstrukcí a materiální strukturou být v tomto ohledu chráněna i pro takovéto scénáře.

Pravda může být někdy hořká, ale vždy je jen jedna. Mnozí z nás nemusí být přeočkovaní předešlým ustanovením, do té míry, kdy by potom právě tuto hypotézu odsuzovali. Takovým lidem patří velké dík, nedají svou mysl a duševní rovnováhu snadno vniveč po prvním televizním dialogu, ale dokáží udržet svůj vlastní rozum svobodný a oči otevřené.

Další článek: „18 let od největšího podvodu v novodobých dějinách

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště