Nové mobilní a internetové 5G sítě. Co je na nich natolik hrůzu nahánějícího?

Domů Zahraničí Nové mobilní a internetové 5G sítě. Co je na nich natolik hrůzu...

Sítě disponující signálem páté generace / 5G jsou teprve těsně před svým spuštěním. Síla signálu může být zdraví škodlivá, ale i přes to vše byla schválena a společnost upozorňující na vysoký stupeň varování byla zastrašena a nadále se objevují případy, kdy byly ti nejvíce nepohodlní odstraněni, nebo jakýmkoliv dostupným prostředkem umlčeni.

Signál vyzařuje vysoké frekvence radiových vln, které dokáží nyní způsobit i rakovinu. Bohužel skutečnost je taková, že FCC (Federal Communications Commission), Federální komunikační komise za záhadných okolností 14. července v USA odhlasovala zabijácký signál nové generace i přes celý tento fakt v neprospěch zdraví a jeho nadměrné škodlivosti.

Možná jste i vy mezi šťastlivci, co konečně využívají i vlastní svobodnou mysl a vše kolem nich, kromě jejich samotného zaslepeného názoru není konspirační teorie, výplod choré mysli a mnohé z dalších růžovoučkých románků. V takovém případě si zkuste tuto představu vyobrazit už nyní jako reálnou.

Samotná frekvence by se měla pohybovat od 24 do 100 GHz. Test bude zřejmě probíhat způsobem přeleť nebo padni.. Tím by se dala narážka směrovat na následující video, kde ptáctvo v určitém rozsahu nově vystavěných věží, podporující signál 5G skutečně padlo na zem, díky ničivým vlivům ohrožující, nejen je, ale i vyspělejší formy života. Otázkou zůstává, kdo všechno bude hynout po zvěři.

Proč ptáci v okolí 5G věží „náhle“ umírají?

Technologie je opět z USA a je dosud neotestována. S uvedeným videem k neotestování si to může zjevně do značné míry protiřečit. Pro plné zavedení bude potřeba modernizace stávajících věží poskytující zastaralé typy signálu, kdy mají být původní plně nahrazený novým, a co se týče USA, tak bude pokrytí masivní.

Reportéra, co měl obavy o zdraví, umlčeli

Na tiskové konferenci 14. července odebraly bezpečnostní síly FCC reportéru Bloomberg News Toddu Shieldsovi tiskový přístup prostě proto, že promlouval spolu se zastánci bezpečnosti o této radiaci a dělalo mu to starosti. Ten během konference zaútočil na Wheelera a řekl, že mu odebrali přístup, přičemž Wheeler mu říkal, že ho může dostat zpět, ovšem upozornil Schieldse, že všichni na konferenci se musí chovat odpovědně. Což znamená, že se musí podrobit příkazům, jinak je vyhozen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště