Odhalení hlasovacího podvodu: Skokový nárůst v počtu volebních hlasů pro Bidena?

Domů Status Odhalení hlasovacího podvodu: Skokový nárůst v počtu volebních hlasů pro Bidena?
V následujícím tweetu uživatele Tom Fitton se můžete podívat a přesvědčit na vlastní oči o tom, jak probíhal nejhloupější volební podvod ze strany demokratů v tomto století.
 
Proces sčítání v Pensylvánii podkopává důvěru veřejnosti ve volby.
Twitter (7. 11. 2020)

Demokraté chtějí Trumpovi ukrást volby – další vítězství. Bohužel vše bylo dopředu pojištěné, kde nechyběli na voličských lístcích Trumpa ani vodoznaky. Nejbizarnější záhadou, kterou rozluští i malé dítě je onen fakt, kde lístky záhadně mizeli a na druhé straně, straně úlisných demokratů stále přibývali! Biden si myslí, že vyhrál, bohužel ho čeka hořké zklamání.

Co se týče České republiky, kromě podplacených lži-médií, průzkumy ukázali, že většina by volila prezidenta Trumpa. Otázkou zůstává, koho by z České republiky volili ti, co 25 hodin denně sledují pouze hlavní proud „nezávislých“ a „objektivních“ médií, hned po životně důležitém přehledu světových událostí, večerního seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Česká média (nejen ta) vás masírují zprávami o úspěchu výherce letošních prezidentských voleb pedo-Bideta. Biden sám moc dobře věděl, že jeho strana vede jeden velký podvod, proti svému kandidátovi, Donaldu Trumpovi. Největší strach přináší brzké odhalení. Odhalení o pseudo-koronaviru, válkách vedených Obamou, tajných e-mailech Hillary Clintonové na spuštění 3. světové války, masivně finančně podporované dceři Adolfa Hitlera, kterou není nikdo jiný, než Angela Merkelová, a v neposlední řadě šokující plány chystané samotnou Evropskou unií pro kompletní rozdrcení svobodné vůle EVROPANŮ a celosvětového svátku dne očipování. Pardon. „Otestování“ s tyčinkou v hlavě, protrhávající blanku vedoucí až k vašemu vědomí!

2 KOMENTÁŘE

 1. prožíváme temnou noc, odpoutanou od hlasu a lesku falešných masmédií světa. Věříme ve vítězství dobra a presidenta Trumpa,díky Bohu.

  4
 2. Pro Bidena, který se vidí jako nynější prezident to bude o to větší prohra až se pravda probije na povrch světla. Česká média kvičí, jedno jak druhé a už píší hanlivé titulky o první (Bidenovo) dámě!

  O Bidenovi se toho ví celkem málo, bohužel stačí bohatě toto video: https://www.youtube.com/watch?v=L4OYPiV1GsY

  Média se bojí a proto útočí, je to závěrečná clona lží a manipulací. Něco jako když řeknete lidem, ať si nevšímají ničeho jiného, než jen čísel covídku.

  Ví lidé, co je C. O. V. ID. (Certificate Of Vaccinate ID – v překladu: „Osvědčení o očkování ID“) a koronavirus?? Média říkají, že lidé umírají na co?

  Umírají NA falešná média nebo S falešnými médii???

  0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště