OSN: Celému lidstvu bude dán čip (znamení šelmy 666), kdo ho odmítne, bude vyloučen ze společnosti a nebude moci kupovat, ani prodávat!

Domů Probuzení OSN: Celému lidstvu bude dán čip (znamení šelmy 666), kdo ho odmítne,...

Internetem se šíří informace o tom, že Organizace spojených národů (OSN) chce, aby byl do roku 2030 každý člověk na Zemi vybaven biometrickou identifikací. Informace o každé osobě by se pak ukládaly do databáze, která bude umístěna v Ženevě ve Švýcarsku.

Vrchní představitelé OSN již údajně oslovili vlády jednotlivých zemí, aby sjednali podmínky zavedení „univerzální biometrické identifikace“ pro všechny své občany. V oficiálním prohlášení, které obdržela každá země stojí například i to, že tento nový program je součástí Nového Světového Řádu. Pokud se jednotlivé země k těmto globálním projektům nepřipojí, budou muset čelit vyloučení ze společnosti.

Představitelé OSN se také odvolávají na situaci s uprchlíky, které v masách přecházejí evropské hranice. Už v současné době jsou údajně uprchlíkům snímány obličeje, duhovky a otisky prstů, které se ukládají v podobě biometrických údajů a jsou archivovány v Ženevě.

Úřady rovněž očekávají, že tato technologie biometrických údajů bude implementována všem do roku 2030. Ve skutečnosti už jsme součástí tohoto projektu jen si to mnozí z nás neuvědomují. Biometrické ověřování dnes používá mnoho Světových bank a jiné organizace pod záštitou OSN. Tyto organizace mají za úkol získat skutečnou identitu všech lidí. Pokud by snad někdo odmítl poskytnout informace o své identitě, může se stát, že budete mít problém s vytvořením účtu v bankách, se získáním určitého zaměstnání, se získáním hypotéky a dalších věcí.

AP: Mnoho a mnoho lidí netuší, co se na ně chystá. Stejně, jako zboží je označeno čárovým kódem, stejně tak bezbožná šelma označí svá zvířátka/slepé ovce směřující do zatracení svým kódem, tím rozumějte ID každého čipu, který bude v těch lidech, co se slepě rozhodnou zaprodat duši! Doslova! Vyhodnoťte sami, co se před vaším vlastním zrakem začíná rýsovat např. jednotný měnový systém = ABSOLUTNÍ kontrola lidstva. Cesta pro Antikrista.

Více o čipování zde: http://svetelneinfo.cz/nove-zjeveni-pana-jezise-krista/nzpjkbr-jk-cz/31-kapitola/

- Advertisement -ggg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště