Otevřete oči: George Soros je ilumináty nastrčená figurka, snažící se dostat do Evropy uprchlíky!

Domů Články Otevřete oči: George Soros je ilumináty nastrčená figurka, snažící se dostat do...

Po vyhledávání na internetu, konkrétně na Seznam.cz si snadno dohledejte informace o Georgovi Sorosovi, o kterém ještě nemálo uslyšíme. Ilumináti slaví již 300 let a Soros se chystá Evropu totálně zahltit násilím proudící k občanské válce a podobně, právě imigrantama. Zní to jako vytržené z nějakého sci-fi filmu, ale opak je pravdou a toto je hnus dnešního světa, kde si s penězi můžete vytvářet nejrůznější podmínky. Tohle je jedna z nich.

Věřte, že následující citace se nevěnuje spekulacím, ale nejhoršímu scénáři. Krůček za krůčkem se takto tvoří rozvracení společnosti pro umocnění nového světového řádů, nebo-li NWO (New World Order).

Spiknutí, jehož účelem je prý například rozložit národní státy, vymýtit křesťanství, vyvolat v USA rasovou válku, nebo zaplavit celou Evropu migranty. Jak a proč se starý spekulant stal pro mnohé hlavním protagonistou příběhů o tajných elitách, které se snaží ovlivňovat celosvětové dění?
Zdroj

Bohužel toto není zdaleka konec. Světová elita, mezi kterou patří i britská královna a další z členů, například Rothschildové a Rockefellerové, kteří se údajně spojují. Co horšího si přát. Je to náš boj a jen my rozhodujeme, jestli skutečně nejsme slepí, dokážeme si zjistit pravdu, podobně, jako s podvodníkem nabízející jen to nejlepší, včetně svých lží, nebo úpadek, chaos a destabilizaci země. Stále je na výběr.

George Soros ovlivňoval volby do Evropského parlamentu

Dezinformace se stanou denní kaší pro obyčejné občany, skutečná pravda nikdy nebude odvysílaná, pod pohružkou astronomické pokuty, příval migrantů nebude mít konce, ovlivňování voleb, násilí díky takovým komunitám jen podpoří četnější podporu NO-GO zón.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště