Pád Kabaly 2020 – důležitý krok k síle světla v dějinách a osvobozování planety Země/Gaia

Domů Video Pád Kabaly 2020 - důležitý krok k síle světla v dějinách a...

Sledujte celý dokument v jediném snímku a společně prozkoumejme všechny důležité události a varování, které nám čas přinesl. Budoucnost je naše, v nás, budoucnost jsme my.

Probouzíme se. Probudíme se všichni v jednotě (klíčový bod) a vynaložíme energii pro odstranění temnoty?
Očista již započala.

Díl 1-9/10

Díl 10/10

5 KOMENTÁŘE

  • Téměř nikdo není schopen přijmout pravdu z knih Nového zjevení, zejména druhé dávky NZPJKBR, kde je už otevřeně napsáno o nezbytnosti rozdělení lidstva a vytržení jeho části do vyšších dimenzí pozitivního stavu, nejčastěji na Novou Zemi. Ještě hůře je tu přijímán fakt, že na této planetě Země 3D/Nula musí zvítězit negativní stav a není možné jakékoliv sloučení obou protikladných stavů. Přitom z vývoje situace na planetě jasně vyplývá, že všechny aspekty života se jen zhoršují, lidstvo je krok za krokem připravováno na Nový světový řád, odebírání zbytků svobod, větší kontrolu, která vyústí v povinné čipování. Duchovně hledající se na různých seminářích za nemalé peníze dozvídají, jak se tu budou mít skvěle, když budou myslet jen pozitivně a budou se vyhýbat všemu, co jen trochu zavání negativitou, nedejbože nějakými pekly či Pseudotvůrci. Je přeci mnohem důležitější a pro osobní růst užitečnější naučit se chodit po žhavých uhlících nebo skleněných střepech, než mít láskyplný vztah k Bohu. Ve sdělení Anastázie (http://svetelneinfo.cz/anastazie/) jsem upozornil/a na fenomén, který svádí miliony nic netušících lidí do duchovní pasti. Nyní je čas odhalit další skupiny a hnutí, které spolupracují s falešnými bohy z pekel, aby společně zabránili skutečné transformaci lidstva. Není podstatné, zda to dělají vědomě či nevědomě, protože s rolí souhlasili před inkarnací a jsou plně zodpovědni za své činy.

   Planetární osvobození – je to celosvětové hnutí, které zahrnuje mnoho skupin a jednotlivců (Cobra, Corey Good, David Wilcock, Benjamin Fulford….) a šíří informace o vyčištění Země od negativních entit, nastolení spravedlivého finančního systému, boji mezi hodnými a zlými mimozemšťany, organizují hromadné meditace kvůli urychlení Události (zásah vyšší moci) a vybudování pozemského Ráje.

   0
  • Známe víc, třeba Ideablog.cz. U marného okénka se vždy ukazuje ta samá známka – několik článků v jednom, s špetkou vlastnoručně přidaných vět. A nejdůležitější je to nazvat za „Marného okénko“. Ne všichni jsme slepí.. Ego?? 😉

   0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště