Paní Kamilu navštívili vesmírné bytosti odjinud, včetně po sobě zanechaného důkazu

0

Ne každý zažije něco, co není do jisté míry snadné vysvětlit, jako v tomto případě. Je vysoce pravděpodobné, že takovouto věc člověk pouze od vyslechnutí popře, nad celou věcí se pousměje, jako nad každým nesmyslem a podobně. Existují ale i ojedinělé případy, kdy na sebe celá událost nabere více kladných vlastností, než by tomu mohlo být jako v následujícím případě. Naštěstí se řadí následující incident pro označení podvrhu, mezi ty obtížně specifikovatelné.

Snadno předvídatelný a zároveň z části i převážně smutný je fakt ten, jak lidé kolem sebe dokáží popřít i to, kdy jsou si sami vědomi s zdravým rozumem, kde nejdůležitější roli přebírá onen samotný důkaz. Událost se skutečně odehrála, jak Vám Kamila potvrdí a důkladně celou situaci popíše…

Na sto procent nelze vše potvrdit ani vyvrátit. V případě paní Kamily se nám jeví celá skutečnost, jako nehraná, z její strany nenucená, tedy nesoustředěna za žádný účelovým obohacením, zviditelnění se nebo cokoliv jiného. Návštěvy odjinud, jedná-li se o vyspělejší civilizace se mohou angažovat k průzkumným úkonům, ať už pozorování a bádání, záškodnické, či naopak nápomocné náplně. Poslední možnost se jeví pro tento případ jednoduše jako nejpřijatelnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno