Pavel Štrunc se pustil do Evy Sykové, kritizující kandidáta na nového senátora Prahy 4

Domů Z domova Pavel Štrunc se pustil do Evy Sykové, kritizující kandidáta na nového senátora...

Čestně neuznaný kandidát na prezidenta a člověk sluníčkářského vítače řádících imigrantů, coby rádoby i politický mentor – nutno brát do jisté míry s nadsázkou. Všeříkající volební tv DUEL Jiří Drahoš vs.Miloš Zeman, kde si poprvé vyzkoušel první kandidát (Drahoš), jaké to je být velký hoch, včetně charakteristicky odpovídající náplně. Náplně zahrnující zodpovědnost, loajálnost a celkově profesionálně odpovídající přístup ke své zemi a současné době.

Nevíme, z které doby se majstr vylíhl, ale takhle ne. Manévry, které rádoby cpe vlastním občanům, nestydí se za ně , kdy stále a nemálo tvrdohlavě si za nimi stojí, jsou do nebe volající. Doufejme, že volírna se otřese v základech a nakonec neobsadí ani senátorské křeslo Prahy 4, když už nic jiného.

Pavel Štrunc, mimo jiné působící také v redakci pro Reflex pokládá Evě Sykové všemožné otázky, ohledně Drahoše a sním spojené kandidatury. Doporučujeme se na celé video podívat z hlediska, nikoliv otázek, ale odpovědí ze strany Štrunce. Jeho postoj vší silou „udupat“ Sykovou a poskytnout další, jakési pomyslné záchranářské útočiště Drahošovi jsou fenomenální, ne-li, jako přímo z pohádky, včetně výbušné dávky asertivity.

Z našeho pohledu mělo být místo obsazeno Sykovou. Jak už nyní víme, bylo to těsné. Díky převážné většiny pražáků se může Drahoš radovat

U Drahoše jde především o jednu věc. Uvažující člověk ví, kde přestat, kde jsou určité meze a tak dál. Drahouš je až příliš mazlivý a jen tak se od něčeho neodtrhne. Spousta lidí nechápe, kam se vůbec cpe, prohrál a musí umět určitý verdikt chlapsky přijmout.

V neposlední řadě bychom rádi zmínili bláznivou situaci, vykreslující současného prezidenta, jako hotovou chodící mrtvolu, dle vizuálního podání jeho odpůrců – z části HAVLOIDÉ. Zemanův stav není ohromující, a to je celé. Všimli jste si jak vypadal Václav Havel? Zkuste to co nejvýstižněji popsat, konkrétně rok po jeho úmrtí.

  1. Už jenom to, že paní profesorku odstavil od výzkumu, který mohl pomoci těžce nemocným, ukazuje na jeho charakter. Cpaním se do politiky, o které nic neví,to jenom dokresluje.Je to pouze nasazená loutka .Jindra

    0
  2. samozřejmě, podporuji návrh trestu za urážku hlavy státu, to není demokracie, to je s prominutím bordel, když si může každý o prezidentovi říkat co chce. Takového třeba Hutku bych nechala zavřít, protože to už byla urážka přes čáru. V demokracii si sice může každý říkat co chce, ale nesmí překročit pomyslnou čáru .

    0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště