Pokus o vyvolání jaderné války selhal. Po deaktivaci rakety nechal Barack Hussein Obama plejádskou loď sestřelit!

Domů Články Pokus o vyvolání jaderné války selhal. Po deaktivaci rakety nechal Barack Hussein...

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ:

Na videu vidíte ženu se znaky atraktivního výběru způsobu zevnějšku, co se týče oblečení. Gepardí vzor, na krku velmi výrazný náhrdelník, odhalenější dekolt – to vše vytváří dojem luxusu, ale podporující i sexismus. Právě takové jsou hlavní vlastnosti reptiliánských „lidských výtvorů“ se schopností se zamíchat mezi ostatní lidskou a nic netušící společnost. Žena na videu je reptilian a nemá tedy NAPŘÍKLAD zdaleka lidskou DNA.

Američané vypustili nukleární raketu s domněním, že naplní své tajné poslání s cílem vyprovokovat mezinárodní válečný konflikt. Reportérka televize Russia Today si do vysílání přizvala jistou Colleen Thomasovou.

Colleen objasňuje svou pozici z hlediska mimozemšťanů, a to jako lidský zástupce pozitivní mimozemské rasy, nazývané Plejáďané. Podobu nemají od nás nijak rozdílnou – je stejná, jako naše na této planetě.

Jak z titulku článku vyplývá, raketu se podařilo, díky vyvinutější inteligenci vesmírných přátel, celkem snadno zajistit a zneškodnit. Chcete-li vidět celý příběh a co se tu skutečně děje a zřejmě i nadále dít bude, přehrajte si toto krátké video celé a můžete nám sem psát své názory do komentářů  (registrace není požadována).

Upozorňujeme návštěvníky skepticky smýšlející, ať toto šíří dále, jako největší nesmysl, ať už jakkoliv označkovaný, například, hoax, fake news, či cokoliv jiného. V takovém případě by se hodilo i nějaké jejich logické vyvrácení. Děkujeme 😉

- Advertisement -ggg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště