Právě proběhlo úspěšné zatčení papeže Františka

DomůOdhaleníPrávě proběhlo úspěšné zatčení papeže Františka
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Papež byl zatčen v sobotu 21.3. ve 4:30 ráno italskou tajnou službou. Byl uvězněn v domácím vězení ve své letní rezidenci u Říma v Castel Gandolfo.

Důvody zatčení jsou: zločiny proti lidskosti (jedná se o oběti dětí, které praktikoval ve svých černých magických rituálech), pedofilní satanistické znásilňování, nelegální burzovní a bankovní operace prováděné na jeho příkazy ve Vatikánu.

Papež se bude i nadále občas na veřejnosti objevovat například na velikonočních obřadech, ale ve skutečnosti JE JIŽ UVĚZNĚN.

Jeho zatčení bude odhaleno až na konci roku, pravděpodobně, když Spojené státy odhalí i své vlastní hromadná zatýkání, které právě probíhají.

TIP

Rusko tvrdí, že lék proti malárii přemáhá virus COVID-19 + dodatečné VAROVÁNÍ

To vše nelze veřejnosti prozradit nyní v globálním rozměru, dokud nebude provedena měnová reforma do září či října.

Jistá předpověď dokonce říká: „Papež zůstane uvězněn až do začátku III. světové války, kdy bude propuštěn islamisty, kteří napadnou Řím.“

Celý Vatikán je v současné době pod dohledem italské justice a tajných služeb (speciálních proti mafiánských jednotek).

Celá finanční správa Vatikánu se dostala pod kontrolu finančního oddělení italského ministerstva spravedlnosti a finanční policie právě dešifruje všechny účty a účetní doklady Vatikánu.

Nebuďte překvapeni, pokud již neuslyšíte mluvit některé preláty a jiné vysoké hodnostáře, kteří mizí z veřejného života. Vatikánští úředníci se jednoduše mohou vymluvit a říci, že jsou nemocní, a vysvětlit tak svou nepřítomnost.

V každém případě si buďte jisti tím, že Vatikán udělá všechno pro to, aby informace ututlal, zveřejnění co nejvíce odložil nebo, aby tuto záležitost kompletně utajil.

Díky italskému zdroji Q za vynikající práci.

VIDEO ve francouzštině (titulky):

Zdroj: 1

    • Presne to same sem slysel kdyz jsem v únoru rikal a sdílel veci obtom jaky je covid nesmysl a divadlo k nastartování něčeho o cem nikdo ani netuší……. odpoved byla : jdu se lecit s hlavou….. no myslim ze kritické a racionální mysleni me nejspis zachrání ✌🏻

      3
  1. Dobrý deň, vďaka za článok. Táto téma je fakt veľa rozoberaná a akoby v spoločnosti ignorovaná. A keď človek o tom začne hovoriť, tak hneď sa naňho valí vlna reakcií, že to sú hlúposti atď. Akoby to vyvoláva bezmocnosť s tým niečo urobiť aj napriek snahe konať správne. Nedávno som narazil na dosť zaujímavé video s názvom O DEVIATOM KRUHU na youtube kanále Allatra TV Česko-Slovensko. Tam sa hovorí o fakt veľkom množstve takýchto afér rôznych „vysoko-postavených“ ľudí, ako znásilňujú a zabíjajú deti, kvôli sile, aby mohli vplývať na masy.
    Odporúčam.

    1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno