Prezident Spojených států Donald Trump zrušil projekt Billa Gatese známý jako „ID2020“ a učinil následující

DomůČlánkyPrezident Spojených států Donald Trump zrušil projekt Billa Gatese známý jako „ID2020“...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Donald Trump prohlásil, že vakcíny jsou DOBROVOLNÉ a nikoli povinné, ctím armádu, která ověřuje jejich čistotu a distribuuje je.

Snížil prostředky Světové zdravotnické organizaci (WHO) a požaduje důkladné vyšetřování jeho operací.

Zrušil demokratický zákon navrhovaný HR6666 , známý jako Covid-19 TRACE Act (Testing, Reaching and Contact Every ), který byl základem diagnostiky a následného zákona Billa Gatese (stejný jako byl zrušen).

Zrušen projekt Billa Gatese známý jako „ID2020“ .

NEPŘEHLÉDNĚTE

KONEČNÉ PROBOUZENÍ LIDSTVA brzdí zbytek hluboce spících ovcí, aneb skutečná a necenzurovaná pravda o neexistujícím koronaviru, nahrazením reálným virem a zavedením totalitního režimu, který má nadcházet v maximální tichosti!

Otevřel zpravodajskou platformu, aby stejná populace mohla odsoudit cenzuru, která se na ni vztahuje, na Facebooku, Twitteru a YouTube. Výsledek zazněl, protože v krátké době byl přeplněn stížnostmi, a tak Trump získal důkazy, které potřeboval, aby podnikl kroky proti cenzuře.

Zastavení testování/spouštění 5G v celé zemi.

Vydal výkonný příkaz k opětovnému otevření obchodní a pracovní činnosti ve všech státech USA do té míry, že guvernéři, kteří odmítnou, budou trestně stíháni.

Provedl rozkaz, aby Bílý dům převzal odpovědnost za všechny elektrické sítě, které zahrnují: internetové servery, přenosové systémy a elektronické systémy (červená vlajka).

Prohlášení „základní služby“ pro bohoslužby. Někteří starostové pokutují lidi za to, že chodili do kostela.

Zatleskal Austrálii a 116 zemím, že trvají na přísném vyšetřování Číny za šíření údajného „COVID-19“, navzdory různým hrozbám Číny za odmítnutí kritických vývozů. POZNÁMKA: ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená vložení mikročipu do lidského těla, který obsahuje všechny osobní údaje každého občana.

V médiích bylo o tomto tématu řečeno málo, ale projekt ID2020 dosáhl velmi pokročilého stádia. Oficiální web naznačuje, že ID2020 je typ partnerství veřejného a soukromého sektoru, do kterého jsou zapojeny OSN, WHO, mezinárodní vlády a její zakládající členové, kteří jsou také jeho nejaktivnějšími sponzory. Kdo jsou zakládajícími členy a dárci? Mezi zakládající členy patří významná jména jako „Microsoft“ (od Billa Gatese), „GAVI“ (globální aliance pro vakcíny a imunizaci, zájem o podporu používání vakcín po celém světě) a rodina Rockefellerů.

V administraci ID2020 najdeme představitele již známých doprovázejících organizací v každém hnutí, které dává mocenským elitám vnucení Nového světového řádu: JP Morgan, Banco Santander, USB banka, Deutsche Bank, IBM, Rockefellerova nadace, Microsoft … ( Byl jsem velmi překvapen tím, že jsem Goldmana Sachse na seznamu nenašel, a to mě překvapilo) OBVIOUSLY ID2020 je prezentován pozitivním způsobem, aby ho všichni mohli přijmout: jako „přínos pro občany“, „něco, co náš život ve všech aspektech (zejména nejzákladnějších) postrádá zlepšení“.

Na první stránce projektu si můžeme přečíst:

Identita je životně důležitá pro politické, ekonomické a sociální příležitosti. Identifikační systémy jsou však archaické a nejisté, neexistuje dostatečná ochrana soukromí a pro více než miliardu lidí jsou nepřístupný…

Značku v podobě mistrovského díla, přímo od SATANA odmítněte. Druhá možnost nebude!

Pamatujte, že sdílením tohoto článku zaléváte semínko pravdy. Stále máte svobodnou vůli, tak ji využijte.

Zdroj: 1

13 KOMENTÁŘE

  • „Fact“ checking nechal vytvořit Soros. Soros je na straně temných. Jakékoliv zbytečné výmluvy, či popření jsou zbytečné.

   9
 1. Je možné, že je to len špinavá hra, v ktorej hraje Trump hlavnú ulohu, aby ho celý svet uznal , ako spasitela národov?
  Aby preukázali vsetky národy Amerike strateny respekt za to, že vyviedol svet z chaosu a dali mu moc , k vyhlaseniu NWO?
  Presne to majú napisane na 1dolarovke….z chaosu, nový svetovy poriadok!
  Nie je on ta šelma, opisana v Biblii?

  1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno