Přichází Nový Zlatý Věk – velké změny, odhalování a mnoho nových a několik pozitivních zpráv lidstvu…

Domů Zajímavosti Přichází Nový Zlatý Věk - velké změny, odhalování a mnoho nových a...
Poslední fáze procesu osvobození začíná.
Vše je připraveno k odhalení. Vše bude provedeno po prvních oficiálních oznámeních nové úřednické vlády USA. Tato událost změní celý americký bankovní systém a nastaví nová pravidla a předpisy, které se projeví hned po zániku Federálního rezervního systému.
V novém článku, navazující na tento článek se můžete dozvědět informace, co se ve skutečnosti na lidstvo chystá, proč vše vypadá náhle tak nadějeplně a jak se vyvarovat těchto a podobných duchovních pastí!

- Článek ZDE
V ten okamžik bude zavedena nová pevná měna. Tato první část, bude z větší řady reforem, které vstoupí v platnost současně v celém zbytku světa. Tento nový celosvětový finanční systém usnadní globální odpuštění dluhu. Oddlužení. Daně budou použity na zboží a služby, ne k individuální potřebě jednotlivých osob.
Velké množství tajných svěřenecké fondů budou zabaveny, pro účel vyrovnání finančních prostředků používaných vládami. Všichni lidé budou uvolněny ze svých dluhových zátěží aby pomohli své národní ekonomice, spravedlivým zdaněním výdělků.
Nový finanční systém se stane základem pro rostoucí prosperitu. Bude uvolněna celá řada technologií zatajených před běžnou populací. Hned po té, přijde rozkrytí a odhalení skrytých informací o UFO a jejich utajovaných aktivitách. Toto odhalení zastaví definitivně globálního násilí a vojenské výpady do svrchovaných zemí. Národy a země se kultivovaně domluví a vyřeší své spory. Státy se budou opět vracet do své suverenity a vyřeší i otázky sporných hranic. Naším úmyslem je, podílet se na těchto diskusích a skoncovat konečně se všemi spory a sváry.
Podmínkou k tomu je, rychlé a celkové prozření všech obyvatel planety Země a celosvětového probuzení. Rychle řešení vedlejších problémů, představuje další krok směrem k tomuto cíli, kterým je vytvořit svět, kde je mír, prosperita a spolupráce.
Další krok bude velice významný! Začnete svobodně komunikovat se svými bratranci z nitra Země. Tato zkušenost vám pomůže vidět vaši planetu zcela odlišným způsobem. Začnete si uvědomovat, že planeta je vaše hostitelka, která má svá práva a nároky ve vzájemném vztahu s vámi. Staré temné vidění bude rychle odstraněno a v pravdě zaujmete své místo na Gaie.
Budete mít možnost uvidět, že váš Měsíc je umělý teraformovaný objekt, a budete mít možnost vycestovat na něj. Stane se to poprvé, co většina z vás opustí Zemi a projde do jiné sféry na vašem nebi. Přejeme vám krásné procítění veliké Lásky k vašemu domovu. Uvidíte také, jak dva původní měsíce vašeho systém budou snadno obnoveny a to za velice krátkou dobu.
Zveřejnění a první kontakt, až neuvěřitelně změní nynější svět i život na něm. Spojíte se, se svými Duchovními a Vesmírnými rodinami. Toto spojení, vám odhalí všechny informace, i o tom, jak se temní Kabalisté na vás živily posledních 27 tisíc let. Budete vrženi do nové reality. Mnoho tajemství obklopují vaší historii a ta budou vysvětlena. Vstupujete do nové doby.
A to je jen začátek. Dozvíte se, i o skutečné povaze tělesnosti, a s touto znalostí přicházející vědu, stejně jako duchovní filozofii. To vás připraví na zázrak, kterým je Plné Vědomí.
Přicházíme vás učit a přijmout jako sebe rovné. Požehnání vám všem milovaní.! Jsme vaši Vzestoupení Mistři a přicházíme za vámi s velikou radosti. Přichází Nový Zlatý Věk pozvednutí lidstva, návrat hluboké moudrosti a Dar plného vědomí! Váš svět putoval v říši temnoty téměř 27 tisíciletí. Nyní se Světlo vrací, a ukazuje cestu zpět, k vašemu Božskému osudu. Zničující nevědomost a amnézie končí. Připravte se na obrovské rozpomenutí, na zapomenuté informace, poskytnuté Láskyplně Nebem, za pomoci Galaktické federace Světla.
Všechny tajné společnosti klonící se ke Světlu, v Asii, Evropě, Indii, i na Středním východě, se připravují na to, co se bude v krátkém čase odehrávat. Velká změna, v celém vašem světě, právě začíná.
Budete připravováni, na hromadný příchod svých duchovních a vesmírných bratrů,sester. Tato nová říše zlatého světla je rozšíří po celé délce a šíři tohoto solárního systému. Všude vaše požehnané bytí rozešle energie, které budou udržovat život. Prošli jste mnoho různých druhů a životních forem. Překonáte své stávající omezení a budete známí a ctění nejen v této galaxii, ale v každém místě Stvoření.
Po mnoho tisíciletí jste svědky naší přítomnosti mezi vámi a tušíte, že toto poslání je skutečně důležité. Naším hlavním cílem, je udržovat veliké světlo, které se nachází v každém z vás a které hoří jasně, navzdory četným atakům temnoty. To je to, co děláme rádi. Někteří jste v minulosti podlehli svodům temna. Mnohé duše se vítězně vytrhli ze spárů temnoty a vrátili se ke Světlu. Požehnání vám všem.
Nadcházející prostředí prosperity, radosti a plného vědomí, je milost Stvořitele. Každý z nás nadšeně vítá, že se začíná projevovat tato Nová realita. Je důležité, otevřít svá srdce těm, jejichž Světlo a víra se vytratili v realitě života. Odpustit všem ve svém srdci.
Naším cílem je být prostředníkem Stvořitele. Vyčistili jsme temnotu a používáme naší kolektivní schopnost pomoct při dokončení zbývajících úkolů.
Vyřizujeme srdečné pozdravy a poděkování kontaktních osob z Agarthy, kteří používají své velké schopnosti k našemu společnému úspěchu.
Těšme se na pomoc Galaktické federace a učitelů k rychlému znovunabytí Plného vědomí Bytosti Světla. Namaste!
Dnes jsme vám přinesli další zprávy o tom, co se děje ve vašem světě. Svítí Nová Realita. Je vám přinášeno plné vědomí a příležitost se znovu setkat s bratry a sestrami, kteří pobývají v široké galaxii a v celém Stvoření. Přichází čas rozšířit vaše vědomí a opět zcela probudit Božské ve vás! Vím, drazí, že Vesmír čeká jen na vás. Nebe a vše je vskutku vaše! Budiž! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian pro Be One!)
Kéž jsou všichni šťastní.
Z automatického překladu do čitelna upravil Kadlik, děkující Radu Líbezné za zaslání. Objímám všechny Líbezné, milované, úžasňáky, Světlušky i Světlonoše.. 26.1. 2019 .. 16.33 ..

Světlo je tu. Juchúúúúú....

Zdroj: 1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště