Případ George Soros a jeho nekalé aktivity po celém světě

Domů Články Případ George Soros a jeho nekalé aktivity po celém světě

Tajemný a velkoryse investigativní filantrop George Soros. Popravdě vysoce manipulativní a nebezpečný miliardář a šílenec. V případu smrti slovenského novináře Jana Kuciaka se postupně objevovali stopy, vedoucí až k blízkosti lidí spjatých na Sorose. Málo lidí je schopna uvěřit takovým věcem, že například financuje samotného papeže, ovládá celý svět, a také měl velkou snahu snížit volební věk na 16 rok.

Věřte nebo ne, je to muž mnoha tváří, kde pod svým jakýmkoliv plánem, jevící se nemálo pozitivně zasadí pouze další kousek vlastní skládačky. Spící ovečky falešně pokývnou a jde se opět spát. V této souvislosti to zní vlastně dost děsivě. Je to jen o předsudku, tvořící další a další ovlivňování mas lidí všemožnými způsoby.

I situace na Slovensku byla sehraná a předem naplánovaná. Je tedy logické, že se Kuciak snažil o něco riskantního a pravděpodobně narazil do včelího hnízda. Soros a jeho motivace – k situaci na Slovensku (video)

Open Society Foundation působí se svými hlubokými kořeny i u nás v Praze

Nadace Open Society Fund Praha byla založena v Praze v roce 1992 jako součást mezinárodní sítě nadací Open Society Foundations, kterou založil americký investor a filantrop George Soros a která působí ve více než 70 zemích světa. Wikipedie

- Advertisement -ggg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště