Putin: Západní vlády zotročují lidstvo pomocí vakcín

DomůSpolečnostPutin: Západní vlády zotročují lidstvo pomocí vakcín
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Zasvěcený z ministerstva zdravotnictví v Rusku odhalil, že se připravuje výbušná zpráva, která bude v úterý předána Kremlu ohledně obrovského krytí očkováním, které je udržováno americkými vládními agenturami a jeho regulačními orgány, což má katastrofální následky důsledky pro většinu světa.

Kdo bude mezi hojně očkovanými? Přeci nic netušící veřejnost, která ze své hloupé lhostejnosti přijme absolutně vše. Stačí říct kouzelnou větu „to je pro tvé dobro/zdraví!“

Jakákoliv vakcína je již neoddělitelná a její aplikace (po užití) se již nedá nijak zpětně odejmout. Bude zajímavé po určitém období sledovat ty nejslabší jedince. Doufejme, že k tomu nemusí dojít!

Rozumí se, že prezident Putin si zprávu osobně vyžádal. Instinktivně nedůvěřuje vakcinační agendě a chce, aby zpráva prošetřila aktuální stav vakcín, Big Pharma a západních vlád, aby bylo možné formulovat solidní a přímou reakci, která jeho lidem pomůže v budoucnu.

Podle zasvěcenců ministerstva zdravotnictví zpráva potvrzuje podezření prezidenta Putina. Mezi vládními agenturami, které regulují vakcíny, a korporacemi, které vakcíny schvalují a implementují, dochází ke střetu zájmů.

Toto vyšetřování zahrnující mezinárodně uznávané vědce a přední zdravotnické profesionály nebude směšně zkorumpovanou záležitostí zahrnující výplatní listinu „vědců“, kteří jsou ochotni za dolar či dva něco říci nebo udělat. Vzhledem k tomu, že přední vědci a lékaři, kteří se odvážili vyjádřit znepokojení nad státem prosazovaným očkováním, umírají v USA v posledních letech za záhadných okolností, je třeba dát dost odvahy těm odvážným, aby mohli dál mluvit.

Zpráva prohlašuje, že situace bude prohlášena za „sebezáchrannou kriminální raketu“. Vzdělávací instituce a vědecké subjekty jsou také „motivovány chamtivostí a obecně zkorumpovány“. Nedávná studie univerzity v Bristolu, která prohlásila dietní sodu za zdravější než vodu (studie skrytě financovaná společností Coca Cola Company), je prezentována jako příklad absurdní situace na Západě v současné době a je považována za výsměch.

Podle zprávy západní vlády spolupracují ruku v ruce s korporacemi a využívají jako nástroje vědce a vzdělávací instituce, které mají hlad po penězích, aby přitáhly vlnu přes oči do značné míry spokojené a nic netušící veřejnosti. Veřejnost však není jen podváděna, je pomalu, ale jistě zotročována. Toto je hlavní plán.

Musíte s tím bojovat. Protože jakmile jste zotročeni, nemůžete si jen uvědomit, že se vám to už nelíbí, a rozhodnout se osvobodit. Tento druh zotročení je stav bytí. To je to, čím jste na buněčné úrovni. Když jsou vaše děti sotva lidskými, psychologicky pozměněnými roboty, jejich nervové buňky a synapse se nepřipojují a jejich neurovývojové procesy otupěly natolik, že je omezily na subhumánní úroveň opakujících se chrochtání a bezzubých pohledů, co tedy uděláte? ? Elita zvítězila. Vy a vaši potomci jste nyní oficiálně otrokářskou třídou, o nic lepší než kuřata na baterie, a budou použity k jakémukoli účelu, který pro vás elita považuje za vhodný. Toto je vězení, ze kterého nemůžete uniknout.

Zdroj1

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno