Robert F. Kennedy Jr. jde na vypálenou zem Billa Gatese

Domů Články Robert F. Kennedy Jr. jde na vypálenou zem Billa Gatese

Překlad a šílený děj tzv. filantropa..

Vakcíny pro Bill Gatese jsou strategickou filantropií, která živí jeho mnoho podniků souvisejících s očkováním (včetně ambicí společnosti Microsoft ovládat globální podnik s identifikací vakcín) a dává mu diktátorskou kontrolu nad globální zdravotní politikou – oštěpem podnikového neoimperialismu.

Gatesova posedlost vakcínami se zdá být poháněna mesiánským přesvědčením, že je vysvěcen, aby zachránil svět technologií a božskou ochotou experimentovat se životy menších lidí.

Gates slíbil vymýtit obrnu s 1,2 miliardami dolarů, převzal kontrolu nad indickým národním poradním sborem (NAB) a nařídil 50 dětských vakcín proti dětské obrně (až od 5) každému dítěti do 5 let. epidemie dětské obrny, která v letech 2000 až 2017 ochromila 496 000 dětí. V roce 2017 indická vláda vytočila zpět Gatesův vakcinační režim a Gates a jeho kumpány vypudila z NAB. Rychlost ochrnutí dětské obrny prudce poklesla. V roce 2017 Světová zdravotnická organizace neochotně připustila, že globální výbuch dětské obrny je převážně vakcinačním kmenem, což znamená, že pochází z Gatesova očkovacího programu. Nejděsivější epidemie v Kongu, na Filipínách a v Afghánistánu jsou spojeny s Gatesovými vakcínami. Do roku 2018 byly ¾ celosvětových případů dětské obrny z Gatesových vakcín.

V roce 2014 Nadace Gates financovala testy experimentálních vakcín proti HPV, které vyvinuli GSK a Merck, na 23 000 mladých dívkách ve vzdálených indických provinciích. Přibližně 1200 utrpělo závažné vedlejší účinky, včetně autoimunitních poruch a poruch plodnosti. Sedm zemřelo. Indické vládní vyšetřování obviňovalo, že vědci financovaní Gatesem se dopouštěli všudypřítomných etických porušení: tlačení zranitelných dívek z vesnice na soud, šikanování rodičů, padělání formulářů souhlasu a odmítnutí lékařské péče zraněným dívkám. Případ je nyní u Nejvyššího soudu v zemi.

V roce 2010 nadace Gates financovala pokus o experimentální vakcínu proti malárii GSK, která zabila 151 afrických dětí a způsobila vážné nepříznivé účinky včetně ochrnutí, záchvatů a horečnatých křečí na 1 048 z 5 049 dětí. … Pokračování na snímcích 2 + 3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště