Sebedestruktivní past „moderního“ světa není věčná. Hlavní úsilí je na tobě samotném a stejně i ostatních!

Domů Probuzení Sebedestruktivní past "moderního" světa není věčná. Hlavní úsilí je na tobě samotném...

Být normální znamená být nemocný
Co to znamená žít normální život?
V moderním světě, to znamená, že ti je vymývaný mozek tím, co nazýváme školstvím už od dětství. Později si otrokem platu, porovnáš se s ostatními a téměř po zbytek svého života pracuješ proto, aby si byl schopen platit účty a aby si přežil. Bezmyšlenkovitě konzumuješ produkty, protože tě manipulativní reklama přesvědčí o tom, aby si pomalu otrávil své tělo potravinami, které jsou pro tebe nejlepší, zatímco jimi nevědomě škodíš planetu, kterou obýváš a která je tvým domovem. Posloucháš pravidla a slepě následuješ dogmata, které ti byly vnuceny autoritami, si pasivní a nekreativní, potlačuješ svou jedinečnost, žiješ v utrpení a neděláš nic, aby ses tomu postavil.
Pokud se na chvíli zastavíš a zamyslíš se, uvědomíš si, že tento druh života je zcela nemocný, ale téměř všichni ho akceptují jako zdravý a společnost ho dokonce odměňuje. Ve skutečnosti, ti z vás, kteří jsou v tomto způsobu života lepší, jsou považováni za úspěšnějších, zatímco ti, kteří chtějí vytvořit jinou, smysluplnější cestu ve svém životě, jsou zesměšňováni a považují je za hloupých. zvláštních, nebo dokonce za šílence.

Povstat proti stádu je ta nejtěžší věc, kterou můžeš udělat, protože potřebuješ mít odvahu být upřímný vůči sobě a ostatním. Hlásat pravdu ve světě naplněném podvodům je dost riskantní. Mluvit pravdu znamená jít proti proudu tradice, což zase znamená konfrontovat davovou mentalitu a procházet přes ni s ohromnými obtížemi.

Jakmile si uvědomíš tento nemocný způsob ty a většina lidí žije, a otevřeně se proti němu vzepřít, snažíc se získat zpět svou svobodu a vytvořit si vlastní cestu v životě, musíš počítat s tím, že se dostaneš do problémů. Lidé, včetně rodinných příslušníků a přátel, udělají vše pro to, aby na tvé cestě vytvořili překážky se záměrem „pomoci“, aby si se opět stal normální, čili přesně takový, jakými jsou oni. Místo toho, aby ti pomohli rozprostřít tvá křídla vědomí a zanechat za sebou to, co zatěžuje tvou psychiku, udělají vše, co je v jejich silách, aby ti je ustřihly, aby ses mohl plazit po jejich boku a trpět s nimi.

Tak jak? Máš v sobě tu odvahu být nenormální ????

- Advertisement -ggg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště