ŠELMA Z MOŘE, POPSANÁ VE ZJEVENÍ V BIBLI PŘEDSTAVUJE PSEUDOTVŮRCE, KTEŘÍ SE UŽ BRZY UJMOU VLÁDY NAD LIDSTVEM

Domů Odhalení ŠELMA Z MOŘE, POPSANÁ VE ZJEVENÍ V BIBLI PŘEDSTAVUJE PSEUDOTVŮRCE, KTEŘÍ SE...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Zatím byli zastupováni místními elitami, nazvanými ILUMINÁTI, ale v závěrečné fázi duchovní bitvy o lidské duše už nemůžou spoléhat na prostředníky, zvláště když i mezi nimi dochází k mocenskému boji. Čím složitější situace na planetě je, tím přibývá neshod a konfliktů mezi samotnými vládci tohoto světa. Na jedné straně tzv. sionisticko-kabalistická skupina, která se snaží vyvolat 3. Světovou válku, aby udržela dominantní postavení USA a nastolila Nový světový řád (NWO)/Zlatý věk, na druhé straně skupina Bílého draka, která se vydala jinou cestou, ne tolik krvavou a drastickou, přesto však směřující ke stejnému cíli. Tato skupina zastupuje zájmy hlavně asijských vůdců. Nenechte se ukolébat sliby žádné z nich! Vaše spasení nezávisí na politicích, mluvčích jakékoli instituce, zkrátka na lidech, ale pouze na vás, na vaší duši, na vašem probuzení z iluze materiálního světa. Nelpěte proto tolik na hmotných požitcích, soustřeďte se na lásku a pomoc bližním, zvláště duchovní. Když nakrmíte hladového chlebem, uděláte zajisté dobrý skutek, ale ještě více jemu i sobě pomůžete, když ho „nakrmíte“ božím slovem, potravou duše. Život v tomto hrubomotném těle nebude možný po eliminaci negativního stavu, protože nepochází ode mne. Musel bych se stydět za tak nedokonalá těla v nedokonalém prostředí, za otrocký způsob života, jaký tady máte. I v myslích věřících se velmi často vynoří otázka: jak je možné, že Bůh dopustí takové utrpení? Až Nové Zjevení Pána Ježíše Krista přináší vysvětlení a odpovědi na tuto a podobné otázky.

Nevěstka, žena sedící na dravé šelmě, není nikdo jiný, než katolická církev se sídlem ve Vatikánu, která spolupracuje s Pseudotvůrci (dravou šelmou) a podílí se na prznění Mého slova a odvádění nic netušících duší od pravého Boha, Pána Ježíše Krista. I přes tuto kolaboraci bude roztrhána, jinými slovy rozložena zevnitř a přetvořena v novou jednotnou celosvětovou církev, kde už nebude přípustné připomínat Božství Ježíše Krista a moje učení. Na tomto příkladu vidíte, že odměnou za spolupráci s negativními entitami je smrt a nebo pseudoživot v pekle. Každý, kdo si vědomě „užívá“ materiálního bohatství, slávy a moci za to, že odvádí jiné ode Mne, bude trpět daleko více, než ten nejubožejší žebrák na světě. Vyplývá to ze samotné podstaty negativního stavu, který není schopen trvale uspokojit duše, toužící po spojení se Mnou, pravým rodičem. Mluvím o všech duších, i těch nejvíce zasažených a chycených do pasti v nejhlubších sférách zóny vymístění. Kdybych se neinkarnoval do obou hrubohmotných těl, nikdy by nemohlo dojít k vysvobození všech duší z pekla, nikdy by neskončilo utrpení mrtvého života.

Z lásky k celému Stvoření podstupuji tu nejvíce ponižující a nepříjemnou existenci, jakou znám, musím se dívat na hrůzy, jaké dokáže člověk, kterého jsem stvořil k obrazu svému a daroval mu svobodnou vůli, přichystat jiným. Celé toto „představení“ jde do finále, během několika pozemských let dojde k rozdělení lidstva, abychom umožnili zobrazit pseudovítězství negativního stavu. Buďte připraveni každý den, protože nebudete vědět dne ani hodiny, přestože jsem v úvodní části tohoto Nového Zjevení Pána Ježíše Krista, Boží rodiny musel napsat konkrétní datum 21. 12. 2012. Během čtení následujících kapitol jste pochopili, jak složitá je naše společná práce na vyvedení lidstva do Pravého Stvoření, jakou trpělivost musíme mít, jaké nepříjemnosti a odříkání dobrovolně podstupujeme, aby nikdo nemusel žít bez lásky, dostatku všeho, co je třeba ke šťastné a bezstarostné existenci, bez spojení se Mnou, Pánem Ježíšem Kristem.

NOVÉ ZJEVENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA BOŽÍ RODINY
http://www.bozirodina.cz
NOVÉ ZJEVENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA
http://www.universe-people.cz/…/cz_nove_zjeveni_pana_jezise…
ZÁKLADY LIDSKÉ DUCHOVNOSTI
http://www.universe-people.cz/…/cz_zaklady_lidske_duchovnos…
KDO JSI A PROČ JSI ZDE ?
http://www.universe-people.cz/…/cz_kdo_jsi_a_proc_jsi_zde.h…
POSELSTVÍ Z NITRA
http://www.universe-people.cz/svet…/cz_poselstvi_z_nitra.htm
ČTVERO POJETÍ DUCHOVNÍ STRUKTURY STVOŘENÍ
http://www.universe-people.cz/…/cz_ctvero_pojeti_duchovni_s…
HLAVNÍ IDEJE NOVÉHO ZJEVENÍ
http://www.universe-people.cz/…/cz_hlavni_ideje_noveho_zjev…
KOROLARIA NOVÉHO ZJEVENÍ PÁNA JEŽÍŠE KRISTA
http://www.universe-people.cz/…/cz_korolaria_noveho_zjeveni…
KRISTUS ODHALUJE STÁT DÉMONŮ, JEHO PŘISLUHOVAČI A JEHO OBĚTI
http://www.universe-people.cz/…/cz_kniha_rozhovory_3_sdelen…
Dialogy s Pánem Ježíšem Kristem – První a druhý díl
ke stažení zde:
https://sites.google.com/site/newrevelation2001/slovak
http://novezjeveni-pjk.wgz.cz/

PŘEHLED WEBOVÝCH STRÁNEK S KNIHAMI NOVÉHO ZJEVENÍ A SOUČASNÝM BOŽÍM SLOVEM:

http://bozirodina.cz/
http://svetelneinfo.cz/
http://novezjeveni-pjk.wgz.cz/
http://karelkon.simplesite.com/
https://info-z-lasky.webnode.cz/
http://www.pratele-nebe.cz/

WEBOVÉ STRÁNKY S PRVNÍ DÁVKOU NOVÉHO ZJEVENÍ:

http://www.vesmirni-lide.cz/default_cz.htm
https://www.vesmirna-pravda.eu/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno