Skutečně nastane naprostá šílenost, co se týče scénáře pro POVINNÉ očkování a čipování? Budete se divit!

Domů Život Skutečně nastane naprostá šílenost, co se týče scénáře pro POVINNÉ očkování a...

Mikročipy jsou vlastně elektronické přístroje schopné nést obrovské množství záznamů na miniaturním prostoru. Nejznámější mají délku 10 a šířku 2 milimetry, ale některé jsou tenké jako lidský vlas a miniaturizace pokračuje. Znamená to, že jejich implantaci do člověka je nejen méně zjistitelné, ale jsou zároveň i těžší odstranitelné. Kdo by je tam dával a nač? Jeden z důvodů je již zmíněné sledování pohybu člověka na jakémkoli místě. Vše se testuje nejprve na zvířatech, a proto se doporučuje majitelům psů a koček očkovat jejich miláčka mikročipem, který je pomůže najít, kdyby se náhodou ztratili. Pejska toto znamení pod kůží vůbec nebolí, tak proč bychom nedali čip implantovat i našemu dítěti, abychom ho našli, kdyby se ztratilo nebo ho, nedejbože unesli?

Pokud chtějí rodiče takto označit své dítě dobrovolně (jen jestli by souhlasilo i ono …) nelze proti tomu namítat, ale mnoho občanů již žije s nedobrovolně implantovaným čipem, o kterém ani nevědí. Už na počátku 90. let mělo ve Švédsku implantovaných mikročipy minimálně 7000 lidí.

Tamní výzkumník Robert Naeslund ukázal veřejnosti stovky rentgenových snímkem pacientů, které ukazují mikročipy v jejich tělech, odhalené při náhodných vyšetřeních. Mikročipy se implantovali zejména starším občanům pomocí injekcí do žil, přičemž jim říkali, že jde jen o běžné očkování. Pravda o těchto pokusných králících vyšla najevo, až když takto označení lidé začali umírat na následky amnézie a oslabení imunitního systému. Roku 1994 navrhla členka vládního výboru pro zdravotní projekty vlády USA Mary Jane Englandová aby vláda povinně implantovala mikročipy všem lidem do těla kvůli jejich identifikaci. Příslušný zákon dosud nebyl přijat, ale současná vláda George W. Bushe může s odvoláním na posílení boje proti terorismu takovým způsobem podobnou právní normu prosadit.

Několik indicie a svědectví však ukazují, že i bez jakéhokoli oficiálního posvěcení se již mnoho let nejen experimentuje se zaváděním mikročipů do těl občanů, ale stává se to dokonce rozšířenou praxí. Ostatně, v USA je již státní patentovaných několik druhů mikročipů určených do lidských těl (např. Patent č. 5166676 z 24. lis. 1984) Vládou placení vědci velmi rychle zjistili, že mikročipem lze člověka nejen sledovat, ale i usměrňovat jeho chování. Na pokusy využívaly bezdomovce, kteří se experimentům za pár dolarů dobrovolně podrobovali, ale i vězňů, pacienty nemocnic a psychiatrických léčeben a také děti v dětských domovech. Půldruhého milionu dolarů se investovalo na vyhledání místa na těle, kam by bylo vhodné mikročip voperovat, aby měl maximální účinnost. Určené byly dva body – čelo a hřbet pravé ruky [biblický znak šelmy 666 – čárový kód]. Navrženo bylo i zavést čip formou očkování [vakcína proti HIV made in Czech Republic?]. Stačí rozšířit fámu o výskytu nebezpečné infekce či epidemie a lidé se ochotně dají očkovat ani nevědí čím. Delší čas probíhal pokus s mikročipy ovládajícími lidské myšlení a chování na amerických vojácích. Projektantem šlo o to, aby vojáci šli do boje bez jakéhokoliv strachu a morálních pochyb. Takových vojáků s vymytými mozky používala americká armáda údajně už ve Vietnamu.

Využívání zabijáckých bestií však nelze (zatím) masově praktikovat, protože vojáci s mikročipy se často vymykaly kontrole a útočili i na své spolubojovníky. Přesto u několika amerických vojáků, kteří roku 1978 v provincii Shaba v africkém Zaire potlačili lidové povstání, objevily v dolní části temene hlavy mikročip. Americký guvernér za Nové Mexiko G. Johnson navrhl v roce 1994 vládě, aby se mikročipy ovládající myšlení povinně zavedli do mozků všech vězňů a změnilo se tak jejich chování. Vládní zpravodajská společnost U.S. Intelligence Community ani nečekala na legalizaci takového zákroku a už roku 1995 použila tuto metodu na vězních ve Fort Made ve státě Maryland. Speciálně pro implantaci do vězňů vyvinul počítačový kolos IBM neutrální mikročip nazvaný IBM 2020 který byl (v rozporu s federálními směrnicemi) testován v soukromých sanatoriích a státních věznicích v Kalifornii, Massachusetts a Texasu. Podle odhalených dokumentů podrobili vězně v kalifornském Pelican Bay pokusu, přičemž jim řekli, že jde jen o běžné lékařské vyšetření. Ve skutečnosti jim injekčně vpíchli nově vyvinuté sedativa a o hodinu později jim implantovali mikročip. Do 48 hodin po operaci pacienti trpěli slabým krvácením z uší a nosu. Nic netušící vězni potom jak jim mikročip nastavili na frekvenci 116 Mhz, upadli do letargie a spali 22 hodin denně. Tyto testy přitom nadále pokračují a v Massachusetts dokonce začali vězňů s mikročipy propouštět do společnosti.

AP:  Něco tu neskutečně smrdí a jsme rádi, že s námi souhlasíte. Než ale tento názor obrátíte, z určitého předvídání neskutečných intrik, co se dějí (a bude hůř) si dovolím poznamenat časem zavedené POVINNÉ očkování (slovo POVINNÉ zároveň odhaluje celou tu špínu) a dále i časem povinné ČIPOVÁNÍ.

A proč to bude povinné? Nezní to nějak moc šíleně? Nezní, ale je a bude!!! Hodně z vás jsou jen hloupé, slepé a neskutečně poslušné ovce, proto se budou dít tyto a jiné a daleko obludnější věci.

Bylo dokázáno, že se lidé nechají i bezdůvodně „rádi“ čipovat a očkovat, proto to bude již brzy POVINNÉ. A proč to celé? Protože elita nebude s tak hloupými idi*ty ztrácet při takovéto šanci čas!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště