ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA! Veškeré politiky odpovědné z účasti na falešné korona pandemii čeká mezinárodní tribunál! Právníci a mezinárodní komise vyšetřující události ohledně koronaviru sdílí stejný názor: koronaskandál je jedním z nejobludnějších zločinů proti lidskosti a všechny odpovědné osoby musejí být postaveny před mezinárodní soud, jak tomu bylo v případě Norimberského soudního procesu! Díky tomuto ihned otočili i hlavní zástupci organizace WHO a začali vyzývat proti lockdownu a restrikci!

DomůOdhaleníŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA! Veškeré politiky odpovědné z účasti na falešné korona pandemii čeká...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Mnozí vědci a epidemiologové i ze Stanfordovy univerzity tvrdí, že populace už dosáhla hromadnou imunitu, přesněji imunitu T-buněk a neexistuje žádný důvod k lock-down, a už vůbec ne k očkování, což je rezultátem mnoha špičkových světových vědců, včetně nositele Nobelovy ceny za chemii, profesora Michaela Lewitta.

Vysoce respektování vědci z celého světa, kromě jiných laureátů Nobelovy ceny, kterým je M. Lewitt, či bývalý šéf vědeckého výzkumu a viceprezident farmaceutické společnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon důrazně upozorňují, že ve skutečnosti zde nemáme pandemii koronaviru, ale PCR testů.

Známá molekulární genetička Soňa Peková tvrdí, že vědecké informace ohledně koronaviru jsou masivně cenzurovány a vlády zavádějí další lživá a uměle vytvořená opatření. Virus aktuálně slábne a podle špičkové lékařky a genetičky velmi rychle replikuje svůj genom, čímž vytváří stále více chyb, kterými se sám oslabuje a nakonec zahubí.

Právníci z mezinárodní komise vyšetřující události ohledně koronaviru v tom mají jasno. Koronaskandál je jedním z nejobludnějších zločinů proti lidskosti a všechny odpovědné osoby mají být postaveny před mezinárodní soud tak, jak tomu bylo v případě Norimberského soudního procesu.

U nás testování lidí a dohledávání údajných covid „pozitivních“ osob od 9. října nařídili i 1500 vojákům denně, kteří mají rozkaz zasáhnout. Mezinárodní komise právníků připravuje hromadnou žalobu na kompetentní osoby záměrně způsobující hromadné škody v důsledku poškozujících událostí, které utrpěl vysoký počet lidí, co se týká i všech kompliců na Slovensku, kteří již spravedlnosti pod mezinárodním dohledem neuniknou.

Ještě více usvědčující jsou důkazy předložené Dr. Reinerem Fuellmichem z německého vyšetřovacího výboru pro Coronavirus. Reiner říká, že rodina Rothschildů si před lety nechala patentovat falešný pozitivní výsledek testů Covid-19. Dr. Reiner nyní připravuje jeden z největších soudních sporů v historii ohledně škod proti pachatelům tohoto podvodu.

3 KOMENTÁŘE

  1. Všechno co je skryté vyjde na světlo Boží.Velke odhalení a probuzení celého lidstva se mílovými kroky blíží. Osvobozeni lidstva je na dosah.Amen!!! Haleluja!!!

    2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno