SPECIÁL: Jaký je skutečně náš svět? Všechno je jinak. Podvod a dezinformace nejtěžšího kalibru!

Domů Přísně tajné SPECIÁL: Jaký je skutečně náš svět? Všechno je jinak. Podvod a dezinformace...

Lidé na planetě Zemi (Gaia) mají nesmírný potenciál pro vše, co si umanou. Z ovládání 99 % mas, jakožto lidstva jsme přišli o tu naprosto nejpřirozenější a celkově, z jakéhokoliv pohledu primární myšlenku svého základního vědomí.

Máme velkou možnost přiznat základní dogmata. Tím jsou politika a náboženství. Dva hlavní a zároveň vše řídící faktory určující veškerý život v tomto zdánlivě „příjemném“ prostředí, ale mimo jiné také vězení. Vězení zvané Země. Je toho příliš, co se nám vždy zatajovalo a stále zatajuje. Někdo jako člověk již dávno přišel o své přirozené hodnoty a je pouze otrokem. Otrokem, co je zneužíván bez svého souhlasu, potají za svými zády, tak, aby když se dozví skutečnou pravdu, bylo už příliš pozdě. Ti moudřejší se zkouší osamostatnit a odtrhnout z mocnářského systému, kterého jsme nic netušíc hromadnou součástí.

Berte si hypotéku na úplně vše. Pracujte sedm dní v týdnu. Dva dny volna je a bude pro otroky „extra zážitek“. Vydělávejte co nejméně, aby jste pracovali co nejdéle. Sledujte TV a naprosto vše do maximální možné míry nepodstatné, sloužící pouze pro rozptýlení tupého stáda. Choďte do škole, později do škol a přijměte ji s absolutně falešnou a extrémně zavádějící naukou za životu potřebnou, místo té, kterou se nikdy nedozvíte. Očkovací mechanismy sloužící pro zdraví a ochranu mají opačný efekt, stejně jako dopování se farmaceutickým koktejlem v podobě všeho, co potřebujete nebo budete potřebovat ke svému životu. Za oponou se děje bohužel něco úpně jiného. To vše se dá ještě přežít, to co ale najdete v dokumentu, níže je obohaceno o jedny z nejvíce šokujících odhalení, co si mnozí nejsou zdaleka schopni racionálně vysvětlit, pochopit a natož vůbec přijmout. Právě teď se můžete sami sebe zeptat, jestli to těm nahoře vše excelentně vychází nebo se vlastně vůbec nic neděje a každého, kdo zmíní prosbu o probuzení nebo o tom, aby společnost jednou pro vždy otevřela oči, jednoduše odbijete.

V tomto smyslu máte svou poslední a jedinou možnou obranu. Máte možnost si vše dohledat, ověřit, ale i zde v případě úspěšnosti narazíte na mnoho a mnoho slepých uliček, kde vládne tvrdá ruka cenzury. Zdaleka nevíte vše, co by jste vědět měli.

Klíčem ke svému plnému vědomí jste vy sami!!

VIDEO JE NEFUNKČNÍ? Přehrát zde, nebo využijte druhý zdroj zde

 

Varování před cizí rasou zvanou jako Šedí/Greys, nebo také Deros.

Střezte se těch, kdo falešné dary přinášejí, a kdo své sliby porušují.

Mnoho bude bolesti, však stále je čas. Cesta se uzavírá. Věřte, že tam venku je dobro.

(Video, čas: 41:36)

AP: V informacích se je třeba orientovat … velmi silné jsou i podprahové signály (například hrubovibrační hudba a podobné), které fungují aniž by si to člověk uvědomil, velmi spolehlivě … negativní strana ví velmi dobře, proč to dělá …

V dokumentu je také zmíněno něco pohledu do Slunce. Vážně jsme tak bláhoví?? 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště