Tichá válka v zajetí s 5G a čipováním trvale pozměněné DNA!

Domů Články Tichá válka v zajetí s 5G a čipováním trvale pozměněné DNA!

„Elektromagnetické 5G záření poškozuje lidskou buněčnou DNA. Exponované buňky (všeho druhu v rámci lidského cíle) reagují vytvořením kaskády imunologických ochranných látek. Tyto látky jsou zabaleny v buněčné struktuře nazývané endozom (ODKAZ). Endozom je vyloučen z buňky a stává se exozomem.

Exozom poté cirkuluje a váže se na ACE2 receptory plic, střev a srdce. Reakce exponovaných buněk je stejná při expozici 5G nebo COVID-19 (chřipka). Imunologické chemické složení v exozomovém váčku útočí na buňky ACE2, které poté vykazují účinek expozice záření 5G nebo chřipky, a to se pak prezentuje jako COVID-19.

Míra případů COVID-19 je 96% v oblastech s 5G sítí, a pouze 4% se 4G. Síť 5G je nasazena v dobře obydlených oblastech, takže očekávejme více případů. Míra úmrtnosti je v oblastech s 5G dvakrát vyšší. To nemůže být jen kvůli údajnému COVID-19 a máme o tom statistické důkazy pro více než 1,9 milionu případů!“.

- Advertisement -ggg

1 komentář

  1. No,podle uvodu v clanku to znamena,ze na expozici 5G buňka reaguje vytvorenim imunologickych latek,ktere človeka usmrti. A tyto obranne latky se nazyvaji Covid-19.
    A pokud jsou na to dukazy,proc se to uz nežaluje?

    0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště