Trump označil vstřikování dezinfekce k tomu, jak my sami přijímáme jedy. Ani jedna jediná televize neřekla celý příběh, který by podpořil celé Trumpovo vyrozumění!

DomůČlánkyTrump označil vstřikování dezinfekce k tomu, jak my sami přijímáme jedy. Ani...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Je celkem zvláštní jak samotná cenzura vlastně „funguje“. V případě lži se vůbec nic neděje. V případě opačném a sdělení faktů se pravda masivně zamlčuje, obrací, nebo i poupraví. Média si tímto způsobem velmi efektivně podřezávají další větev, na kterou se drápou.

Zpět k tématu s prezidentem Trumpem. Jeho tah o desinfekci byl geniální. Bohužel celý příběh (jen tak by dával smysl) byl zkrácen a ještě částečně překroucen.

Donald zajistil v USA šest milionů pracovních míst a má nejnižší nezaměstnanost za posledních 50 let. Přes 4 miliony lidí přestalo používat potravinové lístky. Otevřeně se postavil farmaceutickému průmyslu. Zařídil dosud největší snížení daní pro všechny sociální vrstvy. Je jediným prezidentem, který kdy zadarmo pracoval. Podepsal nařízení o vyčistění oceánů. Měl v programu i zákaz chemtrails-to jediné se mu nezdařilo. Byla tato „nekorektní“ fakta někde zveřejněna?

Trump (sarkasticky) poznamenal následující:

„Dezinfekční prostředek ho zabije za minutu. A nemůžete dosáhnout něčeho podobného v těle s injekcí? Je to skoro jako čištění“

„No, můžeme tento virus zabít injekcí dezinfekčních prostředků do těla.“

Více zde: https://www.qapel.cz/proc-se-prezident-trump-zeptal-zda-by-dezinfekcni-prostredek-nebo-antiseptikum-mohlo-byt-pacientovi-injektovano-zde-mate-odpoved-genialni-tah/

Právě tímto prohlášením narážel na farmaceutický průmysl, který je právě splodinou jedů, které se do těla samozřejmě dostávají a ještě si za ně platíme.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno