Úloha Vesmírných lidí (skutečných PLEJÁĎANŮ a dalších pozitivních bytostí) při transformaci lidstva

0

Pozitivním bytostem, které se angažují na záchraně lidstva ve vesmírném prostoru okolo planety Země/Nula, se souhrnným názvem říká Vesmírní lidé. Povolal jsem je již dříve, aby kontrolovali negativní aktivity lidí, kteří by bez přítomnosti mimozemských bratrů a sester zničili celou planetu. Kdyby se tomu tak stalo, nebylo by odpovězeno na otázku: Jak by vypadal život bez Boha? Tím pádem by došlo k sebedestrukci celého Multivesmíru, protože na zodpovězení této otázky závisí existence celého jsoucna.
Nebudeme zde uvádět příliš konkrétních jmen civilizací a jejich představitelů, protože každý si může najít informace o pozitivních mimozemských rasách sám, aneb kdo hledá, ten najde.

Je nutno zmínit, že nejvíc těchto láskyplných bytostí, kteří se o lidstvo starají, má původ a domov v souhvězdí systému Plejád, kde v mnoha dimenzích obíhá okolo těchto hvězd mnoho planet s rozmanitými bytostmi na různém stupni duchovního i technického rozvoje. Velké množství dobrovolníků – mužů i žen – jsem požádal o spolupráci zejména z planety Erra, která je velmi podobná Nové Zemi. Vybraní Eřané z 5. a 7. dimenze přírodního vesmíru se v této době účastní velmi důležité mise. Okolo Nuly ve 3. dimenzi jsou rozmístěny miliony Vesmírných lidí ve statisících hvězdných plavidlech, aby v blízké budoucnosti vyzvedli část připraveného lidstva do 5. dimenze (platí pro ty, kdo nebudou mít dostatečné vibrace na tzv. nanebevstoupení, ale nezaslouží si žít v plnosti negativního stavu).

Citát: Sdělení Pána Ježíše Krista (7) – Transformace lidstva by se neobešla bez pomoci vyspělejších vesmírných civilizací, které úzce spolupracují se Mnou, Pánem Ježíšem Kristem

bozirodina.cz
svetelneinfo.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno