Vakcinační 3. světová válka COVID-19: Vakcíny z plodů potracených dětí!

DomůPřísně tajnéVakcinační 3. světová válka COVID-19: Vakcíny z plodů potracených dětí!
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Toto je pro mě poslední krok satanismu a zednářů, jak přimět celý svět včetně církve akceptovat potraty a proto musíme se proti tomuto postavit jasně a odvážně, pokud to nastane, „uvedl světoznámý katolický biskup Athanasius Schneider.

Biskup Schneider během návštěvy Francie médiím řekl, boj proti koronavirus mění na „sanitární totalitu“ a několik nařízení jsou na úrovni „otroctví“ kdy se očekává, že lidé přestanou používat vlastní rozum. Maska se stala vysloveně signálem podrobení lidí a nástroje boje proti (falešné) kůrou jsou cestou k nastolení „jedné světovlády (antikrista) Biskup vyzval katolíky, aby byl světlem a symbolem odvahy v tomto čase. Katolíci by neměly být ustrašení, jakoby vrchol naší existence bylo uchovat si pozemský život, protože smysl bytí je dosáhnout spásu ve věčnosti. „Vlády se nám snaží namluvit: jste v našich rukou, my Vás chráníme. Toto je velmi nebezpečné (ďábelské).Vakcíny proti kůrou z potracených dětí musí každý křesťan odmítnout i za cenu mučednictví !!! Apokalyptická šelma 666 útočí na církev, eucharistii a rodinu!

Vakcíny z potracených dětí – Dr. René Balák PhD
Vakcíny z potracených dětí – Dr. René Balák PhD je expertem na bioetické limity v biomedicínském a zdravotnickém právu.

Poznámka: co se týče testů, vakcín, homeopatika atd. nad tím vším se dělají okultní obřady a zasvěcují to ďáblu ze záměrem lidem uškodit. Ty co bolí na testech by se měly podle možností před tím ale po … vyzpovídat aby byl ve stavu posvěcující milosti, ďábel mu tak nemůže uškodit. Na nose kde dělali výtěr třeba potřít svěcenou vodou nebo exorcizovaním olejem a pomodlit se modlitbu zasvěcení k Panně Marii.

Ježíš Kristus Blahoslavené Alexandrine Marie da Costa řekl: Řekni mým služebníkem, aby bděli, protože ďábel připravuje masivní útok na církev. Já chci zasvěcení světa mé Neposkvrněné Matce!
jezismaria.weebly.com/jozefina-menendez.html
jezismaria.weebly.com/…skemu-srdcu-a-panny-marie.html
svetlosveta.sk/…ie/vakciny-z-potratenych-deti/

Vakcinační pas jako motivace k očkování .
cz.sputniknews.com/…vrdi-eu-prymula-i-blatny-jsou/
Útok satana na Církev (eucharistii) Kardinál Robert Sarah vyzývá katolíky, aby se vrátili k přijímání eucharistie na jazyk av kleku. Ve Fatimě bylo jasně řečeno jako třeba přijímat Tělo a Krev Ježíše Krista. Ďábel útočí dvěma způsoby. Snaží se oslabit víru katolíků v skutečnou přítomnost Krista v eucharistii a pokouší se odstranit smysl pro posvátnost ze srdcí věřících. Kněží by také neměly překračovat své pravomoci a odmítat podat eucharistii těm, kteří si přejí přijímat eucharistii kleče a do úst.
Útok satana na Církev (eucharistii): vakcinační diktatura covid 19. Apokalyptická šelma 666 útočí na … Vakcíny proti kůrou z potracených dětí musí každý křesťan odmítnout i za cenu mučednictví. (Povinné očkování je útok na mé zdraví a proto se budu bránit)

svetlosveta.sk/…ie/vakciny-z-potratenych-deti/

Umělá výroba virové krize s hospitalizovanými pacienty v ČR je odhalena.
Přímo nemocnice je tak motivována k tomu, aby co nejvíce testů vycházelo pozitivně, protože nemocnice na tom vytočí peníze od pojišťovny. Je v tom totiž motivační mechanismus. Umělá výroba virové krize s hospitalizovanými pacienty v ČR je odhalena

Exkluzivně: Uniklý dokument z nejmenované olomoucké nemocnice s pokyny pro kódování výkonů zdravotní péče v souvislosti s COVID-19 odhaluje, jak se v České republice vyrábí ta obrovská čísla pozitivních a hospitalizovaných pacientů, kvůli kterým prý kolabují nemocnice! Dokument odhaluje instrukce lékařům, jaké kódy mají uvádět do zdravotních výkazů pacientů, aby nemocnice za virové pacienty dostaly více peněz, než kdyby v nemocnici leželi jenom jako obyčejní pacoši, ze kterých na bodovém ohodnocení z pojišťoven se tolik “nevytočí” na úhradách! Dokument prokazuje, že lékaři mají nařízeno označovat zemřelé s pouhým pozitivním testem za oběti COVID-19 stejně, jako kdyby opravdu zemřeli na virus! | AE News (aeronet.cz)

severoceskapravda.cz/…ormace/2798-stanné-právo-v-usa

Kněz Dominik Chmielewski SDB. Apokalyptická šelma 666 útočí na církev, eucharistii a rodinu!
Kněz nebojácně pojmenoval lži a zavádění veřejnosti médii a mocnými tohoto světa ohledně covidhystérie. ve svých kázáních hovořil o záměrech satana a těch, kteří mu slouží ve světě, zničit Kristovu Církev a vše posvátné, zejména eucharistii, prostřednictvím tzv. současné pandemie koronavirus. Korona-opatření zejména v katolické církvi přinesly rozkol v otázce podávání eucharistie na ruku. Nejednotní jsou zde biskupové, kněží i věřící a mnozí pokládají tento „hygienický“ krok za věrolomná a za urážku Božího majestátu.

Bývalý satanista Zachary King: „Vykonával jsem satanistické rituály na potratových klinikách. Už jste někdy zažili neschopnost dokončit potrat vašeho rituálu kvůli tomu, že se lidé modlili? Ano, byly překazené tím, že se modlili růženec, který se modlili venku. Přineste s sebou růženec a porazte ním ďábla na smrt. Jsou věci, kterých se ďábel bojí, bojí se dobře formovaného katolíka; katolík, který rozumí své víře a ví, o čem je duchovní válka. Satan nechce bojovat s někým, kdo má na sobě všechno své Boží brnění. Predovšekým je to růženec, škapulíř, sv. voda, půst, atd. spojené s pokorou.

AP: Globalisté si vybrali nejslabší zemi, Slovensko, kde se jejich globalistické operace shledali s nulovou pozorností a 100% slepou následovaností. Maximální diktatura, omezení a cenzura, jakou Slovensko ještě v životě nezažilo se řítí doslova do jejich vlastní náruče a oni se radostně usmívají nad tichým šepotem satana! Proč satana? (nadpis, video, … a BIBLE! – hledej 666) Časem si velmi snadno odpovíte sami.

TOHLE JSTE SI NEZASLOUŽILI!

BŮH S VÁMI, bratři a sestry..

6 KOMENTÁŘE

    • Každý se může svobodně podřídit, nebo probudit. Náš nevědomý souhlas pro temnou stranu je naše vlastní chyba. Má snad Bůh vyřešit naše problémy?

      0
    • Na všech vakcínách by mělo být napsáno pro vaše (ne)zdraví, kde „ne“ v závorce malým písmem. I tak by to ovečky hltali – i po přečtení.

      1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno