Ve Francii nutí těhotné ženy nosit roušky i při samotném porodním procesu!

0

Ženy ve Francii, které rodí, jsou během porodu nuceny nosit obličejové masky a dokonce nejsou schopny políbit své novorozence.

Stres a úzkost, které to matkám způsobovalo při narození jejich dětí, vedlo k tomu, že některé vyžadovaly změnu řezu.

Jakmile jsem poprvé zatlačila, uvědomila jsem si, že to bude komplikované a mým instinktem bylo sundat masku, aby dýchala

Tato nejmenovaná dáma řekla Daily Mail [1], že když si sundala masku, bylo jí rychle nařízeno masku nasadit zpět. Tak to udělala.
Daily Mail

Měla jsem pocit, že se dusím, bylo mi velmi horko, pod maskou jsem se pořádně potila, nezvládala jsem to.
Vzpomínám si na jeden bod, kdy mi můj partner sundal masku, protože viděl, že jsem v nouzi, ale bylo mu řečeno, aby se o to nepokoušel.
Nakonec musel lékař použít kleště a můj syn se narodil s plodovou vodou v plicích, hrčkou na hlavě z kleští a musel být převezen na novorozeneckou službu do jiné nemocnice, protože nemocnice, ve které jsem byla, údajně neměla odpovídající zařízení.
Daily Mail

Kromě zjevného nebezpečí a strachu, který matkám během porodu způsobuje, to také znamená, že tyto nové životy musí poprvé vidět svou matku s maskou pokrývající více než 50% její tváře. Do jakého světa se tyhle děti rodí?

Matky také hlásí, že jakmile se jejich dítě narodí, nemohou políbit své novorozence kvůli vymáhání obličejových úloh. V mnoha případech také otcové nebyli schopni být při narození, což znamená, že nastávající matky nemohly mít podporu, kterou jim jejich partneři mohou nabídnout, kdy ani otec nemohl vidět narození jejich nového dítěte.

Ženy si musí více rozumět. Utrpení a trauma jsou skutečné. Dnes nevím, jestli bych byla z psychologického hlediska schopna mít druhé dítě vzhledem k tomu, čím jsem si prošla.
Daily Mail

Svět se zbláznil, už to není vtip a komediální výsměch událostem, to je fakt.

Francouzské ženy čekající na porod s obličejovou maskou

Co si myslíte o této šílené politice vycházející z Francie?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno