Velké světové zprávy. Pacienty s koronavirem nebylo po smrti možné prošetřit. Odhalení ukazuje zatajované informace o tom, co je skutečnou příčinou. Žádný „COVID“ pacient neměl virus, ale jednalo se vždy pouze o snadno léčitelnou bakterii!

Domů Odhalení Velké světové zprávy. Pacienty s koronavirem nebylo po smrti možné prošetřit. Odhalení...
- Reklama -Necenzurovaný vyhledávač pro všechny svobodně myslící a probuzené bytosti - ZETAX.net
Necenzurovaná sociální síť - GAB.com

Itálie provedla pitvu mrtvého pacienta s koronavirem, stalo se velké odhalení. Itálie se stala první zemí na světě, která provedla pitvu (pitvu) mrtvého pacienta Covid-19 a po komplexním vyšetření zjistila, že Covid-19 není virus, ale velmi velký celosvětový podvod. Lidé skutečně umírají na „zvýšené globální 5G elektromagnetické záření (jed)“. Lékaři v Itálii porušili zákon Světové zdravotnické organizace (WHO), který neumožňuje pitvy (vyšetření po smrti) na tělech lidí, kteří při hledání nějakého vědeckého objevu zemřeli na koronaviry. Nelze předpokládat, že smrt není způsobena virem, ale bakterií, což znamená, že tato bakterie vytváří krevní sraženiny v žilách a nervech, což způsobuje smrt pacienta.

Itálie virus porazila a uvedla, že „neexistuje nic jiného než intravaskulární koagulace (trombóza) phelia a způsob, jak s ní zacházet, je vyléčit ji.“ Antibiotické protizánětlivé tablety a užívání antikoagulancií (aspirin) to léčí. A což naznačuje, že je možné tuto nemoc vyléčit, připravili tuto senzační zprávu pro svět italští lékaři pitvou (post mortem) mrtvol viru Covid-19.

Podle dalších italských vědců nebyly nikdy zapotřebí ventilátory a jednotka intenzivní péče (JIP). Odpovídající protokoly byly nyní vydány v Itálii. ČÍNA o tom už věděla, ale svou zprávu nikdy nezveřejnila. Sdílejte prosím tyto informace se všemi svými rodinnými příslušníky, sousedy, známými, přáteli, kolegy, aby se dostali ze strachu z Covid-19 a pochopili, že to není vůbec virus, jen bakterie, kterou 5G záření. Příčinou je poškození lidí, kteří mají velmi nízkou imunitu. Toto záření také způsobuje zánět a hypoxii. Ti, kteří se toho stanou oběťmi, by měli užívat Asprin-100mg a Apronix nebo Paracetamol 650mg. Proč…? Protože se ukázalo, že Covid-19 způsobuje srážení krve, což způsobuje trombózu u osoby a prostřednictvím sraženin v žilách, a proto mozek, srdce a plíce nemohou dostat kyslík, kterým bude osoba dýchat těžké a člověk rychle zemře na dušnost.

Lékaři v Itálii nerespektovali protokol WHO a prováděli pitvy u mrtvol, kteří zemřeli na Covid-19. Lékaři otevřeli paže, nohy a další části těla a po důkladném prozkoumání zjistili, že cévy byly rozšířené a žíly plné trombů, které normálně zabraňují průtoku krve. A také snižuje tok kyslíku do těla, což vede k tomu, že pacient zemře. Poté, co se italské ministerstvo zdravotnictví dozvědělo o tomto výzkumu, okamžitě změnilo léčebný protokol Covid-19 a svým pozitivním pacientům podalo aspirin. 100mg a začal dávat Empromax. Výsledkem bylo, že se pacienti začali zotavovat a jejich zdravotní stav se začal zlepšovat. Italské ministerstvo zdravotnictví propouštělo a poslalo domů více než 14 000 pacientů za jediný den.

2 KOMENTÁŘE

  1. Toto zjištění už zveřejnil Badatel před týdnem. Účinkují staré ověřené léky proti bakteriím. Hydroxychlorochin, IVERMEKTIN jsou léky proti parazitům, které do 48 hodin pacienta vyléčí. Také Azithromycin.

    1
    Odpověď moderated

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno