Video, co vám nedá spát. Farář v kostele před rodiči dusí a fackuje malé dítě!

Domů Zahraničí Video, co vám nedá spát. Farář v kostele před rodiči dusí a...

Incident se odehrál v katedrále svatého Štěpána (Meaux). Třiaosmdesátiletý kněz si při křtu malého miminka počínal, bez jakéhokoliv pochybení. Za malý okamžik nastala nevídaná podívaná, na to, co samotný kněz dítěti způsobil. Kromě dušení se zakrytou dlaní přes ústa nemluvněte je na videozáznamu vidět i fackování.

Není zcela jasné, jestli v knězi vyvolala nedůstojná reakce a šokující agrese, právě brekot dítěte nebo zda-li duchem nepřítomný kněz nemá již podobné taktiky odzkoušené i v minulosti. To by znamenalo, že tento incident byl jeho poslední. Je totiž zdokumentován a podle dostupných informací byl ze své funkce suspendován.

Otec knězi dítě odňal, ten ho ale stále drží a zdá se, jakoby si ho chtěl přitáhnout zpátky. Z šokující podívané dostal muž co si zasloužil, a co mohli dost možná očekávat.

Rodiče dítěte zůstali po celé události nevěřícně „omámeni“ a dočasně nechápali, co se to právě vlastně odehrálo. Po zděšení hodném incidentu přiznal kněz svou chybu a ukončil ji omluvou. Nepochopitelnou reakci diecéze města Meaux odůvodnila pouze jako únavou starého muže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Přejít k navigační liště